Salon+

JUUKSUR SOOVITAB

 • 16. märts 2022
  Koolitus juuksuritele: Mowan Megix10 revolutsioon, 10 minutit võib muuta kõik!
  Salon+ korraldab kõikidele juuksuritele kevadiselt inspireeriva koolituse Mowan Megix10 värvide kasutamiseks salongis. Revolutsioon? Jah,10 minutilise juuksevärvi mõjuajaga võib muuta maailma! Juuksurile rohkem kliente, kliendile vähem "värv peas" ootamist. Mis peamine, juuste tervise osas ja värvi kvaliteedis allahindlusi ei tehta!
  Loe edasi
 • 3. veebruar 2022
  Perfektselt ajasäästlik ülikiire värviteenus
  Kas usud, et 10 minutit võib muuta kõik? Mowan Meigix10 värvidega on see võimalik. Kiirem värv, püsiv tulemus, rohkem aega iseendale! Tulemuseks ka silmapaistvad, hooldatud ja terved juuksed.
  Meigix10 - juuksevärvide maailma tipptase!
  Loe edasi
 • 21. jaanuar 2022
  Kuidas säästa juukseid külma ilma mõjust?
  Oled kunagi mõelnud, et kas ja kuidas mõjutab ilm juukseid? Vahel on ju tunne, et juuksed ei kasva ja oled kõik teinud, aga ikka on nendega probleeme. Kas ilm võib seda mõjutada? Vastus on, et võib küll. Ilm võib mõjutada igas vanuses naiste kui ka meeste juukseid, olenemata juuste pikkusest.
  Loe edasi
 • 7. jaanuar 2022
  Millised on levinumad peanaha probleemid ja kuidas nendest vabaneda?
  Mida teha, kui peanaha probleemid mõnusat elukorraldust segavad? Miks need tekivad? Sellel on palju põhjusi, aga üks võimalus, kuidas probleeme ennetada ja neist lahti saada, on õigete juuksehooldustoodete kasutamine. Juuste olukord sõltub otseselt peanahast. Õigete vahendite kasutamine mõjutab peanaha olukorda küllaltki suurel määral. Kui unistad tervete ja tugevate juustega ringi liuelda 365 päeva aastas, siis loe kindlasti edasi, sest käesolev artikkel räägib peanaha probleemidest, kuidas neid ennetada ja olukorra parandamise võimalustest. 
  Loe edasi
 • 3. jaanuar 2022
  Millised Farmavita tooted kaitsevad juuksevärvi?
  Kas juuksed tunduvad kahused ja kuivad ning soovid neile sära ja elujõu tagasi anda? Üks põhjus eelnevalt nimetatud probleemide tekkimiseks on värvitud ja triibutatud juuksed. Värvitud juuste niisutamiseks ja juuste parema hoiaku saavutamiseks sobivad hästi spetsiaalsed värvikaitse tooted. Juuste värvimine on tänapäeval üks võimalus eristada ja olla selline, nagu soovid. Näiteks Salonplus salongides soovib ~52% klientidest juuste värvimisega seotud teenust. Seega kui sul on värvitud või triibutatud juuksed, loe julgelt edasi! 
  Loe edasi
 • 25. oktoober 2021
  Miks mõned juuksehooldustooted on teistest kallimad?
  Šampoon peseb, mask hooldab ja lakk annab hoiakut. See on kindel! Kuid millest on tingitud juuksehooldustoodete hinnaerinevused? Kas kallim toode on alati kindlalt parem?
  Loe edasi
 • 25. august 2021
  Kuidas lahendavad niiskustõrjega tooted sügisesed soengumured?
  Sügis on meie poole teel ja taas tuleb päevakorda küsimus - kuidas oma juukseid niiske ilma eest kaitsta. Õnneks on lahendus lihtne ja vaid ühe toote kaugusel.
   
  Loe edasi
 • 14. august 2021
  Kooliks juuksed korda salonplusis
  On aeg taas lapsed kooli ja lasteaeda saata ja suvega pleekinud juukseotsad ning pikaks kasvanud poisipead taas korda teha.
  Loe edasi
 • 5. august 2021
  Mida teha, kui juuksed langevad välja?
  Ühe juuste kasvutsükli saab jagada kolmeks faasiks:
  Anageen faas ehk kasvufaas
  Katageeni faas ehk üleminekufaas
  Telogeen faas ehk puhkefaas
  Loe edasi
 • 7. juuli 2021
  Kaitse oma juukseid palavatel suvepäevadel
  Kasutad päikesekaitsega kreemi oma kehal? Super! Aga kas kaitsed päikese eest ka oma juukseid?

  Kaunilt päikeselised suveilmad kipuvad meie juukseid paraku kuivaks ja rabedaks muutma. Siinkohal tulevad appi UV filtritega juuksehooldustooted, mis aitavad ka kõige kuumemal suvepäeval hoida juuste niiskuse taset ja hoida ära edaspidiseid kahjustusi. 
  Loe edasi
 • 17. mai 2021
  Kuidas kasutada argaaniaõli?
  Argaaniaõli on justkui vedel kuld, mis sobib kasutamiseks nii keha-, juukse- ja ka isegi toiduõlina. See on antioksüdantide rikas õli, mis sisaldab asendamatuid rasvhappeid ja e-vitamiini, mis aitavad juukseid sügavuti niisutada ja pehmeks muuta. RICH Argan Oil Elixir taastab juuste elastsuse ja sära, vähendab kahu teket ning leevendab peanaha sügelust.
  Loe edasi
 • 28. aprill 2021
  Silikoonivaba šampoon – kellele ja miks?
  Viimasetel aastatel on palju poleemikat tekitanud, kas valida silikoonivabad juuksehooldustooted või mitte. Silikoonid juuksehoolduses ei ole ilmtingimata, aga halb asi.
  Loe edasi

x
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
Juuksehooldus
Tarvikud
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi