Salon+

Ei suuda otsustada, millist soengut koolilõpetamisel kanda? Siin on 2024. aasta populaarseimad trendid

16. mai 2024
Koolilõpetamiste hooaeg on peagi käes ja on aeg hakata mõtlema, mida sel päeval oma juustega teha. Viimastel aastatel on populaarseimaks kujunenud pigem lihtsamad soengutrendid, mida on võimalik mõne viimistlustoote, sirgendaja või lokitangidega teha ka kodus. Kui aga pole oma oskustes kindel, tasub kindlasti broneerida aeg salon+-i salongi. Just nii on kindel, et soeng valmib õigeaegselt ning püsib kaunina terve päev.
 

 

Kõrva taha kinnitatud juuksed

Kõrva taha kinnitatud juuksed on üks 2024. aasta lõpetajate lemmikuid, muutes iga kleidi trendikamaks ja väljapeetumaks. Sirged või lokkis juuksed- milline on sinu valik? Kui soovid saavutada seda soengut, soovitame enne sirgendamist kanda puhastele, rätikukuivadele juustele JOICO Dream Blowout Thermal Protection Creme, mis kaitseb juukseid kuumuse eest ja tagab, et juuksed oleksid siidised ja siledad. Seejärel kuivata juuksed ning sirgenda või lokita need salguhaaval. Pärast sirgendamist või lokitamist kinnita esimesed salgud klambritega kõrva taha ning lisa otstele JOICO Blonde Life Brilliant Glow Oil-i. Seejärel fikseeri soeng JOICO Style & Finish JoiMist Firm juukselakiga. Kui oled otsustanud juuksed lokitada, kammi lokid välja laiade piidega kammiga ning lisa veel juukselakki.

 

 

Glamuursed lokid

Suured lokid on ajatu klassika- selle soengu puhul ei pea muretsema, et ka 20 aasta pärast fotosid lõpetamisest vaadates ei riivaks see silma. Et seda soengut teha, lisa puhastele, rätikukuivadele juustele ALTERNA Caviar Multiplying Volume Styling Mousse juuksevahtu ning kuivata juuksed. Seejärel lokita juuksed, kasutades suuri lokitange. Kui lokid on valmis, kammi need laiade piidega kammiga lahti ning lisa otstele ALTERNA Caviar Smoothing Anti-Frizz Dry Oil Mist’i. Seejärel fikseeri soeng ALTERNA Caviar High Hold Finishing Spray juukselakiga.

“Mullidega” pats

Mullidega pats on üks selle aasta trendikamaid kinniseid soenguid. Et seda saavutada, kanna niisketele või kuivadele juustele juuksepikkusest otsteni Farmavita HD Life Style Silky Bond kreemi ning harja juuksed madalasse hobusesabasse. Soovi korral võid saba ümber keerutada ühe juuksesalgu ning kinnitada see juuksenõelaga, et patsikummi peita. Seejärel lisa hobusesabale olenevalt juuksepikkusest mööda pikkust veel patsikumme, peites iga patsikummi lisamise järel see juuksesalguga. Kui need on lisatud, tõmba patsikummide vahel olevad “aasad” õrnalt laiali ning fikseeri soeng FARMAVITA HD Life Style Hair Spray Extra Hold juukselakiga.

Pooleldi lahtine, pooleldi kinnine soeng

Kui soovid saavutada ideaalset pooleldi lahtist, pooleldi kinnist soengut, pihusta pinksipalli suurune kogus RICH Pure Luxury Volumising Mousse juuksevahtu peopesale ja kanna enne föönitamist puhastesse, niisketesse juustesse. Seejärel kuivata juuksed ning lokita need suurte lokitangidega. Seejärel kammi juuksed läbi suurte piidega kammiga ning lisa juurtele kohevuse lisamiseks RICH Pure Luxury Volumising Dry Shampoo kuivšampooni. Seejärel võta pealmised juuksed ja lisa need lõtva hobusesabasse, jättes kaks esimest salku välja. Soovi korral võid kaks esimest salku ka lokitada. Fikseeri soeng RICH Pure Luxury Strong Hold Hair Spray juukselakiga.

 

Kui soengu tegemine kodus tundub siiski keeruline, siis veel praegu on lõpetamiste ajaks salon+ salongides vabu aegu. Broneeri aeg SIIT.

 
x
Kinkekaardid
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASSUGU ISHIKAWA
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
TIGI BED HEAD
Juuksehooldus
Juuksehooldus
SALONPLUS PRO
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi