Salon+

Uudised ja blogi

 • 3. juuni 2022
  S+ Haircare toote loosimine!
  Juunis on S+ Haircare tooted 20% soodsamad ja lisaks on meil veel häid uudiseid!
  Lükkame käima loosiratta! 

  Kõik S+ Haircare sarjast juunikuus vähemalt ühe toote ostnud kliendid osalevad loosis, kus on võimalus saada oma lemmiktoode  S+ Haircare sarjast TASUTA!
  Loe edasi
 • 31. märts 2022
  100% vegan ALTERNA MY HAIR. MY CANVAS.
  My Hair. My Canvas. on  Alterna muutusi loov juuksehooldussari, mille tõhusa toimega mitmekülgsed tooted muudavad igapäevase juustepesu enda hellitamise hetkedeks.

  Tootesari annab sinu juuksehooldusrutiinile täiesti uue kvaliteedi – kaunid ja omanäolised soengud sünnivad hõlpsalt ja lustlikult. 100% VEGAN!
  Loe edasi
 • 16. märts 2022
  Koolitus juuksuritele: Mowan Megix10 revolutsioon, 10 minutit võib muuta kõik!
  Salon+ korraldab kõikidele juuksuritele kevadiselt inspireeriva koolituse Mowan Megix10 värvide kasutamiseks salongis. Revolutsioon? Jah,10 minutilise juuksevärvi mõjuajaga võib muuta maailma! Juuksurile rohkem kliente, kliendile vähem "värv peas" ootamist. Mis peamine, juuste tervise osas ja värvi kvaliteedis allahindlusi ei tehta!
  Loe edasi
 • 15. märts 2022
  Võida öö kahele Veer Kitchen and Bar majutuskompleksis!
  S+ Haircare loosib koostöös Veer Kitchen and Bar majutuskompleksiga ühele õnnelikule romantikule „Öö kahele merevaatega standard toas koos hilise hommikusöögiga“. 
  Loe edasi
 • 3. märts 2022
  S+ Haircare - Looduse ja teaduse sünergia!
  Uus, Eestis väljatöötatud ja salon+ poolt koostöös Tartu Ülikooli teadlastega loodud juuksehooldussari S+ Haircare on looduse ja teaduse sünergia. Tooted, mis on puhtad karmidest kemikaalidest, sulfaatidest, silikoonidest ja parabeenidest, sisaldavad taimeekstrakte, mis on valitud põhimõttel - kõik, mis maitseb hea, teeb head ka meie juustele ja peanahale.
   
  Loe edasi
 • 18. veebruar 2022
  Luksuslik Oribe - efektiivsuse tipptase juuksehoolduses
  Mis on Oribe toodete võlu ja miks on need tooted nii erilised?
  Loe edasi
 • 3. veebruar 2022
  Perfektselt ajasäästlik ülikiire värviteenus
  Kas usud, et 10 minutit võib muuta kõik? Mowan Meigix10 värvidega on see võimalik. Kiirem värv, püsiv tulemus, rohkem aega iseendale! Tulemuseks ka silmapaistvad, hooldatud ja terved juuksed.
  Meigix10 - juuksevärvide maailma tipptase!
  Loe edasi
 • 27. jaanuar 2022
  Back Bar, looduse inspiratsioon ja võlu sinu juustes!
  Farmavita Back Bar sarja on inspireerinud loodusest tulenevad koostisosad. Kõik tooted on rikastatud taimsete kontsentreeritud toimeainetega, toitvate koostisosadega,  taimsete ekstraktide ja supertoitudega - sealhulgas seemned, puuviljad, rohelised aedviljad ja õlid - ideaalsed koostiosad, et saavutada läikivaid ja terve välimusega juuksed. 
  Loe edasi
 • 21. jaanuar 2022
  Kuidas säästa juukseid külma ilma mõjust?
  Oled kunagi mõelnud, et kas ja kuidas mõjutab ilm juukseid? Vahel on ju tunne, et juuksed ei kasva ja oled kõik teinud, aga ikka on nendega probleeme. Kas ilm võib seda mõjutada? Vastus on, et võib küll. Ilm võib mõjutada igas vanuses naiste kui ka meeste juukseid, olenemata juuste pikkusest.
  Loe edasi
 • 13. jaanuar 2022
  JOICO Blonde Life tootesari blondidele juustele
  Blonde Life tootesari on mõeldud blondidele ja blondeeritud juustele ning neile, kes soovivad juukseid helendada neid kahjustamata. 
  Loe edasi
 • 7. jaanuar 2022
  Millised on levinumad peanaha probleemid ja kuidas nendest vabaneda?
  Mida teha, kui peanaha probleemid mõnusat elukorraldust segavad? Miks need tekivad? Sellel on palju põhjusi, aga üks võimalus, kuidas probleeme ennetada ja neist lahti saada, on õigete juuksehooldustoodete kasutamine. Juuste olukord sõltub otseselt peanahast. Õigete vahendite kasutamine mõjutab peanaha olukorda küllaltki suurel määral. Kui unistad tervete ja tugevate juustega ringi liuelda 365 päeva aastas, siis loe kindlasti edasi, sest käesolev artikkel räägib peanaha probleemidest, kuidas neid ennetada ja olukorra parandamise võimalustest. 
  Loe edasi
 • 3. jaanuar 2022
  Millised Farmavita tooted kaitsevad juuksevärvi?
  Kas juuksed tunduvad kahused ja kuivad ning soovid neile sära ja elujõu tagasi anda? Üks põhjus eelnevalt nimetatud probleemide tekkimiseks on värvitud ja triibutatud juuksed. Värvitud juuste niisutamiseks ja juuste parema hoiaku saavutamiseks sobivad hästi spetsiaalsed värvikaitse tooted. Juuste värvimine on tänapäeval üks võimalus eristada ja olla selline, nagu soovid. Näiteks Salonplus salongides soovib ~52% klientidest juuste värvimisega seotud teenust. Seega kui sul on värvitud või triibutatud juuksed, loe julgelt edasi! 
  Loe edasi

x
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
Juuksehooldus
Tarvikud
Salongid
Soodustused
Teenused
Blogi