Salon+

Uudised ja blogi

 • 13. jaanuar 2022
  JOICO Blonde Life tootesari blondidele juustele
  Blonde Life tootesari on mõeldud blondidele ja blondeeritud juustele ning neile, kes soovivad juukseid helendada neid kahjustamata. 
  Loe edasi
 • 7. jaanuar 2022
  Millised on levinumad peanaha probleemid ja kuidas nendest lahti saada?
  Mida teha, kui peanaha probleemid mõnusat elukorraldust segavad? Miks need tekivad? Sellel on palju põhjusi, aga üks võimalus, kuidas probleeme ennetada ja neist lahti saada, on õigete juuksehooldustoodete kasutamine. Juuste olukord sõltub otseselt peanahast. Õigete vahendite kasutamine mõjutab peanaha olukorda küllaltki suurel määral. Kui unistad tervete ja tugevate juustega ringi liuelda 365 päeva aastas, siis loe kindlasti edasi, sest käesolev artikkel räägib peanaha probleemidest, kuidas neid ennetada ja olukorra parandamise võimalustest. 
  Loe edasi
 • 3. jaanuar 2022
  Millised Farmavita tooted kaitsevad juuksevärvi?
  Kas juuksed tunduvad kahused ja kuivad ning soovid neile sära ja elujõu tagasi anda? Üks põhjus eelnevalt nimetatud probleemide tekkimiseks on värvitud ja triibutatud juuksed. Värvitud juuste niisutamiseks ja juuste parema hoiaku saavutamiseks sobivad hästi spetsiaalsed värvikaitse tooted. Juuste värvimine on tänapäeval üks võimalus eristada ja olla selline, nagu soovid. Näiteks Salonplus salongides soovib ~52% klientidest juuste värvimisega seotud teenust. Seega kui sul on värvitud või triibutatud juuksed, loe julgelt edasi! 
  Loe edasi
 • 27. detsember 2021
  Võida 30-eurone kinkekaart!
  Käes on aastalõpp ja meie soovime selle eriti rõõmsaks teha! Selleks loosime välja 30€ salon+/Parduri kinkekaardi. Ja mitte ühe, oh ei! Vaid lausa neli 30€ kinkekaarti meie e-poe ostjate vahel!
  Kõlab uskumatult? Absoluutselt mitte! Aasta lõpuni on 4 päeva ja soovime alates 27.12.2021 iga päev ühe kinkekaardi välja loosida salonplus e-poe ostjate vahel.
  Loe edasi
 • 10. detsember 2021
  Avasta uute Mowan Pure Shades efektvärvide võlu
  Hüvasti igavad juuksed, uued Mowan Pure Shades värvitoonid sinu juustes toovad erksust igasse päeva!
  Pure Shades värvid on otseimenduvad efektvärvid, mis tänu Mowani Spectrum värvitehnoloogiale ja Keraveg 18 proteiinikompleksile annavad juustele erakordse, erksa, vibrantse, läikiva tooni ja püsivad juustes pikalt.


   
  Loe edasi
 • 2. detsember 2021
  Millised on head kingiideed naistele?
  Kas oled üks neist, kes saab ideid jõulukingituste tegemiseks selle sisulistest artiklitest? Oled õiges kohas, sest siin aitame sul leida asjalikke kingitusi naistele. Juuksehooldustoodete kinkimine on hea mõte, sest kui kasutame sobivaid hooldustooteid, on peanahk heas korras, juuksed kaunid ja hoiavad hästi.
  Loe edasi
 • 2. detsember 2021
  Millised on head kingiideed meestele?
  Jõulude eel kohtame kahte tüüpi inimesi. Ühed väldivad viimasel hetkel kingiotsimist ja hakkavad jõulukingitustele mõtlema juba aegsasti, sest kingisaajale sobiva ja rõõmustava valiku leidmine võib võtta aega. Samas jääb paljudel kingituse leidmine just viimasele hetkele. Olenemata, kumba tüüpi sa oled, võib sobiva kingi otsimine olla suureks stressiallikaks. Sa tead, et stress mõjub halvasti nii sinule endale kui sinu juustele. Aitame sind kingivalikuga, et meel püsiks rõõmus ning saaksid oma jõuluostud õigeaegselt ja mugavalt tehtud.
  Loe edasi
 • 22. november 2021
  Fanola No Yellow VS No Orange šampoon
  Fanola pakub innovaatilisi juuksehooldustooteid igale juuksetüübile. Otsid sa veganitele sobivad tooteid, tõhusat värvikaitset, siledust, kohevust või briljantset läiget, Fanola tootesari ei vea sind alt. Lisaks pakub Fanola lahendusi enamlevinud probleemidele juuksehoolduses, näiteks hooldustooted rasusele peanahale, kõõma korral või juuste väljalangemist leevendav hooldus.
  Loe edasi
 • 1. november 2021
  Mõeldes meestele
  Kõik meestetooted leiad salon+ / Pardurist ja meie e-poest novembris soodustusega -20%
  Loe edasi
 • 25. oktoober 2021
  Miks mõned juuksehooldustooted on teistest kallimad?
  Šampoon peseb, mask hooldab ja lakk annab hoiakut. See on kindel! Kuid millest on tingitud juuksehooldustoodete hinnaerinevused? Kas kallim toode on alati kindlalt parem?
  Loe edasi
 • 15. oktoober 2021
  Gamechanger tooted blondidele juustele
  Unistad säravatest blondidest juustest, millel pole kollakaid ja oranžikaid varjundeid? Oribel on sulle uued, niisutava koostisega innovaatilised tooted just blondidele juustele. Ideaalsed tooted, mis hooldavad blonde juukseid salongikülastuste vahel. 
  Loe edasi
 • 14. september 2021
  FANOLA - RASUSTELE JUUSTELE JA PEANAHALE
  Rasused juuksed võivad olla küll terved, kuid õline väljanägemine võib suuresti mõjutada meie tuju ja soengute püsivust. Mõned juuksed on teistest tunduvalt rasusemad olenemata sellest, kui tihti sa oma juukseid pesed. Rasuste juuste eest ei näi olevat pääsu? Ära muretse, meil on sulle lahendus!
  Loe edasi

x
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksevärvid, -toonijad
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
Tarvikud
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi