Salon+

Uudised ja blogi

 • 4. juuli 2024
  Mida teha, kui juuksed muutuvad kiiresti rasuseks?
  Kuumade suveilmadega või sporti tehes on juuste rasuseks muutumine täiesti normaalne. Kui juuksed muutuvad aga mustaks keset päeva, võib see olla väga ebamugav. Siin on mõned nipid, mida sellisel juhul teha:
  Loe edasi
 • 27. juuni 2024
  Kas juuste hallinemist saab tagasi pöörata?
  Enneaegset halliks minekut defineeritakse üldiselt kui juuksevärvi muutust enne 30. eluaastat. Arusaadavalt tahaks noor inimene teha kõik endast oleneva, et peatada enneaegne halliks muutumine ja säilitada oma juuksevärv. Millised on need tegurid, mis võivad viia juuste varajase halliks muutumiseni? Kas toidulisandite võtmisega on võimalik enneaegset halliks muutumist ennetada või selle tempot aeglustada?
  Loe edasi
 • 20. juuni 2024
  Kui palju värvimine tegelikult juukseid kahjustab
  Kui paljud meist on rahul oma naturaalse juuksevärviga? Kord tahaks olla kord blondim, siis kelmikas punane, vahel sekka eritehnikatega triibud. Kuidas see aga meie juukseid mõjutab?
  Loe edasi
 • 13. juuni 2024
  Kuidas hoolitseda oma juuste eest öösel
  Paljud meist ärkavad hommikuti üles sasitud ja kahuste juustega, kuid õige öine juuksehooldus võib teha Sinu juustega imesid. Siin on mõned nõuanded ja nipid, kuidas kanda oma juukseid öösel, et ärgata kaunite ja tervete juustega:
  Loe edasi
 • 6. juuni 2024
  Suvine juuksehooldus: Kuidas suvel juukseid päikese eest kaitsta
  Suvi on käes ja kuigi päikesepaistelised päevad on väga mõnusad, võivad need meie juustele üsna kurnavad olla. Milline on suvine juuksehooldus? Päikesekiirgus, soola- ja kloorivesi ning kuum õhk võivad muuta juuksed kuivaks, tuhmiks ja hapraks. Siin on mõned lihtsad nipid, kuidas oma juukseid suvel kaitsta ja hoida need tervete ja ilusatena.
  Loe edasi
 • 30. mai 2024
  Hõbešampoonid 101: Kõik, mida sa veel ei teadnud
  Kui oled blondide või hallide juuste omanik, oled ilmselt kuulnud hõbešampoonidest. Kuid kas tead kõiki nende šampoonide eeliseid ja kuidas neid õigesti kasutada? Siin on mõned põnevad faktid hõbešampoonidest, mida sa võib-olla veel ei teadnud.
  Loe edasi
 • 23. mai 2024
  5 põhjust, miks kasutada juuksemaski
  Salon+ salongiketi uhkuse, S+ Haircare tooteriiul täienes värskelt uue, eriti niisutava S+ Haircare Ultra Nourishing Mask juuksemaskiga, mis toidab sinu juukseid sügavuti, jättes nad pehmeks ja tugevaks. Küll aga ei kasuta paljud inimesed endiselt juuksemaski- siin on 5 põhjust miks seda kindlasti tegema peaksid.
  Loe edasi
 • 16. mai 2024
  Ei suuda otsustada, millist soengut koolilõpetamisel kanda? Siin on 2024. aasta populaarseimad trendid
  Koolilõpetamiste hooaeg on peagi käes ja on aeg hakata mõtlema, mida sel päeval oma juustega teha. Viimastel aastatel on populaarseimaks kujunenud pigem lihtsamad soengutrendid, mida on võimalik mõne viimistlustoote, sirgendaja või lokitangidega teha ka kodus. Kui aga pole oma oskustes kindel, tasub kindlasti broneerida aeg salon+-i salongi. Just nii on kindel, et soeng valmib õigeaegselt ning püsib kaunina terve päev.
   
  Loe edasi
 • 2. mai 2024
  Juuksed hoiavad peadligi? Muuda need taas kohevaks!
  Kas sulle tundub mõnikord, et su juuksed hoiavad peadligi ja neil puudub kaunis volüüm ja kohevus? Õhukeste juuste puhul võib see probleem eriti silmatorkav olla. Õige juukselõikus, spetsiaalsed juuksehooldustooted ja paar lihtsat stiilinippi võivad teha imesid, aidates juustel tunduda tihedamad ja elujõulisemad.
  Loe edasi
 • 25. aprill 2024
  Põhjus, miks su juuksed salongist tulles nii pehmed on
  Kas teadsid, et iga kord kui lased salon+ salongis oma juukseid värvida, teeme sulle Joico 4-astmelise hoolduse tasuta? Meie kliendid ja juuksuriKas teadsid, et iga kord kui lased salon+ salongis oma juukseid värvida, teeme sulle Joico 4-astmelise hoolduse tasuta? Meie kliendid ja juuksurid armastavad seda- see parandab, tugevdab ja kaitseb juukseid sügavuti, võideldes samal ajal nende murdumise eest.  
  Loe edasi
 • 11. aprill 2024
  Muuda juuksed 80% tervemaks vaid 7-sekundiga!
  Joico on välja andnud uue toote ja me ei suuda sellest rääkimist lõpetada- uus 7-sekundi hooldus Defy Damage In A Flash kaitseb sinu juukseid igapäevase kuumtöötluse, UV-kiirguse ja keskkonnasaaste kahjulike mõjude eest. Ja tõepoolest, seda vaid vaid seitsme sekundiga!
  Loe edasi
 • 4. aprill 2024
  Hollywood'i populaarseim soeng on tagasi! Loe, kuidas seda kodus saavutada
  Sel aastal ilmus USA näitleja Zendaya Oscarite galale imekauni old money soenguga. Kui soovid seda Hollywoodilikku soengut kodus järele proovida, on meil sulle samm-sammult juhised ja nipid, et saaksid ka ise seda oma järgmisel sündmusel järele proovida.
   
  Loe edasi

x
Kinkekaardid
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASSUGU ISHIKAWA
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
RICH HAIR CARE
Näo- ja kehahooldus
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
Juuksehooldus
SALONPLUS PRO
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi