Salon+

Kandideeri salon+ salongiketi modelliks!

salon+ salongiketi juuksurid osalevad väga paljudel koolitustel, mille eesmärk on täiustada oma käelisi oskuseid juukselõikustes ja –värvimises. Tavapäraselt leiab juuksur endale koolituseks modelli oma tuttavate või olemasolevate klientide hulgast, kuid mitte alati ei ole see võimalik, näiteks kui juuksur elab väljaspool Tallinnat, ent koolitused toimuvad salon+ Tallinna peakontori koolitusklassis. Seepärast oleme siia lehele lisanud kandideerimisankeedi, et leida juukselõikuste või värvimiste koolitusteks modelle, kellel lähiajal plaanis juuksurikülastus või soengumuutus.

Kõik täiendkoolitustel osalevad salon+ juuksurid on läbinud baastaseme juuksuriõppe erialases koolis, töötavad igapäevaselt meie salongides ning koolitustel jälgib töö käiku koolitaja. Koolitustest võtavad osa erineva kvalifikatsiooniga juuksurid, nii nooremjuuksurid, juuksurid kui stilistid, sest juuksuritöö nõuab elukestvat täiendõpet.
Koolitused toimuvad tööpäevadel ajavahemikus kell 10-18, millest töö modellidega kestab ca 2-4 tundi sõltuvalt koolituse sisust. Teiega ühendust võttes täpsustame ka selle, millisele koolitusele modelle vajame ning milliste muutustega nõus olete. 

Ootame juukselõikuste ja värvimise koolitustele modellideks mehi ja naisi erineva juuksepikkusega. 

Lisaks koolitustele otsime modelle salon+ fotokollektsioonide loomiseks või show esinemisteks. Seepärast on modelliankeedis toodud ka infoväljad pikkuse, kaalu ja lavalise kogemuse kohta.

Palume täita ankeedis kõik väljad sõltumata sellest, kas soovite kandideerida koolituste või kollektsiooni modelliks. 

Võtame modelliankeedi täitnud kandidaatidega ühendust vajaduse tekkides, kuid täname siinkohal ette juba kõiki, kes saadavad meile oma andmed.

vali fail...
Tagasi x
Salongid
Kliendikaart
Blogi