Salon+

Kontakt

Salonplus Baltic OÜ
Registreerimisnumber: 11519490
KMKNR: EE101266439
Arvelduskonto: 
Swedbank EE602200221054437505
Luminor Bank EE231700017004434209
Aadress: Ehitajate tee 114, Tallinn (Kadaka Ärimaja), 13517

e-post: info@salonplus.ee
Telefon kontoris (E-R 9-17) 6644828, teenuse aegade broneerimiseks palume helistada salongide telefonil või kasutada e-broneeringut

Salongiketi juht: Helena Lõhmus, helena@salonplus.ee
Turundusjuht: Nora Hinto, nora@salonplus.ee
​Koolitus- ja arendusjuht: Keete Viira, keete@salonplus.ee
Toodete projektijuht: Kristiina Rammul, kristiina@salonplus.ee 
Tootmistehnoloog: Lauri Kesküla, lauri@salonplus.ee
Müügijuht: Maige Tammsaar, maige@salonplus.ee 
Raamatupidaja: Gerli Tomson, gerli@salonplus.ee

Tallinn

Pardur

Tartu mnt 6, Tallinn
Avatud: E-R 8.00-19.00, L kokkuleppel
Telefon: 6553388
e-post: kamm@pardur.ee
www.pardur.ee 

Järve Keskus

Järve Keskus,
Pärnu mnt. 238, Tallinn
Järve Keskuse keskmises osas, I korrusel
E-L 10-21, P 10-19
Tel: 6 569 699
jarve@salonplus.ee

Kristiine Keskus

Kristiine Keskus, Endla 45, Tallinn 
E-L 10-21; P 10-19 
Tel: 6 650 520
kristiine@salonplus.ee

Rocca Al Mare Keskus

Rocca al Mare Keskus,
Paldiski mnt. 102, Tallinn 
E-L 10-21, P 10-19
Tel: 6 659 020 
rocca@salonplus.ee

Rävala 7

Rävala pst 7,
Tallinn
E-R 8-20, L-P 10-18
Tel: 6 814 640
ravala@salonplus.ee

broneeri aeg online külasta e-poodi

Tagasi x
Kinkekaardid
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASSUGU ISHIKAWA
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
SALONPLUS PRO
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi