Salon+

salon+ tutvustus

SALON+ KLIENDI JUUKSED ON HOOLDATUD JA KAUNID 365 PÄEVA AASTAS

See tunnuslause peegeldab meie tegevust kliendi silmade läbi ja annab meile suuna pidevalt arendada töötajate oskuseid ning teadmisi, täiustada salongiketti.

Mida tähendab 365 päeva hooldatud ja kaunid juuksed salon+ kliendile?
 • väga hea asukohaga salonge, kliendil on mugav meid leida
 • kiiret ja mugavat broneerimissüsteemi, online või telefoni teel, klienti teavitatakse lähenevast külastusajast e-maili või sms teel
 • professionaalset konsultatsiooni juuksehooldusteenuse teostamiseks salongis
 • professionaalset konsultatsiooni kliendile sobivate toodete leidmiseks meie kauplustes
 • nõuandeid koduseks juuksehoolduseks 
 • uue aja kokkuleppimist järgmiseks juuksurikülastuseks, et olla alati hooldatud juustega, sest meie juuksurid oskavad hinnata ja kliendile soovitada, millal on mõistlik aeg kliendi juukselõikust või -värvi värskendada
 

salon+ tutvustus

salon+ on Eesti kapitalil põhineva ettevõtte Salonplus Baltic OÜ kaubamärk. salon+ on ilusalongide kett, mille alla kuuluvad salongid Eestis ja Leedus.
salon+ salongid pakuvad suurt valikut juuksehooldustooteid maailma juhtivatelt brandidelt TIGI, Joico, Alterna, RICH Pure Luxury, Oribe, Tangle Angel, Tints of Nature, Organic Care, Reuzel ja Pacific Shaving.
salon+ salonge iseloomustustab lisaks laiale juuksehooldustoodete valikule ka lisaväärtusi pakkuv iluteenuste valik. Salongiketi väärtuste ahelas on olulisel kohal kliendile pakutavad uudsed ja professionaalsed lahendused iluteeninduses, kliendi mugavus ja heaolu salongide interjööris, hea asukoht linnade peatänavate ääres või suurimates kaubanduskeskustes. Salongiketi salongid Eestis asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Narvas ja Rakveres.
 

salon+ lühiajalugu

1993.aastal avas firma omanike ema Maie Lõhmus omanimelise juuksurisalongi Tallinna südalinnas.
90ndate kiire kaubanduskeskuste rajamise tuules sündis idee rajada uusi salonge suurimatesse ja kaasaegsetesse kaubanduskeskustesse ning linnade peatänavate äärde. Laienemist ja kiiret arengut iseloomustav plussmärk sai oluliseks elemendiks uuele, 1996. aastal loodud salon+ salongiketi kaubamärgile. salon+ kaubamärk ühendab tegutsevad ilusalongid ühtse juhtimise-, turundus- ja koolitussüsteemi alla, loob ühtse brändimaailma. Plussmärk kaubamärgi juures sümboliseerib pidevat arengut, positiivsust teeninduses ning uusi lisanduvaid salonge.
Aastal 2004 pandi alus salon+ frantsiisisüsteemile, mille all tegutsevad salongid saavad osa ühisest juhtimis-, turundus- ja koolitussüsteemist.
Professionaalne kliendikonsultatsioon, heal tasemel teenindus, hea asukohaga salongid, maailma juhtivate juuksehooldusbrändide esindatus salongides on taganud edu - aastal 2008 valis Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoda 30 tuntuima Eesti kaubamärgi hulka ka salon+ kaubamärgi. 
 

salon+ ärikontseptsiooni alustaladeks on

 • hea asukohaga ilusalongid suuremates kaubanduskeskustes või linna peatänavate ääres
 • kaasaegse sisekujundusega salongid ning meeldiv õhkkond
 • kvaliteetsed ja kaasaegsed teenused juuksehoolduses
 • meeldiv ja professionaalne teenindus, aktiivne kliendikonsultatsioon
 • salongides on esindatud suur valik kvaliteet-juuksehooldustooteid maailma juhtivatelt brandidelt, salongide müügiala moodustab kuni 1/2 salon+ salongide pinnast.
 • professionaalne personal tänu regulaarsetele juuksuri- ja teenindusalastele täiendkoolitustele salon+ koolituskeskuses

salon+ tugevusteks on

 • enam kui 20 aastane kogemus iluteeninduse valdkonnas
 • rahvusvaheliselt tuntud kaubamärk, mis ainsa ilusalongiketina tegutseb kõigis kolmes Balti riigis.
 • salon+ koolitussüsteem, mille teravik on suunatud töötajate professionaalsuse arendamisele ning aktiivsele konsultatsioonile
 • ühtne brandimaailm, mis aitab klientidel meid kergemini märgata ning meie väärtustest osa saada.

salon+ salongides küsime meie teenuse- ja tooteostu klientidelt isikuandmeid (eesnimi, perekonnanimi, e-post, mobiilinumber), mille kanname salon+ püsikliendiprogrammi. Püsikliendiprogramm on turvaline ja andmekaitsenõuetega kooskõlas olev keskkond, milles on salvestatud kliendi teenuste ja ostuarvete ajalugu. Püsikliendi programmi raames saavad kliendid salon+ teavitussõnumeid broneeritud juuksurikülastusaja kohta (sõnumi või e-posti vahendusel), infot salon+ teenustest, uudistoodetest, sooduspakkumistest (e-posti vahendusel). Kliendil on võimalus loobuda eelnimetatud teavitustest ja/või turundusalasest infost tevitades sellest salongi teenindajat, saates sellekohase soovi info@salonplus.ee või loobudes uudiskirjast vastaval lingil klikates, mille leiab iga uudiskirja lõpust.

 


 
Tagasi x
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
OUTLET
OUTLET
Juuksehooldus
OUTLET
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
OUTLET
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
MASHA and THE BEAR
Näo- ja kehahooldus
Näo- ja kehahooldus
Tarvikud
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
Juuksehooldus
TANGLE ANGEL
Juuksevärvid, -toonijad
OUTLET
Juuksevärvid, -toonijad
Kinke- ja kliendikaardid
Salongid
Kliendikaart
Blogi