Salon+

Juuksed hoiavad peadligi? Muuda need taas kohevaks!

2. mai 2024

Kas sulle tundub mõnikord, et su juuksed hoiavad peadligi ja neil puudub kaunis volüüm ja kohevus? Õhukeste juuste puhul võib see probleem eriti silmatorkav olla. Õige juukselõikus, spetsiaalsed juuksehooldustooted ja paar lihtsat stiilinippi võivad teha imesid, aidates juustel tunduda tihedamad ja elujõulisemad.
 

Õige juukselõikus võib muuta su juuste väljanägemist drastiliselt

Lõika oma juuksed lühemaks

Mida pikemaks õhukesed juuksed kasvavad, seda rohkem peadligi nad pikkusest tingitud raskuse tõttu hoiavad. Vähendades oma juuste pikkust kasvõi mõned sentimeetrid võib aidata luua illusiooni täidlasematest juustest. 

Parimad lõikused lühikestele juustele on :

  • Pikk Bob – juuksed, mis on lõua ja õlgade vahel on alati moes ning sobivad iga näokujuga. Selle pikkusega, ei ole su juuksed rasked ning vaju peadligi
  • Õlgadeni juuksed, tagant veidi pikema lõikega. Parim pikkus, kuna pole liiga pikk, ega ka liiga lühike.
  • Lühikesed juuksed on alati hea valik. Bob-id ning poisipead on õhukestele juustele justkui loodud.  


Lõika oma juuksed järku

Järku lõikamine on aegade algusest olnud parim viis kuidas lisada õhukestesse juustesse volüümi. Järkude lisamine aitab vabastada igasuguse loomuliku laine, mis juustes on ning aitab luua väljanägemise paksematest juustest. Ole, aga ettevaatlik, kuna liiga järkus juuksed ei näe kuigi kaunid välja ja jätavad ebaühtlase mulje. Juuksed järku lõigates pea silmas, et kõige pikem kiht ulatuks vähemalt kõrvadeni.


Muuda seitli asukohta

Kiireim viis mahu lisamiseks ilma pikaajalise muutuseta on oma juukselahu asukoha vahetamine. Aja jooksul harjuvad juuksed seitliga ning muutuvad lamedamaks. Ükskõik, kas su juuste seitel on keskel või küljel, proovi mõnda aega teha lahk teise kohta - tulemus on koheselt märgatav.


Föönita strateegiliselt

Üks kohevate juuste loomise trikke seisneb selles, kuidas juukseid kuivatada.  Föönita juukseid vastupidises suunas, kui juuksed loomulikult langeksid, seejärel lisa tekstuuri lisavat viimistlusvahendit nagu Joico Joifull Volumizing Styler või Rich Pure Luxury Volumising Texture Shake.

 

Kasuta just sinu juustele loodud hooldusvahendeid


Kasuta õigeid juuksehooldustooteid

Paljud naised kasutavad juuste pesemiseks vale šampooni. Peenekoelised juuksed võivad rasused välja näha isegi järgmisel päeval peale pesu. Seda seetõttu, et šampoon mida kasutad ei ole loodud teie juuksetüübile.


Kui sul on peenekoelised juuksed, hoidu kreemjatest šampoonidest, mis on ette nähtud paksude ja karedate juuste hooldamiseks. Parimad tooted õhukestele juustele on märgitud sildiga “volüümi lisav” või “mahtu andev”.


Peenekoeliste juuste puhul tuleb ka hooldustoodete kasutamisel olla ettevaatlik. Liiga palju toodet võib juuste tõstmise ja volüümi lisamise asemel muuta juuksed raskeks ning peadligi hoidvateks. Kasutades juukseõlisid ning seerume tasub jälgida, et kasutate vaid hernetera suuruses toodet ning kohtades, kus seda kõige enam vajate.


Tootesoovitus

Joico JoiFull Volumizing sarja tooted muudavad mängu täielikult, kuna muudavad juuksed lopsakamaks ning kohevamaks. Kolme sammuga saad endale täiuslikult lopsakad ja kohevad juuksed: šampoon puhastab ja teeb juuksed kohevaks, palsam kaitseb ja taastab juukseid ning annab volüümi, soengukreemi abil saad aga endale rabavalt stiilse väljanägemise.


Samuti soovitame proovida Rich Pure Luxury Volumising šampooni ja palsamit. Volumising tooted parandavad juukse tekstuuri luues illusiooni paksematest juustest. Kookosõli toidab juukseid sisemiselt ning muudab nad kergesti käsitletavaks.

 

Muuda oma elu kuivšampooniga

Tänapäevased kuivšampoonid on imetöötajad, kui on vaja maandada juukseid, mis on liiga libedad, liiga pehmed või liiga õlised. Multifunktsionaalne kuivšampoon mitte ainult ei säästa teid ühest pesukorrast, vaid imab ka õlisid ja lisab juustele volüümi ning mahtu. Rich Volumising kuivšampoon ühendab endas kuivšampooni tekstuuri lisava ja juukselaki hoiakut andva toime, mis tagavad volüümikad juuksed juuksejuurest alates.


Võitle õhuniiskuse vastu

Elades Eestis ei saa me üle ega ümber õhuniiskusest. Parim trikk õhuniiskuse vastu on alati lahkuda kodust 100% kuivade juustega, kuna lisaniiskus muudab juuksed veel lamedamaks ning raskemaks. Oribe Imperméable niiskusekaitsega viimistlussprei on hea abimees ka kõige vihmasema ilma korral. Selle unikaalne koostis tõrjub niiskust ja kahu ning kaitseb juukseid väliskeskkonna mõjude eest.


 

x
Kinkekaardid
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASSUGU ISHIKAWA
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
RICH HAIR CARE
THE 3IN1 COMPANY
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
SALONPLUS PRO
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi