Salon+

Hõbešampoonid 101: Kõik, mida sa veel ei teadnud

30. mai 2024
Kui oled blondide või hallide juuste omanik, oled ilmselt kuulnud hõbešampoonidest. Kuid kas tead kõiki nende šampoonide eeliseid ja kuidas neid õigesti kasutada? Siin on mõned põnevad faktid hõbešampoonidest, mida sa võib-olla veel ei teadnud.

1. Mis on hõbešampoon?

Hõbešampoon, tuntud ka kui lillašampoon, sisaldab violetseid ja siniseid pigmente, mis aitavad neutraliseerida soovimatut kollakat tooni blondides, hallides ja hõbedastes juustes. Need šampoonid on loodud spetsiaalselt selleks, et hoida sinu juuksevärv puhta ja kirkana.

Violetne pigment töötab, neutraliseerides kollased toonid, kuna lilla ja kollane asuvad värviringis teineteise vastas. Kui hõbešampooni kasutada õigesti, aitab see hoida sinu juuksed külmades ja neutraalsetes toonides, vältides samal ajal soovimatut kollasust.

3. Kellele hõbešampoon sobib?

Hõbešampoon on ideaalne blondide, hallide, hõbedaste ja valgete juuste omanikele. Samuti sobib see hästi balayage või teiste heledate triipude hooldamiseks. Kui sul on tumedad juuksed heledate triipudega, võib hõbešampoon aidata hoida ka triibud ilusad ja säravad.

4. Kuidas hõbešampooni kasutada?

Hõbešampooni tuleks kasutada mõistlikult. Liigne kasutamine võib muuta juuksed lillakaks. Tavaliselt piisab, kui kasutad seda üks või kaks korda nädalas tavalise šampooni asemel. Masseeri šampooni niisketesse juustesse, lase sellel mõjuda 2-5 minutit ja loputa põhjalikult. Oluline on jälgida, et šampoon ei jääks juustesse liiga kauaks. Kui kardad, et juuksed võivad lillaks muutuda, võid segada hõbešampooni tavalise šampooniga või kasutada seda lühemat aega, näiteks 1-2 minutit. Alusta lühemast ajast ja jälgi tulemust, kohandades aega vastavalt vajadusele.

Pärast hõbešampooni kasutamist on soovitatav kasutada niisutavat palsamit või juuksemaski. Hõbešampoon võib kuivatada juukseid, seega on oluline neid piisavalt niisutada ja hooldada. Väga paljude juuksehooldussarjade valikus on käsikäes hõbešampoonid ja palsamid, maskid. Nii saad kombineerida juuste tooni värskendamist kasutades sama sarja šampooni ja palsamit. Regulaarselt niisutav hooldus aitab hoida juuksed pehmed, siidised ja terved.

6. Millist hõbešampooni valida?

Kõik hõbešampoonid ei ole võrdsed. Investeeri kvaliteetsesse profibrändidesse, mis on tuntud oma tõhususe ja õrnuse poolest. Odavamad variandid võivad sisaldada kahjulikke kemikaale, mis võivad sinu juukseid kahjustada.

7. Kas see sobib värvitud juustele?

Jah, hõbešampoon sobib suurepäraselt värvitud juustele, aidates säilitada jahedat ja puhast tooni. See aitab vältida juuste tuhmumist ja annab neile ilusa sära.

Hõbešampoonid on tõeline päästerõngas kõigile, kes soovivad hoida oma juuksed ilusad ja säravad. Salon+ e-poe valikus on palju kvaliteetseid hõbešampoone maailma tippbrändidelt- vaata valikut SIIT.
 
x
Kinkekaardid
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASSUGU ISHIKAWA
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
TIGI BED HEAD
Juuksehooldus
Juuksehooldus
SALONPLUS PRO
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi