Salon+

Suvine juuksehooldus: Kuidas suvel juukseid päikese eest kaitsta

6. juuni 2024
Suvi on käes ja kuigi päikesepaistelised päevad on väga mõnusad, võivad need meie juustele üsna kurnavad olla. Milline on suvine juuksehooldus? Päikesekiirgus, soola- ja kloorivesi ning kuum õhk võivad muuta juuksed kuivaks, tuhmiks ja hapraks. Siin on mõned lihtsad nipid, kuidas oma juukseid suvel kaitsta ja hoida need tervete ja ilusate.

Kasuta UV ja Kuumakaitsega Tooteid
Päike võib olla juustele sama kahjulik kui nahale. Seetõttu on oluline kasutada juuksehooldustooteid, mis sisaldavad UV-kaitset. UV-kaitsega spreid, seerumid ja palsamid loovad juustele kaitsekihi, mis aitavad vältida päikese kahjulikku mõju. Kindlasti tasub ka kuumakaitse tooteid kasutada, et kaitsta juukseid föönitamisest ja sirgendamisest tuleneva kuumuse eest. Üks meie lemmikutest on JOICO Style & Finish Heat Hero Glossing Thermal Protector kuumakaitsesprei.

Kanna peakatteid
Mütsid, sallid ja rätikud on suurepärased, et kaitsta juukseid otsese päikesekiirguse eest. Peakatte kasutamine aitab vältida juuste kuivust ja värvi tuhmumist. Lisaks kaitseb müts ka peanahka ja nägu päikesepõletuse eest.

Tee Niisutavaid Maske
Päike, soolane merevesi ja kloor basseinivees võivad muuta juuksed kuivaks ja rabedaks. Selle vältimiseks soovitame teha regulaarselt niisutavaid maske ja juuksehoolduseid, mis taastavad juuste elastsuse ja sära. Kasuta sügavalt niisutavaid maske, mis sisaldavad looduslike komponente ja niisutavad juukseid sügavuti.. Nii säilitavad juuksed oma elastsuse ja ei muutu suve lõpuks kuivaks ja kahjustunud.

Väldi Liigset Soojuse Kasutamist
Suvel, kui päike juba niigi soojendab juukseid, on hea mõte vähendada föönitamise, sirgendamise ja lokitamise sagedust. Lase juustel võimalusel õhu käes kuivada ja vali soengud, mis ei vaja kuumust. Kui siiski on vaja kasutada kuumtöötlust, siis ära unusta kuumakaitsespreid.

Loputa Juukseid Pärast Ujumist
Pärast ujumist meres või basseinis loputa juukseid alati puhta veega. See aitab eemaldada soola ja kloori, mis võivad juukseid kahjustada ja kuivatada. Kasuta ka niisutavat palsamit, et juuksed oleksid pehmed ja hästi hooldatud.

Joo Rohkelt Vett
Piisav vee tarbimine on oluline mitte ainult keha, vaid ka juuste tervise jaoks. Joo suvel piisavalt vett, et hoida oma keha ja juukseid niisutatuna. Nii püsivad juuksed elastsed ja säravad.
 
x
Kinkekaardid
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASSUGU ISHIKAWA
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
RICH HAIR CARE
Näo- ja kehahooldus
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
SALONPLUS PRO
Salongid
Soodustused
Teenused
Blogi