Salon+

Kuidas saavutada ideaalne blowout ehk föönisoeng

14. märts 2024
Kuigi sinu juuksur võib salongis luua muljetavaldavaid föönisoenguid kerge vaevaga, pole samasuguse tulemuse saavutamine kodus sugugi lihtne. Kui oled kunagi proovinud salongikvaliteediga tulemust kodus järele teha, tead sa juba, et see võib olla tõeline väljakutse. Juustest sikutamine, sasipuntrad ja väsinud käed – me kõik oleme seda kogenud.

Lootes muuta koduse föönisoengu kõigile lihtsamaks, küsisime nõu meie koolitusjuht-meisterjuuksur Keete Viira käest. 
 

1. Õige ettevalmistus on pool võitu

Enne föönitamist on väga oluline, et juuksed oleksid korralikult pestud ja hooldatud. Alusta alati kvaliteetse šampooni ja palsamiga, mis sobivad sinu juuksetüübiga. Palsami kasutamisel veendu, et loputad selle juustest hoolikalt välja, et juustesse ei jääks raskustunnet.
 

2. Kuumakaitse on võtmesõna

Ära unusta kuumakaitset! Enne föönitamist kanna juustesse kuumakaitsevahendit, et kaitsta neid kuumuse eest ning säilitada nende hea seisukord ja elujõud. FARMAVITA HD Life Style Smooth and Protect Spray
on suurepärane valik, kuna see kaitseb juukseid kuni 230°C kuumuse eest. 
 
kuumakaitse
 

3. Õige föönitehnika

Enne föönitama asumist kanna niisketele juustele viimistlustoodet, et soengule parem vormitavus ja pikaajaline püsivus anda. Kui sinu juuksed on peenekoelised, kasuta Farmavita Volumizing Spray’d, mis muudab juuksed kohevamaks ja täidlasemaks. 
Volüümi lisav sprei
Karmide juuste puhul on parimaks valikuks HD Lifestyle Silky Bond Leave-In Cream, mis annab tugevatele juustele piisavalt paindlikust ja elastsust, vetruva föönisoengu vormimiseks.
 


Kui juuksed on aga normaalsed, kasuta HD Lifestyle Volume & Shine mousse.
 


Kõiki neid viimistlustooteid võib ka omavahel kombineerida.
Föönisoengu saavutamiseks on oluline kasutada ka õiget fööni ja harja ning kasutada õigeid tehnikaid. Jaga juuksed sektsioonideks ning alusta alumisest osast. Kasutades fööniharja, tõsta juukseid juurtest, et anda neile volüümi, ning pööra otsikud väljapoole, et luua ilusad lainelised otsad. 
 

4. Viimistlus

Kui oled juuksed soovitud stiilis föönitanud, on oluline lisada soengule viimistlust, mis tagab soengu püsivuse ja läike. Kasuta viimistlusvahendit, mis sobib sinu juuksetüübiga ja soovitud tulemusega. Näteks FARMAVITA HD Life Style Crystal Drops annab juustele kauni läike ning aitab vältida kahu.
 
 

5. Lõplik samm - fikseerimine

Viimane samm täiusliku föönisoengu saavutamisel on selle fikseerimine. Kasuta kvaliteetset juukselakki, et hoida soeng paigas terve päeva jooksul. FARMAVITA HD Life Style Hair Spray Extra Hold tagab pikaajalise fikseerimise ja paindliku hoidvuse.
 


 
x
Kinkekaardid
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASSUGU ISHIKAWA
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
RICH HAIR CARE
THE 3IN1 COMPANY
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
SALONPLUS PRO
Salongid
Soodustused
Teenused
Blogi