Salon+

Millist Alterna Caviar tootesarja valida?

7. august 2020

Hair care = self care. Sooviksid investeerida kvaliteetsetesse juuksehooldustoodetesse, kuid ei tea milline tootesari on just sinu juustele sobiv?

Valiku tegemisel küsi endalt:

Kas sul on paksud või õhukesed juuksed? 
Kas juuksed kipuvad peadligi vajuma ja vajavad lisa kohevust või on juuksed juba iseenesest kaunid ja volüümikad?
Kas sinu peanahk kipub kiiresti rasuseks minema või võid juukseid pesta harvem?
Kas sinu juuksed on äsja värvitud ja vajavad värvi tuhmumise eest kaitset või blondeerimise järgset taastamist?
Kas sinu juuksed on kuivad ja karedad või on nad pärast pesu liialt kahused?
 
  1. Alterna Caviar on nahahoolduse valemitele tuginev juuksehooldustoodete sari, mille erakordne koostis aitab juustel kaunid ja nooruslikud välja näha kauem. Luksuslikke koostisosi sisaldavatest Alterna Caviar toodetest leiab iga kvaliteetsest juuksehooldusest lugupidav naisterahvas oma lemmiku. 
     
  2.  
  • ALTERNA Caviar Infinite Color Hold šampoon on loodud kaitsma värvitud juukseid tuhmumise eest. Šampoon muudab juuksed siledaks ning kahuvabaks ja lisab juuksetoonile läiget. Sobib kasutamiseks kõikidel juuksetüüpidel.

Maksimaalseks värvi kaitseks kasuta koos ALTERNA Caviar Infinite Color Hold palsamiga.

Kui sul on kuivad ja rabedad paksud juuksed anna neile lisa niisutust ALTERNA Caviar Replenishing Moisture palsami abil.
 

  • ALTERNA Caviar Multiplying Volume šampoon on kohevust ning tekstuuri andev šampoon, mis sobib kasutamiseks õhukestele juuste ning rasuse peanahaga inimestele. Šampooni õrn koostis ei muuda juukseid raskeks ega peadligi vajuvaks. Kuna juuksed on tõstetud juurtest alates aitab kaunis volüüm juustel kauem puhtana püsida.

Maksimaalseks tulemuseks kasuta koos ALTERNA Caviar Multiplying Volume palsamiga, mis muudab juuksed tugevamaks ja taastab nende loomuliku tiheduse.

Rasuse peanaha kuid kuivade, karedate või keemiliselt töödeldud juuste niisutamiseks kasuta koos ALTERNA Caviar Replenishing Moisture palsami või ALTERNA Caviar Restructuring Bond Repair palsamiga.


 

 
  • ALTERNA Caviar Replenishing Moisture šampoon on intensiivselt niisutav šampoon, mis sobib kasutamiseks paksudele, karmidele juustele ning kuivemal peanahal. Šampoon hooldab juukseid sügavuti ning muudab need pehmeks ja siledaks.

Parimate tulemuste saavutamiseks kasuta koos ALTERNA Caviar Replenishing Moisture palsamiga. 

Kahuvabamaks tulemuseks kasuta koos ALTERNA Caviar Smoothing Anti-Frizz palsamiga, mis vähendab juuste kahusust kuni 80% ning annab juustele vajaliku niisutuse.

  • ALTERNA Caviar Restructuring Bond Repair šampoon sobib hästi taastamaks blondeeritud, keemiliselt sirgendatud või keemiliste lokkidega juustel, kuna aitab juukseid töötlemisest taastada ja kaitsta. Šampoon kaitseb juukseid katkemise eest ning muudab nad tugevamaks.

Parima tulemuse saamiseks kasuta koos ALTERNA Caviar Restructuring Bond Repair palsamiga.

  • ALTERNA Caviar Smoothing Anti-Frizz šampoon eemaldab juustelt kahususe ja muudab need imeliselt pehmeks ja siledaks. Sobib ideaalselt paksematele ja tihedatele juustele. Kaitseb juukseid õhuniiskuse eest ja hoiab need kahuvabad kuni 72h. 

Parima tulemuse saamiseks kasuta koos ALTERNA Caviar Smoothing Anti-Frizz palsamiga

 
  • ALTERNA Caviar Clinical Densifying šampoon sobib ideaalselt naistele, kellel juuksed on stressi, haiguse või imetamise tõttu välja langenud ja soovivad juuste tagasikasvu kiirendada. Šampoon puhastab juukseid õrnalt ning annab juustele kohevuse ja tihedama väljanägemise.

Sobib kasutamiseks ALTERNA Caviar Multiplying Volume palsamiga, mis ei muuda juukseid raskeks ja peadligi hoidvaks. 

Parimate tulemuste saamiseks soovitame kasutada koos ALTERNA Caviar Clinical Densifying Leave-in Root Treatment juuste kasvu stimuleeriva spreiga.

Leia Alterna Caviar tootesarjast oma lemmik ning soeta tooted meie e-poest kuu lõpuni 20% soodsamalt.

x
Kinkekaardid
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASSUGU ISHIKAWA
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
SALONPLUS PRO
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi