Salon+

Nüüd müügil HH Simonsen juuksehooldusseadmed ja -tarvikud

2. juuli 2020
HH Simenson on Taani päritolu ettevõte, mille eesmärgiks on pakkuda kvaliteetsemaid juuksehooldusseadmeid, -tarvikuid ja tooteid turul. Euroopas armastatud ning auhinnatud tooteid uuendatakse ja arendatakse pidevalt, et pakkuda klientidele parimaid juuksehooldusvahendeid. 

Auhinnatud HH Simonsen juuksehooldustooted ja tarvikud on jõudnud meie e-poodi. Meie tootevalikus on erinevaid sirgendajaid, fööne ning juukseharju. 
 
 • Boss Dryer on föön, mis annab sinu juustele kiire ning salongiliku lõppviimistluse. Föön on valmistatud ergonoomilise disaini ja kergete materjalidega, mistõttu on seda kerge käsitleda.
   
 • Compact Dryer on kerge, kompaktne ent võimas föön, mis annab sulle kiire, kahuvaba föönitamise. 
   
 • Infinity Styler on eksklusiivsete funktsioonidega sirgendaja, mis ei vea sind kunagi alt. Selle intelligentsed tsensorid tagavad püsiva temperatuuri ja tagavad ühtlase sirgenduse. Titaaniga kaetud topelt plaadid õlide ja turmaliiniga annavad sulle kahuvaba tulemuse. 
   
 • Eksklusiivsed Sorbe Blossom, Sorbe Mint ja Sorbe Sky toonides True Divinity MK2 sirgendajad on tõelisteks silmailudeks sinu kollektsiooni. Topelt titaan- ja teflonkattega plaadid, õlide ja turmaliiniga, siluvad juukse soomuskihti ja aitavad kaitsta juukseid kahjustuste eest. Tänu siledale, ergonoomilisele disainile ja minimaalsele kaalule on sirgendajat ülimalt lihtne ja mugav kasutada. Eriväljaande sirgendajatel on kaasas kuumakindel kott, patsikummid, klambrid ning juuksehari.
   
 • Kuumusele reageeriva, mustast roosaks muutuva disainiga Heat Brush rullhari aitab saavutada föönitamisel perfektse tulemuse. Spetsiaalse tehnoloogiaga rullhari aitab kuivatada juukseid kiiremini, kuna võimaldab föönitamise ajal soojust kontrollida. Kui rullharja temperatuur tõuseb 60 kraadini, muutub harjapea roosaks, et näidata kõrge temperatuuri saavutamist.
   
 • Professionaalse juuksuri värvipintslite komplekti kuulub 8 värvipintslit, millega eritehnikaid või värvitöid teostada. Super pehmed ning kvaliteetsed pintslid on väljatöötatud koostöös Danielle ja Patricia'ga @Epic Family'st.
   
HH Simonseni tooteid on võimalik soetada eksklusiivselt Salon+ e-poest.
x
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
Juuksehooldus
Tarvikud
Salongid
Soodustused
Teenused
Blogi