Salon+

Maie 80. juubeli puhul rändame veidi ajas

11. august 2020

Suured õnnesoovid tänase 80. aasta juubeli puhul meie Salon+ asutajale Maie Lõhmusele.

Tänase pidupäeva puhul heidame pilgu tagasi ajas ning vaatame, kuidas perefirma Salon+ alguse sai.

 • Aastate pikkune juuksuritöö ning koolitajaks olemine andis salongiketi asutajale Maie Lõhmusele  juba nõukogude ajal vabaduse reisida rohkem ning osaleda erinevatel juuksuri koolitustel ja võistlustel. 90ndate alguses, pärast põhjanaabrite juures töötamist hakkas Maie, aga unistama oma salongist.

  Kuldsete kätega abikaasa Guido ning poegade abil avati 1993. aastal Tallinnas Tartu maanteel esimene Maie Lõhmuse nimeline juuksurisalong. Meeletult kiiresti populaarsust kogunud salongis olid ootejärjekorrad mitu nädalat. Kohe pärast esimese salongi avamist hakkas naine vaikselt mõtlema ka salongi laienemisele ning peagi avati järgmine salong Tallinnas Nõmme keskuses. 
   
 • Salongid nõuavad, aga meeletult tööd ja Tartu maantee salongi asub 1994. aasta alguses administraatorina tööle praegune salon+ salongiketi juht ja Maie minia Helena. Helenast saab koheselt ka Maie “katsejänes” erinevate lõikuste ja värvikombinatsioonide proovimisel.

  Maie pojad ja minia käivad Inglismaal sealsete kettide tegutsemist uurimas. Nad võtavad üle põhimõtte, et salongil tasub müüa ka nn profitooteid ehk kaupa, mida sel ajal saab osta vaid juuksurite käest. Salon+ teeb revolutsiooni ka hinnapoliitikas. Eestis on ajalooliselt olnud juuksurisalongides kõikide juuksurite teenused sama hinnaga. Tegelikult on juuksurite oskused ja kvalifikatsioon väga erinevad: on meisterjuuksurid, tavalised juuksurid, noored juuksurid. Meie ketis erinevad hinnad olenevalt sellest, millise kvalifikatsiooniga inimese juurde aja broneerid. 
   
 • 1996. aastal loodi salongiketi ühtne kaubamärk salon+, mis sümboliseerib pidevat arengut, professionaalsust juuksehooldusmaailmas, positiivsust teeninduses ning töötajate pidevat enesetäiendamist, uusi lisanduvaid salonge.
   
 • 2002. aastal laienes pereäri ka Lätti ning avati sealne esimene Salon+ salong. 2004. aastal avati ka salong Leedus. Samuti avati salongid kosmeetikakaupade ketis I.L.U ning hakati pakkuma võimalust kasutada Salon+ kaubamärki ka frantsiisi alusel. 
   
 • Salon+ salongikett on alati jälginud oma laienemispoliitikas, kas ja kus tasub tegutseda. Ollakse kaubanduskeskustes kui peatänavate ääres, Tallinnast Londonini, Lätis ja Leedus. Luuakse uusi salonge ja suletakse samuti. Elu käib! Kui 1993.aastal alustas Maie Lõhmus oma esimese salongiga, siis aastaks 2015 on Salon+ salongide arv küündinud 28ni.

Täna on salon+ salongiketil 9 salongi ja 2 Parduri nimelist meeste juukselõikustöökoda Eestis ning ilutoodete e-pood. Tänase imelise tähtpäeva puhul on 11.-12. augustil kõik Joico, Alterna, Oribe, Rich ja HH Simonsen tooted e-poes -25% soodsamad. 
x
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
Juuksehooldus
Tarvikud
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi