Salon+

Muuda juuksed 80% tervemaks vaid 7-sekundiga!

11. aprill 2024
Joico on välja andnud uue toote ja me ei suuda sellest rääkimist lõpetada- uus 7-sekundi hooldus Defy Damage In A Flash kaitseb sinu juukseid igapäevase kuumtöötluse, UV-kiirguse ja keskkonnasaaste kahjulike mõjude eest. Ja tõepoolest, seda vaid vaid seitsme sekundiga!

Miks me seda armastame:
 
  • See on loputatav ja koheseks kasutamiseks mõeldud hooldus, mis on loodud kaitsma juukseid keemilise töötluse, kuumtöötluse ja muu kahjustava eest, samal ajal kaitstes iga juuksekarva tulevaste kahjustuste eest.
  • See toimib sõna otseses mõttes sekunditega, jättes juuksed siledaks ja siidiseks tänu uudsele tehnoloogiale, mis ehitab juuksesildu. Samuti sisaldab toode vedelat keratiini, muutes juuksed läikivaks.
  • In A Flash sari on loodud ainulaadse vedelikust-kreemini koostisega, mis tähendab, et näed seda toimimas omaenda silme all toodet juustele määrides..
  • See on kiirem kui ükskõik milline teine intensiivhooldus
  • See muudab sinu juuksed 20 korda vastupidavamaks murdumisele*.
  • See loob sidemeid ja tugevdab juukse struktuuri, jättes juuksed siidiseks ilma neid raskeks muutmata.*Kahjustatud juuste kammimise murdumise vastu võrreldes töötlemata juustega


Kuidas seda kasutada?Samm 1: Pese juukseid DefyDamage või mõne teise, sulle sobiva Joico šampooni ja palsamiga. Samm 2: Kord nädalas hoolda juukseid Defy Damage In A Flash 7-sekundilise hooldusega:
Kanna see peale šampooni kasutamist lihtsalt rätikukuivadele juustele keskelt otsteni (vältides juurte piirkonda), töötades (vajutades? kammides?) seda juustesse, kuni vedel koostis muutub kreemjaks. Hoia seda juustes 7 sekundit ja seejärel loputa hoolikalt.
 
x
Kinkekaardid
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASSUGU ISHIKAWA
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
RICH HAIR CARE
THE 3IN1 COMPANY
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
SALONPLUS PRO
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi