Salon+

Leia Alterna Bamboo toodetele asendus My Hair My Canvas tootesarjast!

25. august 2020

Aastal 2020, pärast aastatepikkust arendustööd, toob ALTERNA teieni uue, mitmekülgse vegan juuksehooldustoodete sarja My Hair My Canvas. Nende toodete peamine eesmärk on muuta juuste pesemine ja hooldamine igapäevaseks hoolitsuseks iseendale. Uue tootesarja loomisel tugines Alterna ka oma armastatud kollektsiooni Alterna Bamboo täiustamisele. Saadud kollektsioon osutus niivõrd vääriliseks Bamboo järeltulijaks, et Alterna otsustas jätta hüvasti Bamboo tootesarjaga ning keskenduda eranditult oma Alterna Caviar ja My Hair My Canvas kollektsioonidele.

Kui te kasutate hetkel mõnda Bamboo sarja toodet ei pea te muretsema. Alterna hoolitses selle eest, et kõik Bamboo head omadused talletuksid ja saaksid täiendusi uues My Hair My Canvas tootesarjas. 100% vegan koostisega tootesari asendab kaaviari ekstrakti 100% vegan taimse kaaviariga ning täiendab oma eksklusiivset, ALTERNALE omast koostist, veelgi. 
 

Alternatiivid Alterna Bamboo viimistlustoodetele


Tänapäeval kasutavad peaaegu kõik aeg-ajalt kuivšampooni. See on ideaalne viis rasu vähendamiseks juustes või päästerõngana, kui ajanappus ei võimalda määrdunud juukseid pesta.

Kui sulle meeldis kasutada Alterna Bamboo Translucent Spray kuivšampoon võiks sulle meeldida ka My Hair My Canvas Another Day kuivšampoon, mis sobib kasutamiseks enamikel juuksetüüpidel. Selle vegan, poolläbipaistev koostis ei jäta juustesse jääke, eemaldab neilt rasu ning hoiab juuksed värskena. 


 Alternatiivid Bamboo Shine toodetele 

Need, kes usaldasid igapäevaselt Alterna Bamboo Luminous Shine šampooni ja palsamit, hindaksid seda, kuidas My Hair My Canvas Me Time Everyday šampoon ja palsam toimivad sarnaselt, andes juustele sära, lisades siledust ja parandades nende käsitletavust. 

Kui rääkida Alterna Bamboo Silk-Sleek Brilliance Cream’ist, on Alternal saadaval nüüd kaks erinevat toodet. Meie e-poest saate osta My Hair My Canvas Easy Does It Air-Dry palsamit, mis sobib hästi juustest kahususe eemaldamiseks fööni või sirgendajat kasutamata. Samuti leiate meie e-poest My Hair My Canvas Any Way Texture Spray, mis lisab juustele tekstuuri ning annab kauapüsiva hoiaku ja kuni 24h kestva niiskusetõrje.


Alternatiivid Bamboo Volume toodetele 

Kui te ei suudaks oma elu ette kujutada ilma Alterna Bamboo kohevust andvate juuksespreideta võite olla kindel, et kõik Bamboo sarja spreid said My Hair My Canvas tootesarjas veelgi paremaks.

Nii Alterna Bamboo 48-Hour Sustainable Volume Spray kui ka 2-in-1 Volumizer’it saab nüüd suurepäraselt asendada My Hair My Canvas Soaring High Volumizing Blowout Mist spreiga, mille koostisesse kuulub sama bambuseekstrakt, mis annab juustele üle 72h kaitse õhuniiskuse eest.


Alterna Bamboo Uplifting Hair Spray
on saanud uue kuue My Hair My Canvas Any Way Texture Spray tootes. Juuksesprei sobib ideaalselt naturaalsete lainete tekitamiseks juustes ning juuste kaitsmiseks õhusaaste eest. 

Viimaks Abundant Volume - populaarsed Alterna Bamboo tootesarja šampooni ja palsami leiab nüüd My Hair My Canvas More to Love Bodifying šampooni ja palsamina, mis lisavad juustele täiuslikku tekstuuri ja liikumist, jätmata juukseid kuivaks.


Alternatiivid Bamboo Smooth toodetele

Alterna meeskond tegi kõvasti tööd selle nimel, et Bamboo suurimal tootesarjal Smooth  oleks uues kollektsioonis rohkesti järeltulijaid.

Alterna Bamboo Anti-Frizz šampoon ja palsam andis oma niisutavad omadused edasi My Hair My Canvas Me Time Everyday šampoonile ja palsamile, et saaksite jätkata oma juuste väljanägemise parandamist ning lisada neile vetruvust ja sära.

Neile, kes oma loomulikku juuste tekstuuri hindasid ja Alterna Bamboo Anti-Frizz Curl Defining kreemi abil täiendasid, on kindlasti meeldiv leida toode uue vegan koostisega My Hair My Canvas Easy Does It Air-Dry palsamina, mis tagab igapäevase kahususe kontrolli juuksehooldusseadmeid kasutamata.

Mis puudutab Alterna Bamboo Smooth sarja juukselakkide õhuniiskuse- ja kuumakaitse omadustesse leiab need My Hair My Canvas City Slay Shielding Hair juukselakist, mille koostisesse kuulub lisaks ka valge süsi, mis kaitseb juukseid õhusaaste eest. 

Ideaalne asendus Alterna Bamboo Curl Re-Activating juuksespreile on My Hair My Canvas Shine On Defining juuksevaht, mis annab juustele ekstra sära, sileduse ja kontrollitavuse.

Nagu näete My Hair My Canvas tootesari mitte vaid ei asenda Alterna Bamboo tootesarja vaid täiendab selle koostist 100% vegan koostisainetega nagu Opuntia õli ning vesiroosi ekstrakt - kõik selleks, et sinu juuksed oleksid kaunid iga päev!

SAADAVAL EKSKLUSIIVSENA VAID E-POES

Allikas: Alternahaircare.com
x
Kinkekaardid
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASSUGU ISHIKAWA
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
Juuksehooldus
SALONPLUS PRO
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi