Salon+

Soengud algavaks kooliaastaks

28. august 2020

September on kohe-kohe käes ning lapsed tuleb taas kooli saata. Tee 1.septembriks soeng ise või kasuta meie nippe igapäevaste soengute tegemiseks.

Pidulikeks üritusteks valmistumisel jääb alati aega puudu ning ega ka kiiretel hommikutel on ajanappus paratamatu. Kui sinu väike preili küsib ilusat soengut, millega särada terve päeva, siis siin on selleks 2 ideaalset soengut. 


1. Kiire ülespandud soeng
 
 
  • Esmalt kammi juuksed läbi. Võta mõlemalt küljelt, kõrva/meelekoha juurest, keskmise paksusega salk. Kinnita mõlemad salgud neid veidi keerutades juuksevõruga üheks patsiks. Ülejäänud juuksed peaksid jääma patsi alla. Keri patsi all olevad lahtised juuksed salk haaval ümber juba patsi pandud salkude. Alusta külje pealt ja liigu salk haaval kukla suunas. Korda sama tegevust teise külje peal. Säti alles jäänud lahtine patsiosa soengusse veidi lõdvemalt kui eelnevad salgud. Fikseeri soeng juuksenõeltega.
 
 
  • Fikseeri soeng juukselakiga, et see kestaks kaunis terve päeva.
 
2. Pidulik krunn
 
 
  • Tee kuklasse kõrvuti 2 tavalist patsi ning kinnita need juuksevõrudega. Jaota esimeses patsis olevad juuksed kaheks salguks ja keeruta mõlemat salku ühes suunas. Seejärel keerute neid omavahel kuni moodustub pats. Kinnita juuksekummiga. Korda sama teise poolega.
 
 
  • Võta mõlemad patsid ning keera need juuksevõrude ümber üheks krunniks. Fikseeri soeng klambritega.
 

Kaunite soengute saamisel tulevad appi kvaliteetsed juukseharjad ja -võrud, mille abil soeng püsib paigal terve päeva. Juukseharju ja -võrusid leiate supersootsa hinnaga meie e-poest ning salongidest
x
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
HH SIMONSEN
Juuksevärvid, -toonijad
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
OUTLET
Näo- ja kehahooldus
Näo- ja kehahooldus
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
TIGI CATWALK
Juuksevärvid, -toonijad
Salongid
Soodustused
Teenused
Blogi