Salon+

Juuksevärvitrendid 2023 aasta suveks

10. mai 2023
Moeguru ja juuksurina hoian end alati viimaste trendide ja stiilidega kursis, et olla eelseisvateks hooaegadeks ettevalmistunud. Kui rääkida 2023. aasta suve  juuksevärvitrendidest, võin kindlalt öelda, et saame näha uusi, põnevaid stiile, mis kindlasti pead pöörama panevad.

Üks suurimaid trende, mida suveks ennustan, on elujõulised ja julged juuksevärvid. Ilmselt saame näha palju eredaid punaseid, siniseid ja lillasid, aga ka elektri rohelist ja neoonroosat. Selle trendi eesmärk on eristuda rahvamassist  ja paista silma.

Teine suurem trend, mis 2023. aastal jätkub, on ombre- ja balayage-tehnika kasutamine, et luua ainulaadne, mitmedimensiooniline tulemus. Need tehnikad hõlmavad mitme värvi sujuvat segunemist üksteisega, luues loomuliku, päikese poolt pleegitatud efekti. Arvan, et näeme palju ”just tulin rannast päikese käest” blonde, aga ka sügavamaid toone, mille sisse on põimitud heledamaid värvisalke.

Neile, kes eelistavad loomulikumat välimust, soovitan sel suvel sooje, kuldseid toone. Aga ka meeblondid, karamellpruun ja rikkalik punakaspruun värvitoon sobivad ideaalselt soojuse ja mahu lisamiseks igale juuksetüübile ning näevad eriti ilusad välja, kui neid kombineerida rannalainete või lokkidega.

Usun, et 2023. aasta suvel näeme palju pastelseid toone. Need värvid on pehmed ja peened, kuid nad hakkavad silma. Mõelge beebiroosale, lavendlile ja piparmündirohelisele - need värvid tulevad eriti hästi esile heledamatel juuksetoonidel, kuid neid saab kasutada ka tumedamatele toonidele mahu ning põnevuse lisamiseks.

Kokkuvõtteks on 2023. aasta suvi seotud julgete, elujõuliste värvide, loomulike soojade toonide ja mitmetoonilise välimusega. Olenemata sellest, kas soovid erksate toonidega esile tõusta või luua peene, päikese poolt pleegitatud efekti - igale ühele leidub juuksevärvitrend, mis sobib sinu vajadustega. Nagu alati, soovitan enne suuremate muudatuste tegemist oma juustes konsulteerida professionaalse stilistiga, kuid ärge kartke eksperimenteerida ja oma välimusega lõbutseda!

.................................................................................................................................................................
Selle artikli kirjutas valmis Chat GPT ja keeleliselt kohendas meie vanemstilist ja koolitaja Keete Viira.
Keete kommentaar artikli tõele vastavuse kohta " Tundub täitsa adekvaatne info :)."
Kui sind inspireerivad need värviideed, siis bronni aeg salon+ salongi PÄRISjuuksuri :-) juurde.

Fotod loodud ai poolt.
x
Kinkekaardid
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASSUGU ISHIKAWA
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
Juuksehooldus
SALONPLUS PRO
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi