Salon+

Joico Intensity- suurepärane efektvärv!

11. mai 2017

Kui oled mõelnud, et võiks enda juustele lisada efektseid salke või värvida terve pea ägedalt värviliseks, siis kasuta selleks JOICO Intensity juuksevärve
 

JOICO Intensity juuksevärvid sisaldavad kontsentreeritud värvipigmente, mis annavad kõige elavama ja intensiivsema tulemuse. Tegemist on kergvärviga, mis pakub juustele värvimisel tulemusi, millest oled eales suutnud unistada. Nende värvide eeliseks on ka see, et kõiki värve saab omavahel segada. Kui erk tulemus pole päris sinu teema, siis on võimalus segada värvitooni läbipaistva tooniga, mis annab võimaluse muuta tooni pastelsemaks või mahedamaks, olenevalt omavahel segatavate värvide suhtest. 
 Samuti sisaldavad kõik JOICO Intensity juuksevärvid eksklusiivset Quadramine Complexi, mis taastab juukseid ja annab neile särava väljanägemise. Värvi eeliseks on ka see, et need sobivad koheselt kasutamiseks ja ei vaja aktivaatorit.  Kui soovid püsivamat tulemust, kata värv lisasoojuse saavutamiseks kilemütsiga. 

Jagame sulle inspiratsiooni, mida Intensity värvidega saavutada saab. Kõik tooted on saadaval nii meie salongides kui e-poes. Kui tunned, et ise mässata ei taha või ei julge, tule salon+ salongi, kus meie professionaalsed juuksurid koostöös sinuga valivad parima värvikombinatsiooni. 


Jälgi ka JOICO Intensity Instagrammi, kus on rohkelt inspiratsiooni. 
 

x
Salongid
Kliendikaart
Blogi