Salon+

5 lihtsat soengunippi, stilist Merit Piibe soovitab

25. november 2019
Teame, et alati pole võimalik enne pidulikumat üritust salongist läbi jõuda, et hetkeks lõõgastuda ning lasta end profesionaalidel peoks valmis seada. Salon+ Rocca stilist Merit jagab 5 soengunippi just nendeks puhkudeks, kui on kiiresti ja lihtsalt vaja kodustes tingimustes saavutada kaunis, viimistletud soeng.

1.  Hobusesabad on alati moes ja mitte ainult treeningsaalis! Väljapeetud mulje saavutamiseks peida juuksekumm ära. Selleks võta hobusesaba seest väike salk juukseid. Tee salguga paar ringi ümber patsikummi ja kinnita see klambri või juuksenõelaga. Viimistle salku enne ümber patsikummi sättimist Oribe Crème for Style kahueemaldava soengukreemiga, et tulemus jääks sile ning juukseotsad ei hakkaks õhtu jooksul salgust välja turritama.2.  Ülespandud soengud püsivad kauem, kui alustad hobusesabast. Kammi juuksed ja säti need hobusesabasse vastavalt sellele, kas soovid silutud või sasist üldmuljet. Seejärel hakka hobusesaba seest võtma suuremaid salke ning kinnita neid juuksenõelte või klambritega nii et moodustuks krunn. Kõige paremini alluvad juuksed sättimisele ja viimistlemisele, kui töötled neid enne föönitamist Oribe Foundation Misti spreiga. Selle tööpõhimõte on sama, mis meigi primeril. 
Teine võimalus on proovida ka juuste ühes tükis krunni sättimist. Keera oma hobusesaba keerdu terve patsi ulatuses. Seejärel võta keerutatud patsi otsast väike salk ja libista ülejäänud pats mööda väikest võetud salku ülesse. Tulemuseks on mänglev ja sasine krunn. Soovi korral võid näo äärest juuksesalkusid soengust veidi välja tõmmata ja kasutada Oribe Dry Texturizing spreid tekstuurse üldmulje saavutamiseks.3.  Kauapüsivate lokkide saavutamiseks kasuta lokitange või juuksesirgendajat ja lase neil jahtuda enne, kui lokid lahti kammid! Pihusta lokki keeratavale salgule Oribe Free Styler Working Hairspray lakki, mis annab kauapüsiva hoiaku. Llibista salk tangide pealt maha, keera ümber näpu rulli, kinnita klambriga ja jäta jahtuma. Korda seda kõikide salkudega. Poole tunni möödudes eemalda klambrid ning sõrmitse lokid läbi, et eraldada suuremad salgud ja saavutada loomulikum üldmulje. Kui soovid lokkidele lisada veelgi kohevust ja sasisemat välimust, siis pihusta neile Oribe Thick Dry Finishing volüümi andvat kuivspreid.4.  Kõige kohevamad soengud saad, kui pihustad enne föönitamist juustele Oribe Maximista Thickening volüümispreid või paned niisketesse juustesse Oribe Grandiose Hair Plumping vahtu. Kui soovid eriti püsivat kohevat hoiakut, võid kasutada juukse juure juures krepptange. Kui soovid vältida liigset kuumtöötlust, siis teeb hea töö ära ka tupeerimine. Kauapüsiva kohevuse jaoks kasuta enne tupeerimist Oribe Dry Texturizing spreid või Oribe Swept Up kohevust andvat soengupuudrit, mis muudab juuksed tihedamaks ja volüümikamaks. Tupeeri juukseid väikeste salkude kaupa. Võta üks salk, pihusta juure juurde Oribe Swept Up pulbrit. Seejärel kammi juuksed umbes 5 cm kauguselt juuksejuure poole. Teksruurispreid ja pulbrid ei fikseeri juukseid kindlasse asendisse ning päeva jooksul saab juukseid juure juurest kohevamaks sõrmitseda. Seega pole sul vaja karta "kiivri soengut".5. Kui su juuksed on hästi siledad või koguni libedad, siis võib erinevate punutiste tegemine osutuda keeruliseks, sest salgud kipuvad patsi seest välja libisema ja punutis ei püsi pikalt. Sellistel puhkudel soovitan eelnevalt juustesse pihustada Oribe Gold Lust kuivšampooni, mis puhastab juukseid rasust ning muudab nad tekstuursemaks, vähendab nende libedust. Seejärel punu juuksed patsi vastavalt oma soovile. Kui soovid laiemat patsi, siis tõmba salke nende äärsematest osadest laiali, suunaga patsist eemale. Kohevama patsi jaoks tõmba äärmisi salke keskmise salgu lähedalt, suunaga ülesse.Kõik mainitud Oribe viimistlustooted on saadaval salon+ e-poes ja salongides. Soovime vahvat katsetamist ja meeleolukaid pidusid!
Kui see kõik osutub ikkagi liiga keeruliseks, siis ootame Sind salongi, kus saame aidata ja nõu anda just Sinu juuksetüübile sobivate soengunippide ja toodete osas. e-bronni endale sobiv aeg salongi siit!
x
Kinkekaardid
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASSUGU ISHIKAWA
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
TIGI BED HEAD
Juuksehooldus
Juuksehooldus
SALONPLUS PRO
Salongid
Soodustused
Teenused
Blogi