Salon+

salon+ kliendikaart

salon+ kliendikaart on tasuv investeering enda heasse välimusse!

salon+ salongiketi kliendikaart annab Sulle
 
  • tasuta juukselõikused terveks aastaks
  • võimaluse valida, kas Sind teenindab nooremjuuksur, juuksur, stilist või vanemstilist, juukselõikus on Sulle ikka tasuta!
  • kõikidele teistele, Sulle kui kliendikaardi omanikule tehtavatele salon+ teenustele, soodustuse 15%

salon+ kliendikaart hinnaga 250€ kehtib kõikides salon+ salongides üle Eesti. Sooduskliendikaart hinnaga 211€ annab tasuta juukselõikused salon+ Rakvere, Narva ja Jõhvi salongides. Soodustus 15% kõikidele teenustele kehtib salon+ salongides üle Eesti.
 
salon+ kliendikaart on ka suurepärane kingiidee. Üllata oma kallimat, parimaid sõpru, lähedasi või kolleege tähtpäeva puhul või investeeri enda korrektsesse välimusse!


Kuidas kliendikaardi sobivust arvutada: 

Oled naine?

Alati hoolitsetud juukselõikus ning -värv on Sulle iseenesest mõistetav. Kui külastad juuksurit juukselõikusteks ja värvimiseks regulaarselt iga kuue nädala järel, on salon+ kliendikaart Sulle mõistlik investeering, sest kliendikaardi omanikuna on juukselõikuse hind Sulle 29€* ning värvimise teenuselt saad 15% soodustust.
* Kliendikaardi hind jagatud juukselõikuste arvuga. Hinnakirjas on naiste juukselõikuse hind juuksuri juures on 32€, stilisti juures 37€ ning vanemstilisti juures 45€

Oled mees?

Sinu juukselõikus on korrektne ja hoolitsetud, kui käid juuksuris vähemalt 4 nädala järel.
Kliendikaardi omanikuna on Sulle meeste juukselõikuse hind 19€*
* Kliendikaardi hind jagatud juukselõikuste arvuga. Hinnakirjas on meeste juukselõikus juuksuri juures on 23€, stilisti juures 26€ ning vanemstilisti juures 32%
  • Kliendikaardi lepinguga saad tutvuda siin 

  • salon+ juuksurite erinevate kvalifikatsioonidega saad tutvuda siin
     
salon+ Rakvere, Narva ja Jõhvi salongide klientidele pakume kliendikaarti soodushinnaga 211€. Tasuta juukselõikused sooduskliendikaardiga kehtivad Rakvere, Narva ja Jõhvi salongides, kuid 15% soodustus teenustele kehtib kõikides salon+ salongides üle Eesti.
 
Kliendikaart on personaalne* ja mõeldud kasutamiseks ainult kaardiga seotud kliendile. Seepärast palume kliendikaardi omanikul salongikülastusel esitada konsultandile oma ID kaart.
  
Kliendikaardi saad osta lähimast salon+ salongist või meie  e-poest www.salonplus.ee
Küsimuste korral võta meiega ühendust kliendikaart@salonplus.ee

salon+ klendi juuksed on kaunid ja hooldatud 365 päeva aastas!

*salon+ salongides küsime meie teenuse- ja tooteostu klientidelt isikuandmeid (eesnimi, perekonnanimi, e-post, mobiilinumber), mille kanname salon+ püsikliendiprogrammi. Püsikliendiprogramm on turvaline ja andmekaitsenõuetega kooskõlas olev keskkond, milles on salvestatud kliendi teenuste ja ostuarvete ajalugu. Püsikliendi programmi raames saavad kliendid salon+ teavitussõnumeid broneeritud juuksurikülastusaja kohta (sõnumi või e-posti vahendusel), infot salon+ teenustest, uudistoodetest, sooduspakkumistest (e-posti vahendusel). Kliendil on võimalus loobuda eelnimetatud teavitustest ja/või turundusalasest infost teavitades sellest salongi teenindajat, saates sellekohase soovi info@salonplus.ee või loobudes uudiskirjast vastaval lingil klikates, mille leiab iga uudiskirja lõpust.
x
Kinke- ja kliendikaardid
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
MACADAMIA PROFESSIONAL
Juuksehooldus
MASHA and THE BEAR
Tarvikud
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
Näo- ja kehahooldus
TANGLE ANGEL
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Kinke- ja kliendikaardid
Salongid
Kliendikaart
Blogi