Salon+

salon+ kliendikaart

salon+ kliendikaart on tasuv investeering enda heasse välimusse!

salon+ salongiketi kliendikaart annab Sulle
 
  • tasuta juukselõikused aastaks arvestades, et külastad juuksurit umbes 1 kord kuus
  • võimaluse valida, kas Sind teenindab nooremjuuksur, juuksur, stilist või vanemstilist, juukselõikus on Sulle ikka tasuta!
  • kõikidele teistele, Sulle kui kliendikaardi omanikule tehtavatele salon+ teenustele, soodustuse 10%

salon+ kliendikaart hinnaga 299€ kehtib kõikides salon+ salongides üle Eesti. Sooduskliendikaart hinnaga 260€ annab tasuta juukselõikused salon+ Rakvere ja Jõhvi salongides. Soodustus 10% kõikidele teenustele kehtib salon+ salongides üle Eesti.

Seoses kliendikaardi süsteemi peatse muutumisega, ei pikendadata ega väljastata alates 10.07.2019 uusi salon+ kliendikaarte.
Olemasolevatele kliendikaartidele kehtivad eelkirjeldatud tingimused.

 
salon+ kliendikaart on ka suurepärane kingiidee. Üllata oma kallimat, parimaid sõpru, lähedasi või kolleege tähtpäeva puhul või investeeri enda korrektsesse välimusse!


Kuidas kliendikaardi sobivust arvutada?
Kliendikaardi hinna arvestuse aluseks on meesklientide külastussagedus 12x aastas (ca kord kuus) ning naisklientidel 9x aastas.

Oled naine?

Alati hoolitsetud juukselõikus ning -värv on Sulle iseenesest mõistetav. Kui külastad juuksurit juukselõikusteks ja värvimiseks regulaarselt kuue nädala järel, on salon+ kliendikaart Sulle mõistlik investeering, sest kliendikaardi omanikuna on juukselõikuse hind Sulle 33€* ning värvimise teenuselt saad 10% soodustust. Hinnakirjas on naiste juukselõikuse hind juuksuri juures 34€, stilisti juures 39€ ning vanemstilisti juures 46€.
* Kliendikaardi hind jagatud juukselõikuste arvuga (9).

Oled mees?

Sinu juukselõikus on korrektne ja hoolitsetud, kui käid juuksuris umbes 4 nädala järel.
Kliendikaardi omanikuna on Sulle meeste juukselõikuse hind 24€* Hinnakirjas on meeste juukselõikus juuksuri juures on 25€, stilisti juures 28€ ning vanemstilisti juures 33€.
* Kliendikaardi hind jagatud juukselõikuste arvuga (12). 

salon+ Rakvere ja Jõhvi salongide klientidele pakume kliendikaarti soodushinnaga 260€. Tasuta juukselõikused sooduskliendikaardiga kehtivad Rakvere ja Jõhvi salongides, kuid 10% soodustus teenustele kehtib kõikides salon+ salongides üle Eesti.
 
Kliendikaart on personaalne* ja mõeldud kasutamiseks ainult kaardiga seotud kliendile. Seepärast palume kliendikaardi omanikul salongikülastusel esitada konsultandile oma ID kaart.

Küsimuste korral võta meiega ühendust info@salonplus.ee

salon+ klendi juuksed on kaunid ja hooldatud 365 päeva aastas!

*salon+ salongides küsime meie teenuse- ja tooteostu klientidelt isikuandmeid (eesnimi, perekonnanimi, e-post, mobiilinumber), mille kanname salon+ püsikliendiprogrammi. Püsikliendiprogramm on turvaline ja andmekaitsenõuetega kooskõlas olev keskkond, milles on salvestatud kliendi teenuste ja ostuarvete ajalugu. Püsikliendi programmi raames saavad kliendid salon+ teavitussõnumeid broneeritud juuksurikülastusaja kohta (sõnumi või e-posti vahendusel), infot salon+ teenustest, uudistoodetest, sooduspakkumistest (e-posti vahendusel). Kliendil on võimalus loobuda eelnimetatud teavitustest ja/või turundusalasest infost teavitades sellest salongi teenindajat, saates sellekohase soovi info@salonplus.ee või loobudes uudiskirjast vastaval lingil klikates, mille leiab iga uudiskirja lõpust.
Tagasi x
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
HH SIMONSEN
Juuksevärvid, -toonijad
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASHA and THE BEAR
OUTLET
Näo- ja kehahooldus
Tarvikud
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
TANGLE ANGEL
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
TIGI S-FACTOR
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Salongid
Teenused
Blogi