Salon+

salon+ kliendikaart

salon+ salongikett pakub Sulle rohkete võimalustega kliendikaarti, ole meie Plaatinum- või Kuldklient.

Kliendikaardi omanikuna ei pea Sa enam juukselõikuste eest maksma, sest Sinu ühekordne investeering enda heasse välimusse tagab Sulle piiramatu arvu juukselõikuseid salon+ salongides aasta jooksul. Kõik teised teenused on Sulle salon+ salongides Kuldkaardiga 10% ning Plaatinumkaardiga 20% soodsamad.
* salon+ Kuldkaart kehtib nooremjuuksuri ja juuksuri kvalifikatsioonis töötajate juures.
* salon+ Plaatinumkaart kehtib kõikides kvalifikatsioonides töötajate juures, seal hulgas stilisti ja vanemstilisti juures.

salon+ kliendikaart on ka suurepärane kingiidee. Üllata oma kallimat, parimaid sõpru, lähedasi või kolleege tähtpäeva puhul või investeeri enda ilusse!

Kuidas kliendikaardi sobivust arvutada: 

Oled naine?
Sa hoolid oma välimusest ja perfektne juukselõikus ning -värv on Sulle iseenesest mõistetav. Kui külastad juuksurit juukselõikusteks ja värviks iga kuue nädala järel, on salon+ kliendikaart Sulle mõistlik investeering.
Oled mees?
Sinu hoolitsetud välimus on tagatud, kui käid juuksuris vähemalt 4 nädala järel. Näiteks Kuldkaardi omanikuna on Sulle meeste juukselõikuse hind 17€* tavahinna, 23€ asemel (teenuse hind Kuldkaardi omanikele, kui külastad juuksurit iga 4 nädala järel).
Kuldkaart, hinnaga 221€, annab Sulle lisaks tasuta juukselõikusele soodustuse 10% teistele teenustele.
Kuldkaart on mõistlik investeeering, kui kasutad salon+ salongides juuksuri kvalifikatsioonis töötajate teenuseid.
Plaatinumkaart, hinnaga 250€, annab Sulle lisaks tasuta juukselõikusele soodustuse 20% teistele teenustele.
Plaatinumkaart on tasuv investeering, kui kasutad salon+ salongides stilisti või vanemstilisti kvalifikatsioonis töötajate teenuseid.
  • Kuld-  ja Plaatinumkaardid kehtivad salon+ salongides üle Eesti.

  • Kliendikaardi lepinguga saad tutvuda siin 

  • salon+ juuksurite erinevate kvalifikatsioonidega saad tutvuda siin
     
salon+ Rakvere, Narva ja Jõhvi salongide klientidele pakume kliendikaarte soodsama hinnaga,  Kuldkaart on hinnaga 182€ ja Plaatinumkaart 211€. Tasuta juukselõikused sooduskaartidega kehtivad Rakvere, Narva ja Jõhvi salongides, kuid soodustused teenustele (10% Kuldkaardiga või 20% Plaatinumkaardiga) kehtivad kõikides salon+ salongides üle Eesti.
  
Kliendikaardi omanikel palume Kuld- või Plaatinumkaart salongikülastusel kaasa võtta või esitada salongis konsultandile oma ID kaart.

Sobiva kliendikaardi saad osta lähimast salon+ salongist või meie  e-poest www.salonplus.ee
Küsimuste korral võta meiega ühendust kliendikaart@salonplus.ee

salon+ klendi juuksed on kaunid ja hooldatud 365 päeva aastas!