Salon+

S+ Haircare - Looduse ja teaduse sünergia!

3. märts 2022
Uus, Eestis väljatöötatud ja salon+ poolt koostöös Tartu Ülikooli teadlastega loodud juuksehooldussari S+ Haircare on looduse ja teaduse sünergia. Tooted, mis on puhtad karmidest kemikaalidest, sulfaatidest, silikoonidest ja parabeenidest, sisaldavad taimeekstrakte, mis on valitud põhimõttel - kõik, mis maitseb hea, teeb head ka meie juustele ja peanahale.
Taimsetest ekstraktidest leidub S+ Haircare toodetes näiteks sojaoa idu, nisuidu, Baikali tihasheina, rebasheina seemnete, hariliku jaanikauna ja Peruu jaanileivapuu ehk tara seemnete, humala, India karusmarja, erinevate merevetikate ekstrakte. Kõik ekstraktid on toodetes koguses, mis kinnitavad nende toimet juustes ja aitavad toodetes saavutada seda, mida lubavad.

S+ Haircare tootesari on teaduspõhine, toimelt efektiivne ja keskendub peamistele juustega seotud väljakutsetele. Kõik S+ Haircare tooted on loodud ainult naha ja juuksesõbralikke sertifitseeritud tooraineid kasutades. Tooted ei sisalda karme või keelatud kemikaale, muu hulgas on kõik tooted parabeenide, silikoonide, Sodium Laureth Sulfate ja Sodium Lauryl Sulfate vabad. 
Lisaks looduslike toimeainete ekstraktide kompleksidele sisaldavad S+ Haircare tooted olulisi toimeaineid, mis aitavad juukseid ja peanahka kaitsta keskkonnamõjutuste eest ning taastada neid võimalikest kahjustustest. Toodetes sisalduvad aktiivainetena juuksekasvu soodustavad peptiidid, biotiin, antibakteriaalse mõjuga ning peanahka patogeensete mikroorganismide eest kaitsev Piroctone Olamine, juuste väljalangemist ennetavad komponendid.

Millised peptiidid on S+ Haricare toodetes?
S+ teeb eriliseks see, et toodetes sisalduvad peptiidid mõjutavad juuksenääpsu eluiga. Juuksed püsivad kauem kasvufaasis tänu toietainete rohkusele ja nii saavad juuksed kasvada pikemaks.
Juuksekasvu soodustav peptiid Peptilash® Extend L on kolme aminohappega kollageeni osana tuntud peptiid, mida on rikastatud biotiiniga. Seda kasutatakse juuste tugevdamiseks, juuste ja peanaha toitainetega rikastamiseks, see soodustab juuksenääpsude suurenemist ning juuste kinnitumist tänu lamiini ja kollageeni sünteesi stimuleerimisele juuksenääpsus. See peptiid aitab vähendada juuste väljalangemist ja muuta juuksed pikemaks, juuksed on tugevamad, lopsakamad. Seda peptiidi kasutatakse ka ripsmete kasvu soodustatavates seerumites, sellest ka nimi Peptilash.
Peptilash Extend L peptiid on kõigis S+ Haircare toodetes, välja arvatud Longer Hair šampoonis ja seerumis.

Copper Peptide pikendab juukse kasvufaasi  ja seeläbi juukse eluiga. Copper Peptide hoiab juukse kauem anageen faasis, mille käigus juuks kasvab, enne katageen faasi ehk üleminekufaasi minemist, kus juuksekasv peatub. Vaskpeptiidil on eriline omadus, mis võib stimuleerida ebatervisliku, liiga suure kollageeni lagunemist armkoes ja võib aidata stimuleerida normaalset kollageeni tootmist. Vähem halba ja rohkem head kollageeni annavad siledama ja ilusama naha. Lisaks toetab vaskpeptiid nahas ka elastiini sünteesi, on antioksüdantse toimega, parandab naha elastsust. Vaskpeptiidid suurendavad juuksenääpsude suurust, kuid ei muuda peenikesi, peaaegu nähtamatuid karvakeste kasvu, seega ei pea kartma vaskpeptiidi sisaldusega šampooni kasutamisel kehakarvade kasvu intensiivistumist.
Copper Peptide on S+ Haircare sarja Longer Hair šampoonis ja Longer Hair Treatment seerumis.

Millised kompleksid on S+ toodetes ja mida need endast kujutavad?
 •  Soy Complex™ 
 •  Baicapil™
 •  Ama Oil™
 •  Keratrix ™
 •  Hops Extract HGLMS™
 •  Kerascalp™
 •  Polyplant Marine™

Soy Complex™ 
Sojakompleksi parabeenivaba koostis sisaldab hüdrolüüsitud sojaproteiini ja Peruu jaanileivapuu ehk tara (Caesalpinia spinosa) ekstrakti, mis on rohkelt niisutavate omadustega tänu suurele võimele vett koguda ja endas säilitada. 
Tänu proteiinirikkale koostisele kaitseb sojakompleks juukseid väliskeskkonna kahjustuste eest, muudab need pehmeks ja säravaks, taastab juukse struktuuri seespidiselt.
Proteiinid vabanevad juustes järkjärguliselt tänu ekslusiivsele 3D Matrix tehnoloogiale. Matrix tehnoloogia moodustab juustele kaitsva kihi aktiivainetest ja niiskusest, mis aitab tootel juustel püsida, seeläbi pikendab see toodete aktiivainete toimeaega juuksel ja parandab nende ühtlast jaotumist. 
 •  suurendab juuksekiudude tugevust ja vastupidavust
 •  vähendab juuste katkemist
 •  muudab juuksed elastsemaks, käsitletavamaks
 •  juuksed on pehmed ja läikivad
 •  juukseid on lihtsam kammida

Soy Complex kompleksi sisaldab S+ Haircare sarja Longer Hair šampoon ja Longer Hair Treatment seerum, Leave In Hydrating pähejäetav palsam, All In Hydrating palsam

 
S+ Haircare Longer
Hair Shampoo
S+ HAIRCARE Leave-in
Hydrating Conditioner
 S+ Haircare All In
 Hydrating Conditioner
S+ Haircare Longer
Hair TreatmentBaicapil™
Baicapil™ kompleks koosneb 3 taimest (Baikali tihashein, harilik nisu ja sojaoja
idu),  mis suurendavad raku energiat ja aktiveerivad juuksenääpsu tüvirakke, samal ajal kaitstes neid vananemise eest.
Juuksekasvul on 3 faasi, kasvufaas, milles juuks kasvab, ning ülemineku ja puhkefaas, milles juuks enam ei kasva ja langeb välja. 
Juuksenääpsus asuvad tüvirakud uuenevad ise ja muutuvad küpsemateks, kuid väiksemaks. Nende tüvirakkude jagunemine vastutab juuste kasvu ja väljalangemise eest. Parabeenidevaba juuksekasvu stimuleeriv kompleks ergutab juuste kasvu ja vähendab juuste väljalangevust, muudab juuksed tihedamaks. Tulemuseks on nooremad ja tervemad juuksed. Juuste väljalangemine on tänapäeval üks levinumaid probleeme dermatoloogide poole pöördumisel. 
Baicapil:
 •  suurendab glükolüüsiga raku energiat, mistõttu on juuksenääpsud aktiivsemad ja elujõulisemad
 •  aktiveerib tüvirakke, mis viib uue anageenfaasi tekkimisele, paraneb juuste kasv ja tihedus
 •  kaitseb oksüdatiivse stressi eest, rakud on aktiivsemad ja tervemad
 •  kaitseb juuksenääpsusid vananemise eest, mistõttu pikeneb juuste kasvufaas
Baicapil kompleksi sisaldab S+ Haircare sarja Anti Hairloss šampoon ja Anti Hairloss Treatment seerum.

 
S+ Haircare Anti
Hairloss Shampoo
S+ Haircare Anti
​Hairloss TreatmentAma Oil
Lisaks väliskeskkonna kahjulikele mõjudele (UV kiirgus, keskkonnasaaste, 
temperatuuride kõikumine) mõjutavad meie juuste tervist ka mehaanilised (kammimine) ja keemilised tegurid. Juuste värvimine, blondeerimine, keemilised töötlused muudavad juukse struktuuri, juuksed võivad muutuda poorseks, kahuseks, hapraks, näida elutud ja tuhmid. Seda põhjustab lipiidide kadu, mis kaitsevad juukse välis- ehk soomuskihti, ja sisekihti ehk korteksit. Et hoida juuksed säravad, säilitada juukse tervise omadused, on vaja neid kaitsta liigse niiskuse eest. Liigse niiskuse sisenemist juuksesse aitab takistada lipiidide kiht. Ama-oil tungib juustesse, kus on kahjustatud lipiidide kiht ja parandab lipiidide struktuuri, et hoolitseda optimaalse niiskustasakaalu eest juukses ja aidata hoida soengu püsivust, eemaldada juustest kahu. See tungib juuste kahjustunud osadesse, mis on kaotanud lipidiid ning tekitab kaitsva kihi liigse niiskuse eest, mis tungib keratiinikihtide vahele.
Ama õli saadakse longus rebasheina (Amaranthus caudatus) ehk amaranti seemnetest, mis on väga rikas küllastumata rasvhapete (linool-, palmitiin- ja oleiinhape) ja skvaleeni poolest.
Ama Oil kompleksi sisaldab S+ Haircare sarja Longer Hair šampoon ja Longer Hair Treatment seerum, All In Hydrating palsam.

 
S+ Haircare Longer
Hair Shampoo
S+ Haircare Longer
Hair Treatment
S+ Haircare All In
Hydrating Conditioner


   
Keratrix ™
Keratrix sisaldab biofunktsionaalseid peptiide ja aminohappeid, mis pärinevad hüdrolüüsitud hariliku jaanikaunapuu ehk hariliku jaanileivapuu seemnetest (Ceratonia siliqua). Jaanikaunade hüdrolüüsimisel saadakse kolme aminohappe rikkus, mis moodustavad üle 47% proteiinidest: glutamiinhape, arginiin ja asparagiinhape. Asendamatud aminohapped moodustavad kuni 48% ja väävli aminohapped (nagu metioniin ja tsüstiin) moodustavad selles kuni 3%.
Keratrix™ katab juuste sarvkesta kaitsva kihiga, mis kaitseb juukseid välistest kahjulikest mõjudest, parandab juuste olukorda soodustades juuksekiu paranemist, aitab taastada töötlemise järel juuste toitainete rikkuse, parandab juuste vastupanu murdumisele. Lisaks neutraliseerib Kertrix juuste elektrostaatilise laengu ja seeläbi on juuksed elastsemad ja kergemini töödeldavad.
Keratrix kompleksi sisaldavad S+ Haircare sarja Longer Hair šampoon ja Longer Hair Treatment seerum, All In Hydrating Conditioner.

 
S+ HAIRCARE Longer
Hair Shampoo
S+ Haircare Longer
Hair Treatment
S+ Haircare All In
Hydrating Conditioner
Hops Extract HGLMS™
Humalaekstrakti soovitatakse juuste kasvu stimuleeriva või seborröavastase toimega ja nahka rahustavate kosmeetikatoodete valmistamiseks. Humala ekstrakt on tugeva antioksüdantse, antimikroobse ja põletikuvastase toimega, sisaldab hulgaliselt flavonoide ja soodustab juuste kasvu, humalaekstraktist on suur kasu ka puhastava toimega kosmeetikatoodete valmistamisel. Sobib hästi rasusele või ärritunud peanaha rahustamiseks ja tasakaalustamiseks.
Kerascalp™
Kerascalp kompleks sisaldab India karusmarja (Emblica officinalis) ekstrakti, mida kosmeetikatööstuses kasutatakse nahka ja juukseid niisutava ainena, ayurvedas tuntakse amla karusmarja juuste ja peanaha noorendava ja heaolu taimena
Kerascalp:
 •  hoiab ära juuksenääpsu väiksemaks muutumise ja nõrgenemise
 •  annab juustele läiget
 •  tasakaalustab peanaha olukorda ja ergutab vereringet
 •  jätab juustele elujõulise tunde
 •  tugevdab nõrgenenud juukseid.
Vananedes muutuvad juuksenääpsud väiksemaks, mis põhjustab nähtava juuste vananemise. Juuksed muutuvad õhemaks, kaotavad volüümi, murduvad kergemini ja kasvavad aeglasemalt. Kerascalp sisaldab suures koguses amla ehk India karusmarja ekstrakti, millel on võime ennetada juuksenääpsu väiksemaks muutumist tänu kollageeni tootmise suurendamisele. 

Hops ja Kerascalp kompleksi sisaldavad S+ Haircare sarja Anti Dandruff šampoon, Anti Dandruff Treatment seerum, Gentle Gentleman šampoon.

 
S+ HAIRCARE Anti
Dandruff Shampoo
S+ HAIRCARE Anti
​Dandruff Treatment
Gentle Gentleman
ShampooPolyplant Marine™
​Taimeekstraktide kompleks, mis sisaldab 
 •  põisadru (Fucus vesiculosus),
 •  nori (Pyropia) kuivatatud söödav vetikas, mis on valmistatud punavetikate perekonna liikidest,
 •  rohevetikat (Enteromorpha compressa), tuntud ka kui meresalat,
 •  wakame merevetikat (Undaria pinnatifida), mis on magneesiumi, joodi, kaltsium, raua, vitamiinide  A, C, E, D ja K allikas
 •  lithothamnium vetikat (Lithothamnium calcareum), mis on väga aeglaselt kasvav mineraaliderikas punane vetikas.

Tänapäeval peetakse vetikaid kogu maailmas oluliste toitainete allikaks. Vetikatel on toitainete potentsiaal loomulikus tasakaalus, mis imenduvad kergelt ning taastavad toitainete puuduse erinevates organites ja kudedes.
Vetikate kaasamine kosmeetikamaailma aitab taastada naha loomulikku tasakaalu, tänu nende ioonipõhistele elementidele (oligoelementide, vitamiinide ja mineraalide kelaatvormid). Vetikad imavad endasse mere mineraalsooli, kaltsiumi, fosforit, joodi ja vitamiine. Need elemendid aitavad loomulikul viisil naha elujõdu taastada ja naha välimust parandada. Polyplant Marine kompleksil S+ Haircare sarjas on peanahka toniseeriv, stimuleeriv, taaselustav, juukseid niisutav, pehmendav, silendav toime.

Polyplant Marine kompleksi sisaldavad S+ Haircare sarja Child Proof ja Longer Hair šampoonid, Longer Hair Treatment seerum, Body Wash dušigeel, Leave In Hydrating pähejäetav palsam, All In Hydrating palsam

 
S+ Haircare Longer
Hair Shampoo
S+ HAIRCARE
Child Proof Shampoo
S+ HAIRCARE
Bodywash
S+ HAIRCARE Leave-in
Hydrating ConditionerS+ signatuurlõhn
Kõigi S+ Haircare ühiseks eriliseks omaduseks on signatuurlõhn, mis koosneb eksootilisest Mamaki teest, kadakamarjadest, valgest samblikust ja rosmariinist.
Mamaki tee koduks on Hawai saarestik ja mujal maailmas seda omapärast taime ei kasva. Taime on kasutatud pikka aega meditsiinilistel, tseremoniaalsetel ja tervendavatel eesmärkidel tänu toniseerivatele ja tugevdavate omadustele.
Kadakamari on hariliku kadaka vili, mis on maailmas enimlevinud oksapuu. Puu erinevad osad sisaldavad eeterlikke õlisid, mida kasutatakse mitmesugustes meditsiinilistes teraapiates, marju kasutatakse maitseainena lihatoitude ja jookidest peamiselt džinni maitsestamiseks. Ökoloogiliselt on kadakas oluline toiduallikas paljudele lindudele ja metsloomadele ning kariloomadele.
Valge samblik ehk hall põhjapõdrasamblik on ka meie metsaaluseid kattev, aeglaselt kasvav, tihedate vaibastikena levinud taim, mis on maitsvaks söödaks põtradele, kuid tuntud ka ravimina ja toiduna inimtegevuses. 
Rosmariin on meilgi tuntud maitsetaim, mis ei vaja põhjalikku tutvustamist. Rosmariini on kasutatud läbi ajaloo maitseainena ja loodusliku ravimina. 


Kõik S+ Haircare tooted leiad siit. 
 
 splus_haircare
x
Kinkekaardid
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASSUGU ISHIKAWA
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
RICH HAIR CARE
Näo- ja kehahooldus
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
SALONPLUS PRO
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi