Salon+

FANOLA - RASUSTELE JUUSTELE JA PEANAHALE

14. september 2021
Rasused juuksed võivad olla küll terved, kuid õline väljanägemine võib suuresti mõjutada meie tuju ja soengute püsivust. Mõned juuksed on teistest tunduvalt rasusemad olenemata sellest, kui tihti sa oma juukseid pesed. Rasuste juuste eest ei näi olevat pääsu? Ära muretse, meil on sulle lahendus!
 
FANOLA REBALANCE šampoon on loodud just rasustele juustele. Selle koostisesse kuuluvad pindaktiivsed ained ja nisuproteiin aitavad siduda tekkinud rasu ja selle juustest välja pesta. Rebalance aitab tasakaalustada juuste ja peanaha taset ning hoida ära liigse rasu teket.
 
Rebalance'ist lähemalt:
Rebalance šampoon on valmistatud pindaktiivsete ainete, sidrunhappe ja nisuproteiiniga, mis aitab võidelda rasu tekkimise vastu ning sügavpuhastada peanaha.
Kui juuksed on pidevalt rasused, hoolimata sellest, mitu korda sa juukseid pesed, proovi Rebalance'i, et tasakaalustada õli tekkimist juustele ja eemaldada juustele kogunenud rasu ja mustus.
 
Rebalance'i šampooni saate osta SIIT


Millist juuksepalsamit või maski Rebalance šampooniga kasutada? 

Rebalance sobib kokku kõikide teiste Fanola toodetega. Valiku tegemine oleneb juuksetüübist ja soovitud lõppviimistlusest.

Kui oled inimen, kes pidevalt juukseid sirgendab või kellel on naturaalselt sirged juuksed, siis sinu juustele sobib väga hästi Fanola Keraterm mask, mis ei muuda juukseid raskeks ja vajuta neid peadligi. Keraterm aitab pikendada juuste sirget tulemust ja aitab vähendada juuste kuumtöötlemise aega.

Kui sul on värvitud juuksed ja soovid juuksevärvi kaitsta, siis sinu valikuks võiks olla Fanola After Colour juuksepalsam. Palsam aitab taastada värvimisel kahjustatud juuste naturaalse tasakaalu ning kaitsta juuksevärvi tuhmumise eest.

Kui sul on kuumtöötlemise, blondeerimise või juuste liigse värvimise tagajärjel kahjustatud ja karedad juuksed, mis vajavad taastamist on sinu valikuks Fanola Botugen Botolife juuksemask. Keratiiniga rikastatud juuksemask tungib sügavale juuksekarva sisse parandades juukseid just sealt, kus vaja. Tulemuseks on pehmemad ja läikivamad juuksed.

Rasuste juuste hoolduseks õige juuksemaski või -palsami valimine oleneb paraku, aga sinu juuksetüübist ning sellest, mis just sinu juustele sobib. Õige toote leidmine võib võtta aega, kuid kui selle leiad võib tulemus olla midagi erakordset.

 
x
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksevärvid, -toonijad
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
Tarvikud
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi