Salon+

Millised on salon+ püsisoodustused klientidele lisaks igakuistele eripakkumistele?

  • ​Happy Hour teenused (E-K 8-12) -10%

Külasta juuksurit nädalal algul hommiku poole, nii on teenused soodsamad! Vormista e-broneering juuksurikülastuseks salon+ kodulehel ajavahemikule esmaspäevast kolmapäevani, salongi avamisest keskpäevani, nii on kõik teenused tänu e-broneeringule 10% soodsamad! E-broneeringusse pääsed meie webilehe paremas ülaservas või SIIT
  • Uue aja broneerimisel järgmiseks külastuseks teenus -5%

Jäid rahule tänase juuksurikülastusega? Sul on mõistlik broneerida täna ka juba järgmine juuksurikülastus salon+ salongis, sest nii planeerid oma aega ja Sinu teenus on järgmisel külastusel 5% soodsam. Uue külastusaja oskab Sulle soovitada Sind teenindanud juuksur või meie konsultant.
Salon+ kliendi juuksed on hooldatud ja kaunid 365 päeva aastas!


  • ​ISIC-Student kaardi omanikule esmaspäeviti teenused -15%

Kui oled ISIC-Student kaardi omanik, siis kehtib Sulle salon+ salongides esmaspäeviti kõikidele teenustele soodustus 15%. Võta ISIC kaart kindlasti salongi kaasa!
 
  • Swedbank krediitkaardiga makstes teenused -10%

Kui oled Swedbank kuld- ja platinumkrediitkaardi kasutaja, maksa salon+ salongis teenuste eest just sellega, sest siis saad teenuste hinnast 10% soodustust.
Soodustus ei kehti toodetele (sh juuksevärv).
  • Sünnipäeva soodustus teenustele 15% nädal enne sünnipäeva

Sünnipäeva ettevalmistuste tuhinas ei tohiks sünnipäevalaps ka iseennast unustada. Salon+ salongides kehtib personaalselt Sulle 15% soodustust kõikidele teenustele 7 päeva enne sünnipäeva ja sünnipäeval.
Palju õnne!
  • Joico personaalne värviprogramm

Sulle on oluline, et Sinu juuksevärv on alati laitmatu ja särav? Selleks on vajalk regulaarne salongikülastus juuste värvimiseks iga 4 kuni 6 nädala järel. 
Salon+ personaalne värviprogramm kingib Sulle igal neljandal juuste värvimisel Joico toote. Sina valid, millist toodet soovid, salon+ hoiab Sinu juuste värvi kaunina 365 päeva aastas. 4 juuste värvimist või juuste väljakasvu värvimist peavad mahtuma poole aasta vahemikku, see teebki juuste värvimise intervalliks 4-6 nädalat. Programm jätkub peale kingituse saamist juba järgmisel värvimisel, sest juuksur vormistab Sulle uue värviprogrammi kaardi. Seega, iga neljanda värvimiskorra järel, saad endale taas valida kingituseks Joico toote.
  • Kliendikaardi omanik säästab!

salon+ kliendikaardi omanikud saavad aasta jooksul käia juuksuris nii, et juukselõikuste eest enam tasuma ei pea! Ühekordne investeering enda heasse välimusse tagab kliendile piiramatu arvu juukselõikuseid salon+ salongides aasta jooksul. Kõik teised teenused on kliendikaardi omanikule salon+ salongides kliendikaardiga 15% soodsamad!
Kliendikaardi omanikel palume kaart salongikülastusel kaasa võtta või esitada salongis konsultandile oma ID kaart.
Loe täpsemalt Kliendikaardi kohta SIIT!
NB! Eeltoodud soodustuste saamiseks peate olema lisatud salon+ salongiketi kliendiprogrammi. Selleks küsime Teilt lisaks ees- ja perenimele ka e-posti aadressi, mobiili numbrit ja sünnipäeva.
salon+ ja Pardur salongides küsime meie teenuse- ja tooteostu klientidelt isikuandmeid (eesnimi, perekonnanimi, e-post, mobiilinumber), mille kanname salon+ püsikliendiprogrammi. Püsikliendiprogramm on turvaline ja andmekaitsenõuetega kooskõlas olev keskkond, milles on salvestatud kliendi teenuste ja ostuarvete ajalugu. Püsikliendi programmi raames saavad kliendid salon+ teavitussõnumeid broneeritud juuksurikülastusaja kohta (sõnumi või e-posti vahendusel), infot salon+ teenustest, uudistoodetest, sooduspakkumistest (e-posti vahendusel). Kliendil on võimalus loobuda eelnimetatud teavitustest ja/või turundusalasest infost teavitades sellest salongi teenindajat, saates sellekohase soovi info@salonplus.ee või loobudes uudiskirjast vastaval lingil klikates, mille leiab iga uudiskirja lõpust.

Soodustused ei summeeru omavahel ega teiste salon+ sooduspakkumistega. Kliendil on õigus valida, millist soodustust või sooduspakkumist soovib kasutada.
Tagasi x
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
OUTLET
OUTLET
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
OUTLET
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
MASHA and THE BEAR
Näo- ja kehahooldus
Näo- ja kehahooldus
Tarvikud
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Juuksehooldus
TANGLE ANGEL
Juuksevärvid, -toonijad
Viimistlus
OUTLET
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Kinke- ja kliendikaardid
Salongid
Kliendikaart
Blogi