SUTRA Infrared Thermal Brush

Infrapunaga termohari koolutaja
must
  • must
    99.90 €
99.90 €
1
Osta
Saadavus salongides
Tallinn
Järve Keskus
Ei
Kristiine Keskus
Ei
Pardur
Ei
Pardur Veerenni
Ei
Rocca Al Mare Keskus
Ei
Rävala 7
Ei
Tartu
Tartu Kaubamaja stuudio
Ei
Kvartal
Ei
Pärnu
Kaubamajakas
Ei
Rakvere
Põhjakeskus
Ei
Jõhvi
Jewe Keskus
Ei
Sutra Beauty® infrapunaga termoharja iseloomustavad digitaalne temperatuuri regulaator ja kergekaaluline disain lihtsaks soengutegemiseks. Sellega saad juustesse lokke, laineid teha või luua koheva sileda look'i.
Turmaliiniga kaetud keraamiline koolutaja toru tagab soojuse ühtlase jaotumise ja juuste kaitsmise liigse kuumakahjustuse eest. Juustes säilib loomulik niiskustase, need jäävad kaunid läikivad ja siledad.
Ioonsed harjased aitavad koolutada juukseid pusadeta ja staatilise elektrita. Spetsiaalsed harjased on konstrueeritud nii, et need kannavad ioone kammimise ajal juuksekarvale, mis ennetab pusade teket, samas on juuksed pehmemad ja kergemini soenguks vormitavad. Seadme täiustamiseks on neid harjaseid töödeldud kvaliteetse turmaliiniga, et tagada nii ohutus kui ka ühtlane soojusülekanne, samuti selleks, et anda juustele uhke sära ja siidine tekstuur.
Digitaalne temperatuuriregulaator kuni 232 °C. 
Kasutus
Enne termoharjaga soengu tegemist kasuta kuumakaitsega viimistlustoodet. Lase juustel kuivada või kasuta enne koolutamist fööni. Kammi juuksed läbi, et väiksemaid juuksesalke oleks lihtsam võtta. Lase paari cm laiustel juuksesalkudel libiseda üle termoharjaste, termoharja keerates saad luua kaunid lokid.
Vaata Youtube videost, kuidas kasutada Sutra Thermal Brush harja.
SUTRA
Tõeline tehnoloogiline kõrgkvaliteet juuksetarvikutes! Professionaalsete juuksestilistide poolt loodud Sutra Beauty® on sündinud kirest luua kõige tõhusamaid tipptasemel soengutarvikuid juukseprofessionaalidele ja kodukasutajatele. Toetudes pikaajalisele praktilise töö käigus saadud kogemusele ning klientidelt saadud tagasisidele on Sutra Beauty® eesmärgiks luua tipptasemel tooteid taskukohaste hindadega. Tänu oma pühendumisele kõige tõhusamate ja kõrge kvaliteetiga soengutarvikute arendamisel on Sutra Beauty® kaubamärgist kujunenud vaid mõne aastaga liider juuksehoolduse uuenduste läbiviimisel ning üks eelistatumaid brände kogu maailma juuksestilistide seas.
Vaata tänaseid pakkumisi!
x
Kinkekaardid
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASSUGU ISHIKAWA
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
RICH HAIR CARE
THE 3IN1 COMPANY
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
SALONPLUS PRO
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi