SUTRA Styling Wand

Loki ja lainetangid
must
  • must
    109.90 €
109.90 €
1
Osta
Saadavus salongides
Tallinn
Järve Keskus
Ei
Kristiine Keskus
Ei
Pardur
Ei
Pardur Veerenni
Ei
Rocca Al Mare Keskus
Ei
Rävala 7
Ei
Tartu
Tartu Kaubamaja stuudio
Ei
Kvartal
Ei
Pärnu
Kaubamajakas
Ei
Rakvere
Põhjakeskus
Ei
Jõhvi
Jewe Keskus
Ei
Tee endale Sutra koolutajaga erilised vetruvad lokid või lained, mis on siledad ja kahuvabad!
Sellel ergonoomiliselt disainitud lokitajal on 4 kuumusseadistust, mis annavad ideaalsed lokid või lained ilma kuumakahjustusteta. Turmaliiniplaadid ja ioon-infrapunatehnoloogia hoiavad ära kuumakahjustused ega tekita juustes pusasid.
Sutra koolutaja-lainetangid on enimmüüdud soenguvahend, milles kasutatakse ära ioon-infrapunasoojuse ja turmaliinplaatide omadusi.
  • Vabalt liikuvad turmaliinplaadid kannavad kuumuse juustele õrnalt ja ühtlaselt ilma igasuguse ohuta, et juuksekarva sikutatakse või tõmmatakse.
  • Turmaliinplaadid ja ioonne infrapunasoojuse tehnoloogia võimaldavad seada juukseid soengusse võimalikult õrnalt, pusavabalt.
  • Temperatuuriseadistus iga juuksetüübi jaoks! Pole oluline, on sul paksud või õhukesed juuksed, selle koolutajaga leiad oma juuste soengusse seadmiseks alati õige temperatuuri. 
  • Pikendatud jahe ots võimaldab lokitange kasutada mugavalt ja ohutult.
  • 60 minuti automaatne väljalülitus
  • 2,7 m pikkune professionaalne juhe
Kasutus
Kasuta kuumuskaitsega toodet enne lokitamist. Kammi juuksed läbi, et neid oleks lihtsam väikesteks salkudeks jagada. Võta paari cm laiune juuksesalk ja libista see lokitangide vahele, keera lokitange nii, et juuksesalk libiseb nende vahelt läbi. Kasuta lokitangide jahedaid otsi mugavamaks lokitamiseks.
Vaata Youtubest videot Sutra Styling Wand lokitangide kasutamisest
SUTRA
Tõeline tehnoloogiline kõrgkvaliteet juuksetarvikutes! Professionaalsete juuksestilistide poolt loodud Sutra Beauty® on sündinud kirest luua kõige tõhusamaid tipptasemel soengutarvikuid juukseprofessionaalidele ja kodukasutajatele. Toetudes pikaajalisele praktilise töö käigus saadud kogemusele ning klientidelt saadud tagasisidele on Sutra Beauty® eesmärgiks luua tipptasemel tooteid taskukohaste hindadega. Tänu oma pühendumisele kõige tõhusamate ja kõrge kvaliteetiga soengutarvikute arendamisel on Sutra Beauty® kaubamärgist kujunenud vaid mõne aastaga liider juuksehoolduse uuenduste läbiviimisel ning üks eelistatumaid brände kogu maailma juuksestilistide seas.
Vaata tänaseid pakkumisi!
x
Kinkekaardid
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASSUGU ISHIKAWA
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
RICH HAIR CARE
THE 3IN1 COMPANY
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
SALONPLUS PRO
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi