Salon+

UUENDATUD 25.03 salon+//Pardur salongide töö eriolukorra ajal

25. märts 2020
Tulenevalt Vabariigi valitsuse poolt eriolukorra kehtestamisest on osaliselt muutunud ka salon+//Pardur salongide lahtioleku ajad.
Kuni 10.04.2020 on suletud kaubanduskeskustes asuvad salongid:
salon+ Järve Keskus Tallinnas
salon+ Kristiine Keskus Tallinnas
salon+ Rocca al Mare Keskus Tallinnas
salon+ Kvartali Keskus Tartus
salon+ Tartu Kaubamaja stuudio
salon+ Kaubamajakas Pärnu
salon+ Põhjakeskus Rakveres
salon+ Jewe Keskus Jõhvis

Pardur juuksuritöökoda Tartu mnt 6 ja salon+//Pardur Rävala pst 7 Tallinnas on suletud kuni 01.04.2020 ning vastavalt eriolukorra kulgemisele korrigeerime ka edasisi lahtioleku aegasid.

Salon+//Pardur salongid kasutavad koroonaviiruse puhangu ja kõrgendatud nakatumise ohu ajal ulatuslikult desinfitseerivaid vahendeid salongi erinevate pindade ja töövahendite puhastamiseks, et kaitsta nii kliente kui salongide töötajaid nakatumast Covid-19 viirusesse.
Palume tungivalt klientidel vähimategi haigusnähtude korral salongikülastuse aeg muuta ning esimesel võimalusel muudatuste tegemiseks salongiga telefoni või e-maili teel ühendust võtta. Samuti palume kindlasti salongi teavitada, kui soovite broneeritud aja tühistada või edasi lükata. Salongide kontaktid leiab siit.

Vajadusel võtame klientidega ühendust telefoni teel või teavitame SMS teel muudatustest salongide töös. Salongi hilisem avamine või varasem sulgemine aitab meil kaitsta meie töötajaid ning meie kliente nakatumisohust. Loodame klientide mõistvale suhtumisele. Vaid klientide ja salongide töötajate ühestoimides saame tagada võimalikult kiiresti normaalse teenuse osutamise rütmi salongides.
Olge hoitud ja püsige terved!
 
x
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
Juuksevärvid, -toonijad
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASHA and THE BEAR
OUTLET
Näo- ja kehahooldus
Tarvikud
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Juuksehooldus
TANGLE ANGEL
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksevärvid, -toonijad
Salongid
Teenused
Blogi