Salon+

Stilist Irina Babenko meelespea kodus juuste värvimiseks

21. märts 2018
Nüüd, kui värvitooted on -20% soodsamad, tasub meelde tuletada kodus juuste värvimise põhitõed. Rävala salongi stilist Irina Babenko toob esile mõned olulisemad mõtted.
 
Rävala salongi stilist Irina Babenko
 
  • Suuremad stiilimuutused hoia salongikülastuseks
 
Kardinaalne stiilimuutus on tervitatav, kuid ebaõnnestumiste vältimiseks tuleks tulla salongi, kui on soov võtta ette suuremat muutust. Seda seetõttu, et värvimuutused vajavad mitmekordseid protsesse, mis eeldavad, et värvija oskab hinnata toonide mõju ja ennetada võimalikku kahju. Broneeri aeg mugavalt salon+ iseteeninduses. Kui soovid kodus juukseid värvida, eelista olemasolevast värvitoonist kuni kaks tooni heledamat või tumedamat värvi.
 
  • Osta kaks karpi
 
Viimane asi, mida soovid, et juhtuks, on värvi otsasaamine keset värvimist. Kui juuksed ulatuvad õlgadeni või on pikemad, võib juhtuda sõltuvalt juuste paksusest, et värvi kulub rohkem kui üks pakk. Kui värvi jääbki üle, saad seda kasutada järgmine kord. Soovitame tutvuda JOICO ja Tints of Nature värvivalikuga, et leida endale meelepärane juuksevärv.
 
  • Testi väiksemat kogust
 
Kui kasutad uut värvi, proovi väiksemat kogust ühe juuksesalgu otsa peal ja uuri tulemust, enne kui kasutad värvi kogu juustel. On tõeline õudus, kui avastad liiga hilja, et lõpptulemus Sinu juustel ei olegi selline nagu arvasid.
 
  • Kanna vana hommikumantlit või nööpidega särki
 
Kogenud kodus värvijad teavad, et lemmikriietel plekkide vältimiseks tuleks kanda midagi, mida saab kergelt eemaldada juustest värvi pesemise ajaks. Kui kannad vana hommikumantlit või nööpidega särki, ei pea seda üle pea ära võtma pesemise ajaks ja samas ei teki muret plekkide pärast.
 
  • Mõtle nagu kirurg
 
Et vältida keset värvimist ringi jooksmist ja asjade otsimist, laota endale välja kõik vajaminevad vahendid nagu teeks kirurg enne operatsiooni. Sedasi säästad aega ja väldid asjatuid õnnetusi enne kui hilja! Loe pakendilt läbi kasutusjuhend, enne kui tegutsema hakkad.
 
  • Investeeri harja
 
Loomulikult on lõbus, kui saad värvi tuubist välja pigistada, kuid parema lõpptulemuse saavutamiseks kanna värvi harjaga ühtlaselt juustele. Soeta endale kauss ja hari, mida saad korduvalt kasutada.
 
  • Alusta juurtest
 
Kuna juuksejuured vajavad enam aega värvi sisse imbumiseks, alusta sealt. Jaota juuksed 4 kuni 6 ossa, nii nagu teevad professionaalid, et tagada täielik katvus. Kasuta väikest peeglit, et veenduda, kas kuklale sai värv ühtlaselt jaotatud.
 
  • Kasuta kilemütsi
 
Kui värv on peale kantud, ära mine enne mujale toimetama, kui oled kilemütsi pähe pannud. Nii saad kindel olla, et värvi ei tilgu kodus ootamatutesse kohtadesse.
 
  • Hangi tagavara kindad
 
Kandsid värvi juustele karbist saadud kinnastega, kuid vajad neid ka värvi mahapesemiseks. Kui juba määrdunud kindaid on raske uuesti kätte panna, on hea, kui olemas on varupaar kindaid. Ilma kinnasteta pestes riskeerid sõrmede määrdumisega, mis ei tule nahalt kergelt maha.
 
  • Värvitud juuste järelhooldus
 
Veendu, et kasutad parimaid tooteid, et tagada värvi sära ja sügavus ka pärast värvimist. Soovitame RICH argaaniaõliga sarja värvitud juustele. Samuti on väga tõhusad luksuslikud Alterna värvikaitsega tooted kaaviari sisaldavast sarjast, JOICO taastavad tooted värvitud või blondeeritud juustele ja Oribe värvikaitsega juuksehooldus.
 
Leia endale sobivad värvitooted kasutajamugavuse poolest auhinnatud salonplus.ee e-poest. Kui tunned, et soovid ette võtta suuremat stiilimuutust või kodus ise toimetamine ei ole päris Sulle, broneeri aeg mugavalt salon+ iseteeninduses.
 
x
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASHA and THE BEAR
Näo- ja kehahooldus
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
Tarvikud
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Juuksehooldus
Juuksehooldus
TANGLE ANGEL
Juuksevärvid, -toonijad
TIGI S-FACTOR
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Salongid
Kliendikaart
Blogi