Salon+

Stilist Egle Kuldkepp soovitab: kuidas kanda juukseaksessuaare

12. märts 2018
Mõnikord napib aega, et juustesse keerukamat soengut teha, ent tahaks siiski hea välja näha. Sellisel juhul tulevad appi juukseaksessuaarid, mis muudavad soengu väljanägemise kerge vaevaga läbimõeldult stiilseks. Stilist Egle Kuldkepp Pärnu salon+ salongist tutvustab erinevaid võimalusi, kuidas soengut erilisemaks muuta.
 
 Pärnu salon+ stilist Egle Kuldkepp teab, milliseid juukseaksessuaare stiilsed naised kannavad.
 

1. Lillevanikud ja halo-peavõrud

Romantilise stiili austajad leiavad kaubandusvõrgust kindlasti ülesse meelepärased lillevanikud, mida saab kanda nii peapaelana kui ka kuklale kinnitatuna. Kuklale kinnitatakse ka halo-peavõrud, mis on justkui tagurpidi kantavad peavõrud, andes edasi Vana-Kreeka sarnast stiili.
 

2. Ornamentidega juukseripatsid ja suured juukseklambrid

Boheemlaslikuma stiiliga naised võivad erilisteks puhkudeks juustesse kinnitada ornamentidega ripatsi. See hoiab juustes samamoodi, nagu halo-peavõru, kuid on massiivsem. Selline aksessuaar sobib pigem lahtistesse juustesse. Kui on soov juuksed kinni panna, leiab igaüks kindlasti meelepärase suure juukseklambri. Erinevaid disaine ja stiile on palju, mille seast juukseklambrit valida. Seega kindlasti saab ka klamber lisada isikupära.
 

3. Krunnihoidja ja punutise rõngad

Kas teadsid, et krunnihoidja sobib ka punutisse kaunistuseks? Seda imelist klambrit saab kanda kahel moel ja lõpptulemus jääb viisakalt viimistletud, kui lisad krunnihoidja hoopis poolkinnistesse juustesse. Punutistesse sobivad ka kelmikad väikesed rõngad, mis lisavad soengule urbanistliku tunnetuse. Samas võtab rõngaste lisamine veidike aega.
 

4. Juukseketid ja innovatiivsed patsikinnitused

Vii oma hobusesaba järgmisele tasemele ja lisa juustele kett või miks mitte ka moodne kinnitus patsikummi ümber. Tulemus jääb minimalistlik, kuid samas kannab endas sõnumit, et soengukandja on moeteadlik. Juukseketi puhul on kandmisvõimalused paindlikumad, kui patsikinnitusel, sobitudes hästi ka lahtistesse juustesse. 


Kui soovid soengu lasta juuksuril teha, leiad meie salongide kontaktid mugavalt siit.
x
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksevärvid, -toonijad
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
Tarvikud
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi