Salon+

Sinu lemmiktooted aastast 2023

8. jaanuar 2024
Millised tooted pälvisid kõige rohkem klientide tähelepanu aastal 2023? Vaata, kas ka sinu lemmikud on nende hulgas!
Kõige populaarsemaks tooteks osutus mõneti ootuspäraselt S+ Haircare Hydrating Leave-in pähejäetav palsam. Kerge koostisega, aga taimede väest pakatav palsam, mis annab ka kuuma ja värvikaitset, on paljude klientide juuste iluallikas. Nii hindas ka näitleja Kaisa Selde ja saatejuht Liis Lusmägi oma uueks lemmikuks just selle toote. 


Pähejäetavad palsamid annavad sinu juustele lisakaitse keskkonna mõjude eest, aitavad juuksevärvil püsida ja ei lase staatilisel elektril tekkida, sest sulgevad juuste pealiskihi. Nii on juuksed siledamad, läigivad rohkem ja neid on kerge oma soovile vastavalt viimistleda. Need eelised tõstsid müügitoppi tippu ka Farmavita HD Lifestyle Hyaluronic Leave-In palsami. 


Paljud kliendid hindavad S+ Haircare neid tooteid, mis pakuvad lahendusi juuste või peanaha probleemide korral. Kõik S+ Haircare tooted sisaldavad juuksekasvu soodustavaid peptiide, kuid kõige paremini aitab juuste väljalangemise korral S+ Haircare Anti Hairloss šampoon ja seerum peanahale. Mõlemad sisaldavad Baikali tihasheina ekstrakti, mis idamaades on tuntud ravimtaim just juuste hõrenemise vastu. 


Suurt tähelepanu pälvis ka S+ Haircare Anti Dandruff šampoon ja seerum peanahale. Need tooted leevendavad peanaha ärritusi, eemaldavad kõõma ja annavad leevendust ka psoriaasi korral. Lisaks annavad juustele elujõudu ja tugevust humala ja India karusmarja ekstraktid. Üks paljudest tagasisidedest Anti Dandruff šampoonile oli kliendi poolt selline:
"Olles palju aastaid olnud ainult apteegišampoonide tarbija ja aina uuesti pettunud ning pidanud N...i juurde tagasi pöörduma, siis S+ Haircare kõõmavastane šampoon on siin esimene, mis tegi olukorra paremaks, mitte halvemaks. Üsna paksu koostisega, kulub vähe, lõhn on meeldiv, üllatava kõrvaltoimena minu jaoks on juustel tõesti läige ja kerge eelnev juuksekadu on peatunud. "


Klientide lemmikuks osutus veel meestele mõeldud Amaro Daily šampoon, mis annab juustele ja peanahale värske ja puhta tunde tänu erinevate ürtide jõule.


Nii meeste kui naiste tähelepanu köitis HD Life Style Sea Mist Salt tekstuurisprei. Selle abil on imelihtne anda tekstuuri ja tugevust lühema soengu puhul, et tukk sasiseks saada, pikkades juustes võlub see toode aga boho stiilis lained ja lokid välja.


Neile klientidele, kes soovivad igapäevaselt kaitsta oma juukseid kahjustuste eest ja ennetada nende tekkimist, oli lemmiksarjaks Joico Defy Damage. Kaunis kinkekomplektis Defy Damage šampoon ja palsam kaunistab paljude naiste vannitoariiuleid. Selles sarjas on ka taastavad ja hooldavad juukseseerumid, mis aitavad juustel püsida hooldatud ja kaitstud.


Kui need tooted tekitasid huvi, siis šoppa neid meie e-poes ka sel aastal. Kuni 31. jaanuarini on hitid 20% soodustusega.
 
x
Kinkekaardid
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASSUGU ISHIKAWA
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
TIGI BED HEAD
Juuksehooldus
Juuksehooldus
SALONPLUS PRO
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi