Salon+

Sel aastal 366 päeva kaunid ja hooldatud juuksed

1. jaanuar 2020
Uus aastanumber annab meile võimaluse pakkuda oma klientide kvaliteetset salongihooldust 366 päeva. Hoolitseme selle eest, et kõik meie Salon+ juuksurisalongi ning Pardur barbershopi kliendid näeksid hoolitsetud välja aastaringselt. 
 
 • Meie salongides on igal kliendil võimalus saada professionaalne ning kvaliteetne salongiteenus. Meie ettevõtte üheks väärtuseks on pakkuda hoolivat ja professionaalset teenindust igale kliendile. Salon+ salongides kasutame juuste värvimisel professionaalseid Joico juuksevärve, mis taastavad värvimise käigus juuksestruktuuri ning keratiinproteiini taseme juustes.
   
 • Meie juuksurid hoolitsevad selle eest, et lisaks professionaalsele teenindusele salongis, hoolitseksid sa oma juuste eest õigete toodetega ka kodus. Konsultatsiooni käigus soovitab teenindaja just sinu juustele sobivaid koduseid hooldustooteid ning jagab nõuandeid igapäevaseks juuksehoolduseks.
   
 • Et sinu juuksed näeksid alati kaunid ja hoolitsetud välja broneerib juuksur sulle sobiva aja järgmiseks juuksurikülastuseks. Meie juuksurid oskavad hinnata ja soovitada, millal on optimaalne aeg juukselõikust või -värvi värskendada. 
   
 • Meie salongid on väga heade asukohtadega,mistõttu on kliendil meid mugav leida. Salon+ salongid asuvad suuremates kaubanduskeskustes ning peatänavate ääres. Meil on 9 salongi, mis asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis ja Rakveres
   
 • Lisaks Salon+ salongidele on meil ka spetsiaalselt meestele mõeldud juuksuritöökoda Pardur. Pardur pole klassikaline juuksurisalong, vaid mõnus kohtumispaik meestele ja tõeline juuksuritöökoda, kus lõikame juukseid, ajame habet ja piirame vuntse. Parduri töökoja teenuseid saab kasutada meie salongides Pärnu Kaubamajakas, Tartu Kvartali keskuse ning Tallinnas Rävala 7 asuvates salongides ning Pardur töökojas aadressil Tartu maantee 6, Tallinn.

Broneeri aeg juba täna meie kodulehel www.salonplus.ee
x
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
HH SIMONSEN
Juuksevärvid, -toonijad
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASHA and THE BEAR
OUTLET
Näo- ja kehahooldus
Tarvikud
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
TANGLE ANGEL
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
TIGI S-FACTOR
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Salongid
Teenused
Blogi