Salon+

S+ Haircare tooted on Buduaari Ilulemmikud 2023!

10. märts 2023
S+ Haircare Longer Hair Shampoo ja Treatment ning Anti Hairloss Treatment tunnustati Buduaari Ilulemmikud 2023 konkursil parimateks toodeteks Eesti kosmeetika kategoorias!
Oma ala professionaalidest ja tuntud meedianägudest koosnev žürii selgitas konkursil osalenute hulgast välja enim võidupunkte saanud ilu- ja tervisetooted. Suur heameel on tunnustuse üle, mille pälvisid 3 S+ Haircare toodet:
juuste eluiga pikendava sarja Longer Hair Shampoo + Treatment ning juuste kasvu stimuleeriva, Anti Hairloss sarja Treatment seerum peanahale.
   
Selline tunnustus annab kindlust, et S+ Haircare tooteid arendades oleme valinud õige suuna. Ilumaailmas tõstab pead trend, kus juuste taastamisel pööratakse suurt rõhku ka juuksenääpsu tervise eest hoolitsemisele. S+ Haircare šampoonid, palsamid ja seerumid peanahale sisaldavad lisaks rikkalikele taimeekstraktidele juuksekasvu soodustavaid peptiide, mis toidavad juuksenääpsu rakutasandil ning aitavad kasvada tervetel ja tugevatel juustel.

Vähetähtis pole ka S+ Haircare toodete puhtus - tooted ei sisalda karme kemikaale, neisse ei ole lisatud SLS ja SLES sulfaate, parabeene, silikoone. Selle asemel sisaldavad kõik S+ Haircare tooted rikkalikult taimeekstrakte, mida võib nimetada ka superfood'ideks, sest need on valitud põhimõttel, kõik hea meie kehale on hea ka meie juustele.
Longer Hair sarja toodetes on rebasheina ehk amaranti seemned, soja ja nisuidud, Peruu jaanikauna ehk tara seemned, hariliku jaanikauna ehk kaarobi seemned, 5 erineva toiduks tarvitatava merevetikate ekstraktid ning muidugi juuksekasvu soodustavat peptiidid.
Anti Hairloss sarja tooted sisadavad Baikali tihasheina, soja ja nisuidusid, juuksekasvu soodustavaid peptiide.
S+ Haircare sarja arendus toimub ka edaspidi looduse ja teaduse sünergia märgi all.
x
Kinkekaardid
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASSUGU ISHIKAWA
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
RICH HAIR CARE
THE 3IN1 COMPANY
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
SALONPLUS PRO
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi