Salon+

Populaarsed meeste soengutrendid 2017. aastal

19. juuni 2017

Meeste soengumood muutub pidevalt - uuenduslikud trendid segunevad klassikalise stiiliga. Toome sinuni mõned inspireerivad näited, mida sel hooajal järgida.

2017. aastal on moes sasised tekstuursed soengud, pikad tukad, pealt pikemad ning alt lühikemad soengud ja lõikused, kus on palju naturaalset liikuvust. Samas on trendikad ka ülilühikesed soengud. Erinevaid soenguid saad luua RICH EnergisingReuzel ja TIGI Bed Head for Men vahade, geelide ja pumatitega.Hea soengu aluseks on kvaliteetne juuksehooldus - selleks kasuta šampoone ja palsameid, mis aitavad juukseid hõlpsamini viimistleda ning soengul kauem püsida. Reuzeli sarjast leiad sügavpuhastava Scrub šampooni, mis eemaldab juustelt kõik viimistlustoodete jäägid. Kiire elutempoga meestele sobivad hästi TIGI Bed Head for Men ja RICH Energising tooted. RICH Energising valikust leiad kiireks juuksehoolduseks kaks ühes tooted - šampoon, mis on ka duššigeel ning palsam, mida võid kasutada habemeajamiskreemina.Endiselt on aga moes hooldatud habemed ja vuntsid. Habeme niisutamiseks ja silendamiseks proovi näiteks Reuzeli Beard Balmi. Kui Su habe ja vuntsid vajavad taltsutamist ning soovid need muuta pehmeks ja hoolitsetumaks, siis soovitame Reuzel Beard Foami.


Kui habeme kasvatamise asemel eelistad seda hoopis ajada, siis proovi näiteks looduslike koostisosadega Paficic Shaving tooteid. Oma kontsentreerituse tõttu piisab vaid väiksest kogusest tootest ning mõõtudelt sobivad need reisile kaasa võtmiseks. Reuzeli valikust leiad After Shavei, mis pehmendab ja värskendab nahka ning habemeajamiskreemi.
 

Stiilse soengu lõikamisel on abiks Sulle salon+ kogenud juuksurid ja stilistid ning kõik tooted on saadaval salon+ salongides ja e-poes
 
x
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Näo- ja kehahooldus
Tarvikud
FARMAVITA
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksevärvid, -toonijad
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Tarvikud
Näo- ja kehahooldus
V76 BY VAUGHN
Salongid
Soodustused
Teenused
Blogi