Salon+

Perfektselt ajasäästlik UUS Ekspress värviteenus

28. oktoober 2020


Sinu ekspress juuste värvimise järgmisele levelile on Mowan. Kiirem värv, püsiv tulemus, rohkem aega iseendale! Juuksevärvide maailma uus tase!
 
Aeg on kallis, ilmselt kalleim kõigist varadest. Teadmine, et pead istuma juuksuris mitu tundi selleks, et sinu juuksevärv saaks värskenduse, ilmselt igaüht ei rõõmusta. Nüüd, kui salon+ salongidesse on jõudnud uuendusliku tehnoloogiaga kaubamärk Mowan, võid oma juuste värvimise raamatus uue lehekülje keerata. Mowan Megix10 on Itaaliast pärit 10 minutiline juuksevärvide sari, mille kvaliteetsed, mikropigmente sisaldavad juuksevärvid katavad juuste väljakasvu ja ka halli vaid 10 minutiga. 


Kas salongis kulub päriselt vähem aega?

Jah, kuna juuksevärv saab värskendatud vaid 10 minutiga, kestab seni mitme tunnine salongikülastus umbes tund aega. Konkreetset aega mõjutavad võimalikud lisateenused, näiteks juukselõikus või Joico 4-astmeline intensiivhooldus, kuid juuksevärvi mõjuaeg on umbes 10 minutit, varasemate värvimiste 40-50 minutilise värvi peas hoidmise asemel.

Kas kiirem värviteenus kahjustab minu juukseid rohkem?

Ei, tänu taimsele keratiintehnoloogiale Keraveg-18 ja imetillukestele, mikropigment-värviosakestele, ei kahjusta kiire värvimisprotsess juukseid. Unikaalne, Mowani värvides olev Keraveg-18 taimne keratiinkompleks sisaldab endas 18 taimset aminohapet mis samaaegselt juuste värvimisega niisutavad,  taastavad ja tugevdavad juuksestruktuuri. Vegansõbralikud koostisosad kaitsevad juukseid ja peanahka vananemise ning keskkonna kahjulike mõjude eest.
 
 


Mowan Megix10 , see on

 • 10 minutit värvi mõjuaega tänu Mowani Megix Spectrum värvitehnoloogiale, mille madal ammoniaagitase koos unikaalsete, spetsiaalselt Megix10 tarvis väljatöötatud mikropigmentidega tagab värvipigmentide kiire toime juukses
 • 10 X ohutum, sest värvi madalal ammoniaagitase ja kiire värvipigmentide imendumine juuksesse lühendab värvi mõjuaega juuksel ja seega kahjustab see ka vähem juukse struktuuri
 • 10 X tervemad juuksed tänu taastavale Keraveg 18 taimsele keratiinkompleksile, mis on segu taimsetest aminohapetest. Soja- ja nisuproteiinid sarnanevad inimjuukses olevale keratiin-proteiinile ja on vegansõbralikuks alternatiiviks loomset päritolu keratiinile. Arginiin tugevdab juukse välimist soomuskihti, seriinil on vananemisvastane mõju ning treoniin aitab taastada kollageeni, siidiproteiinid niisutavad ja kaitsevad juukseid keskkonnakahjustuste eest. Keraveg-18 kompleks aitab juukseid värvimise protsessi käigus taastada, niisutada ja anda neile läiget
 • 10 X rohkem pehmemust ja sära tänu värvi taastavatele ja niisutatavatele omadustele
 • 10/10 juuksevärvi erksus tänu Mowan Megix Spectrum tehnoloogia imetillukestele värvi mikropigmentidele, mis püsivad erksad ja kirkad nädalaid
 • 10/10 halli värvi katvus
 • 10 x 8 värvitooni
 • 10 X ajasäästlikum värviteenus
 
 
Mis eristab Mowan Megix10 värve traditsioonilistest juuksevärvidest?

Megix-10 Spectrum tehnoloogia võimaldab juuksevärvil mõjuda vaid 10 minutit. Värvi mikropigment-molekulid vajavad lühemat töötlemisaega, et aktivaatoriga sulanduda, muutes juustes olevaid naturaalseid pigmente ja lisada juustesse kirkad, püsivad värvitoonid.
 
Aeg - vaid 10 minutiga katab Mowan Megix10 värv juuste väljakasvu, 5 minutiga saavad juuksed toonitud, 20 minutiga saavad juuksed blondeeritud. Mowaniga  lüheneb värvimise teenuseaeg ühele tunnile varasema 2 tunni asemel. Kiirem teenus, vähem aega salongis viibimiseks, rohkem aega iseendale!
Juuste ja peanaha kaitse. Mowan Megix10 juuksevärvidel on dermatoloogiliselt testitud koostis, mis on vastavuses kõrgeimate Euroopa Liidu standarditega. Kuna juuksevärv on vähem aega peas on ka oht allergia tekkimisele 70% väiksem. Looduslikud koostisosad ja Keraveg-18 proteiinikompleks taastavad juukseid juba värvimise ajal, vähendades värvimisest tulenevaid kahjustusi. Keraveg-18 on segu taimsetest proteiinidest - soja ja nisu proteiinid, arginiin, seriin ning treoniin, mis on üks asendamatu taimne aminohape (inimorganism seda ise ei tooda).
 
Megix 10
 • Eksklusiivne Spectrum tehnoloogia võimaldab kasutada madalal hulgal ammoniaaki ning värvipigmente erinevalt traditsioonilisest juuksevärvist.
 • Uus tehnoloogia koondab värvipigmendid, mis võimaldab neil oksüdeeruda võimalikult kiiresti.
 • Madalam pigmentatsiooni tase ning vähendatud töötlemise aeg aitab vältida üleliigset kokkupuudet keemilistele ainetega ning vähendada peanaha ning naha ülitundlikust.
 • Madal ammoniaagi tase vähendab juustele põhjustatavat stressi, mistõttu juuksevärv tuhmub aeglasemalt ning püsib säravana kauem.
 • Võimaldab naturaalseid juukseid helendada 2 tooni võrra ning Highlight tootesarja abil kuni 3 1/2 tooni muuta.
 • Ka pärast 10 minutit värvi mõjuaega vastab juuksevärv valitud toonile ja viimistlusele.
 • Täielik katvus nii heledate kui ka tumedate juuste värvimisel ja halli juuksetooni katmisel
 
Väiksem ajakulu, sama kaunis tulemus nüüd saavutatav kõikides salon+ salongides üle Eesti. Broneeri aeg Ekspress värviteenusele juba TÄNA!
 
Seda artiklit illustreerivad pildid on tehtud salon+ salongides ja fotodel kujutatud klientide juuksed on värvitud Mowan Megix-10 värvidega
 
x
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Näo- ja kehahooldus
Tarvikud
FARMAVITA
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksevärvid, -toonijad
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Tarvikud
Näo- ja kehahooldus
Juuksehooldus
V76 BY VAUGHN
Salongid
Soodustused
Teenused
Blogi