Salon+

Peohooaja trendi- ja soengusoovitused

15. november 2019

Novembri keskpaik on tavaliselt see aeg, kui su postkast ujutatakse üle erinevate jõulu- ja aastalõpu pidude kutsetega. Selleks, et peo eelsel õhtul vältida asjatut paanikat, soovitame nendeks sündmusteks varakult valmistuma hakata. 
Mis on sel sügis-talvel moes?

Tähelepanu on sinu õlgadel! Sügisestel moenädalatel võidutsesid kohevad ja õhulised, alt kitsenevad varrukad. Neist lausa õhkub korraga nii õrnust kui ka jõulist naiselikkust. Julge statement jõuluõhtusse, mida saad tasakaalustada volüümika ülespandud või taha kammitud soenguga. Kui soovid aga lasta õlgadel särada, siis soovitame hoopis siledat wet-looki. ORIBE tootevalikust leiad nii kohevust andvaid viimistlustooteid kui ka siluvaid kreeme.

   

Lisaks julgetele õla-lõigetele on moelavadel näha olnud palju teisigi ajaloolistest kostüümidraamadest tuttavaid romantilisi elemente. Näiteks robustsed lillemustrid - üldse mitte sellised, nagu oleme harjunud nägema kevadel ja suvel. Kontrastne ja julge värvikasutus siidistel ja sametistel kangastel jätab tõeliselt eksklusiivse mulje. Kui su riietus on inspireeritud mõnest kindlast ajastust, siis kombineeri seda modernsete aksessuaaridega, et vältida kostüümilikkust. Soengu poole pealt sobivad romantilist stiili rõivastega tõeliselt hästi erinevad lokid, lained ja punutised. Püsiva hoiaku soengule, mis kestab terve õhtu, annavad ORIBE tooted, mille leiad salon+ e-poest.

   

Juba mõned aastad on moelavadel olnud näha üle ühe õla jooksvat kaelajoont, kuid sel hooajal on see saanud eriti lopsaka ja ebasümmeetrilise vormi, mida võib pidada hetke parimaks trendiks. Voogavad kangad ja suursugused vormid sobivad oma külluslikuses just aastalõpu pidustusteks! Mis puudutab aga üle ühe õla lõikeid, siis need annavad suurepärase võimaluse katsetada lopsakate vastasküljele sätitud soengute ja pidulike juukseaksessuaaridega.

   

Neoon on uus must. Külmas ja kõledas sügistalves on hädasti vaja värve, alusta näiteks erksate aksessuaaridega nagu kingad, kotid või ehted ja suurenda neoon-vitamiini annust järk-järgult. Lõbusad värvid jätavad ruumi ka mängulistele pooleldi ülespandud soengutele ja trendikatele punutistele. Lisa soengule tekstuuri ORIBE tekstuurispreiga.

   

Õhtupimedusest on päevavalgusesse jõudnud litrid, tõeline pidude klassika. See on kiire elutempo juures kergendav õnnistus - võib vabalt otse kontorist õhtusele üritusele minna. Õhtused ja pidulikumad litri-trendid on muutunud aga sedavõrd veel julgeks oma lõigete ja värvide poolest. Nendega sobivad ideaalselt vormilt minimaalsed läikega viimistletud soengud.

   

Vaata üle garderoobi sisu ja koduste viimistlusvahendite varud, me soovime omalt poolt meeleolukaid pidusid! Tähtsamateks sündmusteks broneeri endale soengu aeg salon+ e-broneeringu süsteemis.
x
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksevärvid, -toonijad
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
Tarvikud
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi