Salon+

Oribe - milliseid tooteid valida?

15. mai 2017

Oribe üliprofessionaalne tootesari sisaldab parimaid koostisosi maailma eri paigust. Kõigis toodetes on Oribe Signature Complex, mis sisaldab arbuusi, litši, eedelveissi ekstrakte, mis kaitsevad juukseid keskkonna mõjutuste eest ja on juukseid noorendava efektiga. Ekstraktid kaitsevad juukseid kahjustuste, kuivamise ja värvimisest tingitud kahjulike mõjude eest.

Oribe tooted jagunevad tootegruppidesse, et pakkuda sulle õigeid, juuste vajadustest lähtuvaid tooteid.

 
   

 
  • Volume – kohevust andvad tooted. Uusimad sulgkerged koostisained sisaldavad polümeere, mis muudavad juuksed tihedaks, kohevaks ja annavad neile kauni volüümi. Kõige eksklusiivsemad ekstraktid ja õlid kaitsevad juukseid keskkonnamõjude eest ning tagavad pikaajalise juuste ja peanaha tervise. Volume sarjas on kohevustandvad šampoon ja palsam, juuksevaht ja sprei
 

 
  • Shine – sära ja läiget andvad tooted, mis annavad kõikidele juustele enneolematu sära ja läike. Imekerged silikoonid, rikkalikud naturaalsed niisutajad ja eksootilised õlid muudavad ka kõige tuhmimad juuksed säravaks. Shine sarjas on läiget andev šampoon ja palsam, juustesse jäetav kerge palsam, läiget andev sprei ja kuumakaitsega spreipalsam, mis ei lase juustel pusasse minna.  
 

 
  • Repair & Restore – juuste nooruslikkuse allikas, mis annab juustele tagasi sära ja tervise. Need juukseid noorendavad tooted ühendavad sajanditevanused tervendavad õlid ja ekstraktid kaasaegse tehnoloogiaga, mis muudavad juuksed seespidiselt tugevaks. Ideaalne lahendus kahjustatud, töödeldud, värvitud juustele. Juukseid mõjutavad nii mehaanilised tegurid (värvimine, föönitamine, sirgendamine) kui looduslikud tegurid (UV kiirgus, tolm, soolad). Repair&Restore tooted taastavad ja kaitsevad juukseid mõlemate tegurite mõjude eest. Valikus on šampoon, palsam, mask, kuumakaitsega kerget hoiakut andev kreem, kuumakaitsega seerum ja juukseõli 
  • Color – värvikaitsega tooted, mis kaitsevad värvi tuhmumise ja keskkonnamõjutuste eest. Niisutavad ja taastavad koostisosad annavad ka kõige kahjustatumatele juustele rikkaliku värvi sügavuse ja pehmuse. Colori sarja toodetest leiad tooted blondidele juustele ning tooted, mis sobivad värvitud juustele. Blondidele juustele on šampoon, palsam ja hooldav sprei, mis taastab ja annab sära. Blondidele juustele mõeldud tooteid võib iga päev kasutada, sest need ei tooni juukseid lillaks. Värvitud juustele leiad šampooni, palsami ja juukseseerum/maski, mis annab juustele enneolematu sära. 
 


 
  • Taming – neile, kes soovivad taltsutada oma lokke. See elegantne sari pehmendab tugevaid lokilisi juukseid ning vormib laines juuksed vastavalt sinu soovil ja annab neile pehmuse, läike ja kontrolli. Spetsiaalsed koostisosad tugevdavad igat juuksekiudu ning kaitsevad juukseid ka kõige niiskemates oludes kahu eest. Taming sarjas on šampoon, palsam, siluv kreem ja lokke esile toov vaht.

Leia tooted salon+ e-poest või salongidest ja loe toodetest lähemalt siit