Salon+

Oribe esmaesitlus saates HOOAEG

9. mai 2017

Tutvustasime saates HOOAEG ülimalt luksuslikku juuksehooldusbrändi Oribe, mida esitlesime koos Marimo Fashion rõivakollektsiooniga. 

"Toodete mõju ja see, et sa ei vaja toodet kasutamisel palju, teeb selle brändi suurepäraseks! Kõik tooted on imekerged, sa võid nendega luua Victoria Secret’likke suuri ja uhkeid soenguid või naabritüdrukulikult midagi ülimalt lihtsat," ütles Oribe koolitaja ja kuulsuste juuksur Christian Ceja-Compin. 

"Otsus Oribe-ga koostööd teha sündis lihtsalt, sest teeme koostööd endaga sarnaste brändidega, kes on kvaliteetsed ja kelle jaoks on iga detail hästi oluline," sõnas Marimo Fashioni peadisainer Mariliis Soobard. Oribe (hääldatuna OR-bay) on loonud kuulsuste juuksur Oribe Canales ja ilutööstuse veteranid Daniel Kaner ja Tev Finger, kelle eesmärgiks oli luua kompromissitu kvaliteediga tooted. Oribe 35 aastat kogemust juuksetööstuses on kombineeritud uusima tehnoloogiaga, mille tulemusena on loodud elegantsed, kõrgete standarditega ja innovaatilised tooted. Tooteid on testitud pikka aega, et veenduda nende kvaliteedis ja pakkuda vaid parimat.

Loe lähemalt brändist ja milliseid Oribe tooteid valida

ORIBE tooted on saadaval salon+ e-poes ning  salongides. 
x
Salongid
Kliendikaart
Blogi