Salon+

Noor ujuja Maria Rein võitis Inglismaal 5 kuldmedalit!

2. mai 2017

salon+ toetab noorsportlasi ning on uhke Maria Reini üle, kes saavutas Euroopa lahtistel ujumisvõistlustel kokku 8 medalit!

Aprilli esimestel päevadel toimusid Inglismaal Southamptonis Euroopa lahtised ujumisvõistlused Downi sündroomiga ujujatele. Osalesid sportlased Inglismaalt, Walesist, Iirimaalt, Hispaaniast, Rootsist, Venemaalt ja Eestist. Eesti võistkonna koosseisus käis võistlemas ka MyFitnessi ujumisklubi ujuja Maria Rein. Maria ujus seal väga hästi ja võitis kokku 8 medalit, neist 5 kuld-, 2 hõbe- ja 1 pronksmedali. Lisaks tuli ta ühel alal 4. kohale.

Salon+ õnnitleb Mariat heade tulemuste puhul ja soovime talle edaspidigi häid starte ja palju isiklikke rekordeid!

Maria ettevalmistus käib selle nimel, et võita medaleid ka sügisel Pariisis toimuvatel Euroopa meistrivõistlustel.

Maria tänab omaltpoolt toetajat Salon+, kes aitab kaasa tema võistluste ettevalmistustele ja võistlusreisidele.