Salon+

MOVEMBRIS meeste tooted -20%

1. november 2019
Movembri puhul on salon+ e-poes ja salongides kõik meeste tooted vähemalt -20%!
Valikus on kinkekomplekte, kus soodustused veelgi suuremad ja suur hulk üksiktooteid juuksehooldusest habeme vuntsimiseni. Mis võiks huvi pakkuda, tee oma valik e-poes või salongis konsultandi ja juuksuri abiga. E-poes aitab sind valikute tegemisel e-poe vasakpoolne menüüriba.
Mõned ideed, kuidas sobivaid tooteid leida:
  • Otsid tooteid igapäevaseks juukse- ja nahahoolduseks ning eelkõige hindad kiiret mugavust. Sa ei viitsi erinevate toodetega mässata, seepärast sobivad sinu vannituppa RICH The 3in1 Company tooted. 1 toode, 3 toimet, super!
 
  
 
  • Hindad meestele mõeldud toodetes parimat ja sulle on oluline, milliseid ägedaid komponente sisaldavad tooted. RICH by Rick Ross, spetsiaalselt meestele väljatöötatud sari pakub kõige elementaarsema ja vajaliku nii juuksehoolduseks, kui habemehoolduseks, juustele viimistlustooteid ja shaving tooteid. Mis neis toodetes ägedat on? Ülimalt niisutava toimega kanepiseemneõli, mis samas ka rahustab nahka, kaaviari ekstrakt, mis tugevdam juukseid ja toidab peanahka, šampanjaekstrakt, mis aitab võidelda vananemisilmingute vastu ja Kona kohvi after shave tootes, mis ergutaks habemeajamisjärgselt nahka.
 
   
 
  • Käid sageli trennis või reisid palju? Reuzel on pakkinud elementaarsed tooted, mida iga mees vajab, mugavasse kosmeetikakotti. Igas komplektis on lisaks šampoonile kaks viimistlustoodet.
 

 
  •  Otsid tooteid, mis on abiks habeme ja vuntside hoolduses?
  • Või soovid näha kõiki tooteid, mis meie e-poe valikus meestele? Surfa rahulikult, sind aitab e-poes ligi 300st tootest valikut teha vasakul olev menüüriba kas toodete toime või brändide põhiselt.
x
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
Juuksevärvid, -toonijad
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASHA and THE BEAR
OUTLET
Näo- ja kehahooldus
Tarvikud
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
TANGLE ANGEL
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
TIGI S-FACTOR
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Salongid
Teenused
Blogi