Salon+

Mida teha, kui juuksed langevad välja?

5. august 2021
Juuksed koosnevad tugevast struktuurivalgust, mida kutsutakse keratiiniks.
Iga juuksekarv koosneb kolmest kihist:

1. Sisemine kiht ehk säsi ehk tuum
2. Keskmine kiht, mida nimetatakse kiudkihiks. See osa annab juustele tugevuse ja kuju. See
sisaldab ka pigmenti, mis annab juustele värvi.
3. Äärmist kihti tuntakse kui soomuskihti. Soomuskiht kaitseb kiudkihti


Juuksejuure struktuur: naha pinna all on juuksefolliikulisse suletud juuksejuur. Juuksefolliikuli põhjas on juuksesibul. Juuksesibulat toidab vereringe, mis toodab uusi juukseid.

Juuste kasvutsükkel: juuksefolliikulid kasvavad korduvate tsüklitena. Ühe tsükli saab jagada kolmeks faasiks.

Anageen faas ehk kasvufaas - umbes 80–90% kõigist juustest on korraga kasvufaasis. Juuksed kasvavad aastas umbes 10 cm. Juuste kasvufaasis olemine võib varieeruda 2–7 aastani.

Katageeni faas ehk üleminekufaas - pärast kasvufaasi liigub juuksekarv üleminekufaasi, mis kestab umbes 2 nädalat. Katageeni faasis kaotab juuksekarv umbes 1/6 oma normaalsest pikkusest. Juukse alumine osa hävineb ja juuksekarv liigub edasi puhkefaasi.

Telogeen faas ehk puhkefaas - puhkefaas järgneb katageeni faasile ja kestab tavaliselt umbes 5-6 nädalat. Selle aja jooksul juuksed ei kasva, vaid jäävad folliikuli külge, samal ajal kui naha papilla jääb puhkefaasi. Ligikaudu 10–15% kõigist juustest on selles faasis korraga. Telogen faasi lõpus siseneb juuksefolliikulis uuesti anageen faasi. Naha papilla ja folliikuli põhi ühenduvad uuesti ja hakkab moodustuma uus karv.

Amethyste Stimulate kollektsiooni kuulub juuste väljalangemist leevendav, hõrenemist ennetav juukseseerumite komplekt ja juuste hõrenemise vastane šampoon. Planoxil RG ja keratiiniga rikastatud koostised annavad peanahka stimuleeriva efekti. Lisab juustele mahtu ning muudab juuksed pehmemaks. Tulemuseks on 25% kiirem juuksekarva kasv. 

Planoxil RG on juuksekasvu stimuleeriv aine, mis kutsub esile juuksekarva kiirema kasvu telogen faasist (juuksekarva puhkuse faas, mis kestab 5-6 nädalat) anageen faasi (kasvufaas, mis kestab 2-7 aastat. 80-90% juustest on pidevas kasvufaasis.), suurendab märkimisväärselt juuksefolliikulite sügavust ja suurust.
Keratiin taastab naturaalse keratiini taseme juustes, on ülitõhus palsam tänu kõrgele tsüsteiinitasemele, moodustab juuksele kaitsva kihi, annab juustele kauakestva tugevuse ja sära

Tulemuseks on 25% kiirem juuksekarva kasv. 

Telli Amethyste Stimulate tooteid e-poest

 
x
Kinke- ja kliendikaardid
Tarvikud
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Näo- ja kehahooldus
Tarvikud
FARMAVITA
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksevärvid, -toonijad
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Tarvikud
Näo- ja kehahooldus
TIGI CATWALK
Viimistlus
Näo- ja kehahooldus
Salongid
Soodustused
Teenused
Blogi