Salon+

Mida kinkida naisele?

7. detsember 2020
Meie tootevalikust leiate igale naisele ideaalse kingiidee. Toon teieni meie kingivaliku parimad tooted ja komplektid, mis iga naise vannitoas võiksid ilutseda.Naisterahvale kellele meeldib alati hea välja näha sobib ideaalselt kingituseks HH SIMONSEN’i Divinity MK2 sirgendaja, mida on saadaval kolmes erinevas värvitoonis. Ioontehnoloogia võimaldab saada ideaalse, kahuvaba sirgenduse, sirgendaja ümarad servad sobivad ideaalselt ka kaunite lokkide tegemiseks ilma, et need jääks kandilised.Kõigile naistele meeldib saada luksuslikke kingitusi. Meie kingivalikust leiad
ORIBE Gold Lust Collection Box komplekti, kuhu kuuluvad eksklusiivseid koostisosi sisaldavaid juuksehooldustooted, mis sobivad kasutamiseks kõikidele juuksetüüpidele. ORIBE toodete pilkupüüdev disain ei jää märkamatuks üheski vannitoas.
ORIBE vaikust sobib ideaalselt ka kingikotti sensatsiooniline ORIBE Côte d´Azur Eau de Parfum. Glamuurne lõhn sobib ideaalseks kingituseks eneseteadlikule naisele.
 ALTERNA tootevalikus leidub imelisi kinkekomplekte nii kohevuse saamiseks, kui ka juuste imelisek niisutamiseks. ALTERNA Caviar Volume Holiday Duo sobib kingituseks volüümi armastavale naisterahvale. ALTERNA Caviar Moisture Holiday Duo on ideealne kingitus lokkis juustega naisterahvale.
 Sel aastal on meil saadaval ka väga laialdane valik kinkekomplekte RICH Hair Care valikust, kust leiad kingituse igale juuksetüübile.

RICH Pure Luxury Royal Colour Set sobib ideaalselt värvitud juustega naisterahvale, aitamaks tema juuksetoonil kauem erksana püsida.

RICH Pure Luxury Supreme Miracle Set sobib vananevatele juustele elastsuse ja sära andmiseks. Hooldustooted aitavad võidelda vananemismärkidega ja neid ennetada.

RICH Pure Luxury Deluxe Moisture Set
sobib paksude, lokkis ja kuivade juuste niisutamiseks. Komplekt lisab juustele pehmust ning juuksed muutuvad silmnähtavalt siledamaks.

RICH Pure Luxury Magnificent Volume Set sobib kingituseks naisterahvale kes hindab juustes voüümi ning maksimaalset kohevust.
 Kui kingiideed, mis meie välja tõime ei näi sobivat või ei suuda otsustada, millise kasuks valida, siis vali kingituseks Salon+/Pardur kinkekaart, et kingisaaja saaks soovitud hooldustooted ise välja valida.
 
x
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
Juuksehooldus
Tarvikud
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi