Salon+

Mida kinkida jõuludeks?

14. november 2018
Kas Sind vaevab igal aastal sama küsimus? Milline jõulukink valida mehele, naisele või lapsele? Tuleme Sulle appi!
Juuksehooldustooted on alati hea ja asjalik kingitus, sest neid vajavad kõik. Sageli kipume jääma truuks samadele šampoonidele, palsamitele ja viimistlustoodetele, kuid kui mitte meie juuksed, siis meeled vajavad vaheldust. Seega sellel aastal üllata oma lähedasi uute juuksehooldustoodetega, et nemad saaksid enda juukseid üllatada. 

salon+ salongides ja e-poes on suur valik juuksehooldustooteid igale pereliikmele. Teeme asjad lihtsamaks ja anname nõu, millega võiksid oma lähedasi üllatada.

 
  • JÕULUKINK MEHELE
Ta hindab kvaliteetseid habemeajamistooteid? Kingi talle rikkaliku koostisega REUZEL Shave Cream habemeajamiskreem, vahu mugavaks pealekandmiseks PACIFIC SHAVING Hair Shaving Brush vahupintsel ja täpiks i peal maskulliinse lõhnaga REUZEL After Shave habemeajamisjärgne toonik. 

Ta armastab reisida või trennis käia? Ideaalne, sellisel juhul on talle kingitus juba komplekteeritud. Pista talle kingikotti  V76 Well Groomed Travel Kit või REUZEL Degrease Travel Kit. Kui soovid kinkekotti täiendada vaid ühe tootega, siis vali RICH Pure Luxury Energising Shampoo & Body Wash, mis täidab nii šampooni kui dušigeeli funktsiooni. 

Ta on lihtsalt tore mees? Suurepärane, kingi talle lihtsad tooted. Igas pudelis on 3 toodet ja rohkem pole vajagi. Pesemiseks ja raseerimiseks RICH THE 3IN1 COMPANY Shampoo, Body Wash, Shaving Gel, nahahoolduseks RICH THE 3IN1 COMPANY Aftershave, Face Moisturiser, Hand Cream ja viimistlemiseks RICH THE 3IN1 COMPANY Pomade, Paste, Wax.

Ta kasvatab habet? Kindlasti oled märganud, et mida kauem on ta habet kasvatanud seda rohkem ta seda aeg-ajalt sügab. Sest tal ei ole veel habemeõli! Kingi talle kiirelt imenduv ja nahka rahustav habemeõli V76 Beard Oil. Habeme esteetilise ilu jaoks pista kingikotti niisutav habemepalsam REUZEL Beard Balm ja vuntsi sättimiseks TIGI Bed Head For Men Mo Rider Moustache Crafter vuntsivaha. 

Ta ei tahagi kingitust või talle meeldib ise otsustada? Sellisel juhul on hea mõte üllatada teda Parduri kinkekaardi, salon+ kinkekaardi või salon+ kliendikaardiga, millega saab ta TASUTA juukselõikused terveks aastaks! 

Vaata kingivalikut meestele täies mahus siit. Kogu e-poe meestetoodete valiku leiad siit.

 
  • JÕULUKINK NAISELE

Tal on sirged juuksed ning ta proovib neid igal moel kohevamaks saada? Saad tänuliku naeratuse osaliseks, kui kingid talle kohevust andva šampooni ja palsami komplekti JOICO Body Luxe Gift Pack ning viimistlustootena kohevust andva juuksevahu JOICO Body Luxe Root Lift või volüümi andva tekstuurisprei ORIBE Dry Texturizing Spray.

Tal on lokkis juuksed ning ta proovib neid igal moel sirgemaks saada? Kingi talle TIGI Bed Head Pick Me Up Gift Box kinkekomplekt. Viimistlustooted vali silendava efektiga nagu seda on ORIBE Straight Away Smoothing Blowout Cream viimistluskreem. Kui lisad kinkekotti ka EFALOCK Easy Straight Brush juuksesirgestusharja, siis on rõõmukilked garanteeritud.   
 
Tal on blondid juuksed? Siis on kingivalik eriti lihtne. Kingi talle spetsiaalselt blondidele juustele välja töötatud juuksehooldustooted. Blonde juukseid hoiavad kaunilt kirkatena JOICO Blonde Life Gift Pack või TIGI Bed Head Blonde Therapy Gift Box
kinkekomplektides sisalduvad šampoon ja palsam. Viimistlustootena lisa kinkekotti uudistoode blondidele JOICO Blonde Life Brilliant Tone Foam ja hooldustooteks JOICO Blonde Life Brilliant Glow Brightening Oil juukseõli, mis samuti kirgastab blondi juuksevärvi. 

Tal on brünetid juuksed? Brünettide juustega naiste suurim mure on see, et värv tuhmub kiiresti. Kingi talle juuksevärvi kaitsev ja juukseid taastav kinkekomplekt JOICO K-Pak Color Therapy Gift Pack. Täienda kingitust viimistlustoodetest kahu eemaldava läikespreiga RICH Pure Luxury Argan De-Frizz & Shine Mist ja
 RICH Pure Luxury Sure Hold Hairspray juukselakiga.

Ta föönitab ja sätib juukseid lokitangide ning sirgendajatega? Kingi talle tooted, mis kaitsevad juukseid kuumtöötlemise eest. Vali ORIBE Balm d’Or kaitseseerum, RICH Pure Luxury Maximum Brilliance Protect & Shine Spray kaitsesprei või ORIBE Straight Away Smoothing Blowout Cream kaitsekreem. Juuste kaitsmiseks ja taastamiseks lisa kinkekotti RICH The Gift of Complete Care komplekt. Eriti õnnelikuks saad naise teha, kui kingid talle uue HAIR TECH Hot Brush 3-in-1 rullharja, HAIR TECH Curl Stick With Spiral Barrel lokipulga või EFALOCK Easy Straight Brush juuksesirgestusharja.

Kui ei leidnud loetelust sobivat kingitust naisterahvale, siis pista kinkekotti salon+ kinkekaart või kliendikaart, mis tagab TASUTA juukselõikused terveks aastaks!

Vaata kingivalikut naistele täies mahus siit. Kogu e-poe naistetoodete valiku leiad siit.

 
  • JÕULUKINK LAPSELE

Ta lemmikud multikakangelased on LOTTE, MUUMI või MASHA ja KARU? Ideaalne kingitus on igapäevaselt lemmiku pildiga rõõmustav juuksehari. Leia sobiv siit.  

Ta on tõeline printsess? Täida roosa kinkekott roosade patsikummide, roosa RICH või Tangle Angel harja ning TIGI kinkekomplektiga

Tal on vinge poisipea? Kingi talle multifunktsionaalsed RICH THE 3IN1 COMPANY Shampoo, Body Wash, Shaving Gel ja RICH THE 3IN1 COMPANY Pomade, Paste, Wax. Tuka sättimiseks lisa kingikotti RICH Satin Touch Carbon Comb

Ta ei ole kunagi salon+ salongis käinud? Kingi talle esimene külaskäik salon+ juuksurisalongis. Broneeri aeg mugavalt e-broneeringusüsteemis või üllata teda kinkekaardiga

Vaata kingivalikut lastele täies mahus siit. Kogu e-poe lastetoodete valiku leiad siit.


Uudista ka meie KINGIIDEEDE lehte, kust leiad valiku kingituseks sobivaid komplekte. 

Telli sellel aastal kingid kogu perele mugavalt salon+ e-poest või osta lähimast salon+ salongist
x
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASHA and THE BEAR
Näo- ja kehahooldus
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
Tarvikud
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Juuksehooldus
Juuksehooldus
TANGLE ANGEL
Juuksevärvid, -toonijad
Viimistlus
TIGI S-FACTOR
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Salongid
Kliendikaart
Blogi