Salon+

Kuidas saada elujõulised ja säravad juuksed – Joico 4 astmeline juuksehooldus

4. veebruar 2020

Elujõuliste ja säravate juuste saladuseks on JOICO 4- astmeline intensiivhooldus, mis teeb juuksed siledaks, tugevaks ning annab neile sära. Selle hoolduse käigus juuksed puhastatakse sügavuti, 3 erinevat maski toidavad neid intensiivselt ning taastavad juuste keratinproteiini ja niiskuse taseme. Hoolduse tulemus on nähtav kohe ja kasutates ka kodustes tingimustes Joico tooteid, püsib kuni 6 nädalat.

 
ESIMENE ETAPP - SÜGAVPUHASTAV ŠAMPOON

Intensiivselt sügavpuhastava šampooniga (Joico K-Pak Clarifying Shampoo) juuste pesu käigus eemaldatakse juustest mineraalide ja viimistlustoodete jäägid ning rasu. Unikaalse koostisega šampoon eemaldab juustest ka ravimite jäägid.  
Kreemja tekstuuriga K-Pak Clarifying šampooni hooldustugevus on 1,5 (1-5), kuid puhastustugevus on maksimaalne, 5 (1-5). 


 
 
TEINE ETAPP - TASAKAALUSTAMINE 

Tasakaalustav mask (Joico Cuticle Sealer) ühtlustab ning taastab naturaalse pH taseme  juustes juurtest otsteni, tihendab ning silub juukse sarvkesta, lukustab juuksevärvi ning neutraliseerib ammoniaagi taseme juustes. Kahjustunud juukse soomuskiht muutub elastsemaks ning see võimaldab järgmises etapis kasutatavate maskide taastavatel ning niisutavatel osakestel juuksekarva sisse kergemini imenduda. 


 


KOLMAS ETAPP - TAASTAMINE

Ülitugevalt taastav proteiinimask (Joico K-Pak Deep Penetrating Reconstructor) tugevdab juuksestruktuuri, taaselustab kahjustatud ning keemiliselt töödeldud juuksed, vähendab juuste murdumist ja kaitseb juuksevärvi tuhmumise eest.  Mask lisab juustele proteiine, mis moodustavad juuste koostisest 80%, kuid kipuvad värvimise ja ka igapäevase juuste töötluse käigus kaduma. Kolmanda etapi käigus taastatakse juuksed sisemiselt ja värvimolekulidele antakse tugi, kuhu kinnituda. Juuste elastsus ja välimus paranevad ning neid on edaspidi lihtsam käsitleda.


 

NELJAS ETAPP - NIISUTAMINE  

Intensiivselt niisutava juuksemaski (Joico K-Pak Intense Hydrator) abil taastatakse niiskustasakaal ja pehmendatakse juukseid. Suletakse juukse sarvkest, et anda neile  läiget ja eemaldada kahu. Kui juuste soomuskiht on suletud, on juukse pind sile ja peegeldab valgust. Nii saamegi kaunid läikivad juuksed. Selle etapi juurde käib ka lõõgastav peamassaaž, mis aitab parandada peanaha verevarustust. 


Joico 4 astmeline hooldus püsib juustel kuni poolteist kuud, kui jätkata ka kodust juuksehooldust Joico toodetega. Salon+ salongides käib 4-astmeline hooldus enamiku juukseteenustega käsikäes ning on osa meie juuste värvimise protsessist. Turguta oma juukseid ning broneeri aeg juuksehooldusesse SIIN. Salongis aitab juuksur leida ka spetsiaalselt sinu juustele sobivad hooldus- ja viimistlustooted. Nii saad olla kindel, et sinu juuksed on hooldatud ja kaunid 365 päeva aastas!

x
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
ALTERNA BAMBOO
Viimistlus
Juuksevärvid, -toonijad
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASHA and THE BEAR
OUTLET
Näo- ja kehahooldus
Tarvikud
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Juuksehooldus
TANGLE ANGEL
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksevärvid, -toonijad
Salongid
Teenused
Blogi