Salon+

Kuidas pühade hooajal lähedasi meeles pidada?

1. detsember 2022
Kätte on jõudnud aasta mõnusaim aeg, kus lähedastega koos aega veeta ning rikkalikku toidulauda nautida. Samas tekitab kingituste trall jällegi palju sagimist ning head ideed kuluvad vägagi marjaks ära. Salon+ salongides ja e-poes on hea valik kingitusi naistele, meestele ja lastele. Konsultant aitab salongis kohapeal leida kingituse ja eriti rõõmustav on see, et kehtivad ilusaimad jõuluhinnad, mis võlub toodetele soodustuse vähemalt -20%, aga kui aega napib, siis saab e-poest kogu valiku hulgast midagi kingikotti tellida. Kui kohe üldse mitte mingit ideed ei tule, siis on hea lahendus kinkekaart. Kingisaaja saab ise otsustada, mis kõige rohkem rõõmu tooks.
 
Mõeldes lastele, meenuvad erinevad multikakangelased, kes on lastele südamelähedaseks muutunud. Seetõttu on rõõm näha kingikotis pusaharja Muumi pildiga või sinna juurde sobivaid juuksevõrusid. Kindlasti ei maksa alahinnata ka spetsiaalselt laste õrnale peanahale mõeldud šampooni ja pusasid harutava spreipalsami komplekti, millega saab väljendada hoolivust laste tervise hoidmise osas. Tooted on SLS ja SLES sulfaadivabad, parabeeni vabad ning ei sisalda silikoone. Teadlikumad lapsevanemad on kindlasti tänulikud sellise valiku üle.
 
Noortele leidub salon+ valikus kinkekomplekte S+ Haircare ja RICH brändidelt. Tihtipeale meeldib noortele ka juuksevärvi särtsu lisada, selleks puhuks on praegu väga popid efektivärvid MOWAN Pure Shades, mis ei kahjusta juukseid. Suurepärane kirgaste moetoonide lisamiseks, blondide toonimiseks või püsivärvi värskendamiseks.
 
Meesterahvastele kinkekomplekte otsides tasub mõelda Reuzel ja S+ Haircare brändide peale. S+ Haircare brändi valikus leidub spetsiaalne meestele mõeldud šampoon ning samuti leiab lahendusi kõõma ja juuste väljalangemise muredele. Reuzel Refresh & Serum Duo kinkekomplekt sobib juuksehoolduseks, kuid leidub ka spetsiaalseid tooteid vuntside ja habeme hoolduseks, näiteks Amaro tootevalikust.
 
Kuigi naistele on alati raske kinki valida, oleme teinud selle võimalikult lihtsaks, pakkudes valiku kinkekomplekte S+ HAIRCARE, RICH ja JOICO brändidelt, kui ka luksuslikemaid brände nagu Alterna ning Oribe.
 
Mõeldes teistele, ära unusta ka iseennast, broneerides endale mugavalt aja lõõgastavaks intensiivhoolduseks või komplektteenuseks siit. Pühade ajal tuleks aeg maha võtta ja hoida ennast võimalikult stressivabana.

 
x
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
Juuksehooldus
Tarvikud
TIGI BED HEAD FOR MEN
Näo- ja kehahooldus
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi