Salon+

Kuidas lisada volüümi õhukestesse, peadligi vajuvatesse juustesse

9. jaanuar 2020
Märkad, et su juustest puudub volüüm ning kohevus? Õhukesed juuksed võivad kergesti hakata peadligi hoidma, kuid õige soengulõikus, hooldustooted ning mõned stiilinipid aitavad sul kergelt lisada juustesse täidlust ning taastada elujõud lõtvadesse ja elujõuetutesse juustesse.
 
  • ÕIGE JUUKSELÕIKUS JA STIIL VÕIVAD MUUTA SU JUUSTE VÄLJANÄGEMIST DRASTILISELT
 
Lõika oma juuksed lühemaks
Mida pikemaks õhukesed juuksed kasvavad, seda peadligi nad pikkusest tingitud raskuse tõttu hoiavad. Vähendades oma juuste pikkust kõigest mõned sentimeetrid võib aidata luua illusiooni täidlasematest juustest. 

Parimad lõikused lühikestele juustele on :
  • Pikk Bob – juuksed, mis on lõua ja õlgade vahel on alati moes ning sobivad iga näokujuga. Selle pikkusega, ei ole su juuksed rasked ning vaju peadligi
  • Õlgadeni juuksed, tagant veidi pikema lõikega. Parim pikkus, kuna pole liiga pikk, ega ka liiga lühike.
  • Lühikesed juuksed on alati hea valik. Bob-id ning pixie lõiked on justkui õhukestele juustele loodud.  

Lõika oma juuksed järku
Järku lõikamine on traditsiooniliselt olnud parim viis kuidas lisada õhukestesse juustesse volüümi. Järkude lisamine võimaldab vabastada igasuguse loomuliku laine, mis juustest on ning seetõttu aitab luua illusiooni paksematest juustest. Ole, aga ettevaatlik, kuna liiga järkus juuksed ei näe kuigi kaunid välja ja jätavad ebaühtlase mulje. Lõigates juuksed järku pea silmas, et kõige pikem kiht ulatuks vähemalt kõrvadeni.

Muuda seitli asukohta
Kiireim viis mahu lisamiseks ilma pikaajalise pühendumiseta on oma juukselahu vahetamine. Aja jooksul harjuvad juuksed seitliga ning muutuvad lamedamaks. Ükskõik, kas su juuste seitel on keskel või ühele poole, proovi mõnda aega teha lahk teise kohta - tulemus on koheselt märgatav.

Strateegiline föönitamine
Üks kohevate juuste loomise trikke seisneb selles, kuidas juukseid kuivatada.  Föönita juukseid vastupidises suunas, kui juuksed loomulikult langeksid, seejärel lisa tekstuuri lisavat viimistlusvahendit nagu Joico Joifull Volumizing Styler või Rich Pure Luxury Volumising Texture Shake.
 
  • KASUTA JUST SINU JUUSTELE MÕELDUD HOOLDUSTOOTEID

Osta õige šampoon ning palsam
Paljud naised kasutavad juuste pesemiseks vale šampooni. Nagu arvatavasti teate, võivad peenekoelised juuksed õlised välja näha isegi pärast ühte päeva. Seda seetõttu, et šampoon mida te kasutate ei ole loodud teie juuksetüübile.

Kui sul on peenekoelised juuksed, hoia eemal kreemjatest šampoonidest, mis on ette nähtud paksude, karedate juuste hooldamiseks. Parimad tooted õhukestele juustele on sildiga “volüümi lisav” või “mahtu andev”.

Peenekoeliste juuste puhul tuleb ka hooldustoodete kasutamisel olla ettevaatlik. Liiga palju toodet võib juuste tõstmise ja volüümi lisamise asemel muuta juuksed raskeks ning peadligi hoidvateks. Kasutades juukseõlisid ning seerume tasub jälgida, et kasutate vaid hernetera suuruses toodet ning kohtades, kus seda kõige enam vajate.

Tootesoovitus
Joico uued JoiFull Volumizing sarja tooted muudavad mängu täielikult, kuna muudavad juuksed lopsakamaks ning kohevamaks. Kolme sammuga saad endale täiuslikult lopsakad ja kohevad juuksed: šampoon puhastab ja teeb juuksed kohevaks, palsam kaitseb ja taastab juukseid ning annab volüümi, soengukreemi abil saad aga endale rabavalt stiilse väljanägemise.

Samuti soovitame proovida Rich Pure Luxury Volumizing šampooni ja palsamit. Volumising tooted parandavad juukse tekstuuri luues illusiooni paksematest juustest. Kookosõli toidab juukseid sisemiselt ning muudab nad kergesti käsitletavaks.
 
Muutke oma elu kuivšampooniga
Tänapäevased kuivšampoonid on imetöötajad, kui on vaja maandada juukseid, mis on liiga libedad, liiga pehmed või liiga õlised. Multifunktsionaalne kuivšampoon mitte ainult ei säästa teid ühest pesukorrast, vaid imab ka õlisid ja lisab juustele volüümi ning mahtu. Rich Volumising kuivšampoon ühendab endas kuivšampooni tekstuuri lisava ja juukselaki hoiakut andva toime, mis tagavad volüümikad juuksed juuksejuurest alates.

Võitle õhuniiskuse vastu
Elades Eestis ei saa me üle ega ümber õhuniiskusest. Parim trikk õhuniiskuse vastu on alati lahkuda kodust 100% kuivade juustega, kuna lisaniiskus muudab juuksed veel lamedamaks ning raskemaks. Oribe Imperméable niiskusekaitsega viimistlussprei on hea abimees ka kõige vihmasema ilma korral. Selle unikaalne koostis tõrjub niiskust ja kahu ning kaitseb juukseid väliskeskkonna mõjude eest.  
x
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
HH SIMONSEN
Juuksevärvid, -toonijad
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASHA and THE BEAR
OUTLET
Näo- ja kehahooldus
Tarvikud
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
TANGLE ANGEL
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
TIGI S-FACTOR
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Salongid
Teenused
Blogi