Salon+

Koolitus juuksuritele: Mowan Megix10 revolutsioon, 10 minutit võib muuta kõik!

16. märts 2022
Salon+ korraldab kõikidele juuksuritele kevadiselt inspireeriva koolituse Mowan Megix10 värvide kasutamiseks salongis. Revolutsioon? Jah,10 minutilise juuksevärvi mõjuajaga võib muuta maailma! Juuksurile rohkem kliente, kliendile vähem "värv peas" ootamist. Mis peamine, juuste tervise osas ja värvi kvaliteedis allahindlusi ei tehta!

Koolitused toimuvad Tallinnas ja Tartus 24. ja 26.mai:
Mowan Megix10 REVOLUTSIOON, 10 minutit võib muuta kõik
Look&Learn koolitus, mida viivad läbi rahvusvaheline koolitaja Sabo Akrey Norrast, Mowan kaubamärgi asutaja Maurizio Cesarano Itaaliast ja salon+ arendus- ja koolitusjuht Keete Viira Eestist.
Koolituse käigus tutvustatakse Mowan värvi ja hooldustoodete kontseptsiooni, näidatakse modellidel värvide tegelikku mõju reaalajas. Põnevat avastamist jagub!
24.mail kell 11-15 Tallinnas, Tradehouse konverentsisaalis Mahagon, Peterburi tee 47c.
BOONUSESINEJA!
Ülli Kukumägi teemal "Kuidas tulla toime raske kliendiga?"
Kuidas suhelda ning toime tulla keeruliste kliendiga, kuidas tuvastada kas kriitika on põhjendatud või pahatahtlik tülinorimine, kuidas konfliktsituatsioonides rahulikuks jääda säilitades eneseväärikus ja külalislahkus.
24.05 koolitus on TASUTA!

Sabo Akrey aegasäästev Airtouch tehnika
Hands-on workshop, mida viivad läbi Sabo Akrey ja Keete Viira. Nüüd saavad osalejad tunda oma käte all, kuidas Megix10 värvid toimivad ja kuidas saavutada Airtouch tehnikat kasutades kiirem tulemus. Töö modellidel, osalejate arv piiratud!
Selle koolituse hind 149€+käibemaks sisaldab Mowan Megix10 värvi stardipaketti väärtusega 157€, koolitusel vajaminevaid materjale ja kohvipause.
26.mail kell 10-18 Tallinnas, Rävala pst 7 salon+ koolitusklassis.

Sabo Akrey on Norras elav, 15 aastase juuksuritöö kogemusega, Rootsi meisterjuuksuri kraadiga rahvusvaheline koolitaja. Sabo on töötanud erinevate juuksehooldusbrändidega üle maailma. Talle on eriti südamelähedased juuste helendamise ning blondeerimistööd ja seepärast on ta väljatöötanud ka erilise, aega säästva ja efektiivse Airtouch tehnika.
Vaata Sabo ulmeilusaid töid Instas
Maurizio Cesarano on Mowani ekspordidirektor ja üks 2011.aastal Mowani asutajatest. Ta on arendanud rahvusvahelist müügiturgu üle maailma 30 riigis, Euroopas, Aasias, Austraalias ja Kesk-Ameerikas. 2017.aastal avas Maurizio Põhja-Ameerika turgu hõlmava Mowan filiaali.
Hoia Mowani tegemistel silm peal Instas 
Keete Viira on salon+ salongiketi arendus- ja koolitusjuht, 15 aastase juuksuritöö ja 11 aastase rahvusvahelise koolitaja kogemusega juustesnoob. Ta on oma oskusi lihvinud ja teadmisi täiendanud Inglismaal, Hollandis, Saksamaal ja Itaalias. Keete naudib tema enda sõnu kasutades "täiega" :-) vaheldust ja rikastavat mitmekülgsust, mida salongitöö, koolituste läbiviimine ja tootearenduse põmimine annab. Keete inspiratsiooniallikaks on kliendid ja ägedad kolleegid, kes teda igapäevatöös ümbritsevad.
Kas juba jälgid Keete tegemisi Instas?
Ülli Kukumägi on pikaajalise kogemusega verbaalse ja mitteverbaalse kommunikatsiooni lektor/koolitaja/nõustaja, juhtimisteaduste doktorant, kes on õppinud nii psühholoogiat, NLP-d, sõltuvushäirete ravimetoodikaid, lahenduskeskset lühiteraapiat, hüpnoteraapiat ja kehakeele dekodeerimist erinevate rahvusvaheliste ekspertide juures, s.h. Paul Ekman International Groupis. Omab pikaajalist avaliku esinemise praktikat konverentsidel, seminaridel, televisioonis. Ülli klientide hulka kuuluvad nii Eesti era- kui riigiettevõtted, s.h. haiglad, koolid, pangad, omavalitsused. 
Ülli kohta rohkem lehelt www.bodylanguageacademy.ee

REGISTREERU MOWAN MEGIX10 KOOLITUSTELE SIIN ja saa inspiratsiooni salongis juuksuri ja kliendi aega säästvate värvide kasutamiseks!
Kui tunned huvi Megix10 värvide ja hooldustoodete kasutamiseks salongis, siis võta julgelt ühendust Keete Viiraga, keete@salonplus.ee või Helena Lõhmusega helena@salonplus.ee

Salon+ esindab Eestis uuendusliku tehnoloogiaga kaubamärki Mowan. Mowan Megix10 on Itaaliast pärit 10 minutiline juuksevärvide sari, mille kvaliteetsed, mikropigmente sisaldavad juuksevärvid katavad juuste väljakasvu ja ka halli vaid 10 minutiga. 

Kas salongis kulub päriselt vähem aega?
Jah, kuna kliendi juuksevärv saab värskendatud vaid 10 minutiga, kestab seni mitme tunnine teenus umbes tund aega. Konkreetset aega mõjutavad võimalikud lisateenused, näiteks juukselõikus või erinevad intensiivhooldused, kuid juuksevärvi mõjuaeg on umbes 10 minutit, varasemate värvimiste 40-50 minutilise värvi peas hoidmise asemel.

Kas kiirem värviteenus kahjustab kliendi juukseid rohkem?
Ei, tänu taimsele keratiintehnoloogiale Keraveg-18 ja imetillukestele, mikropigment-värviosakestele, ei kahjusta kiire värvimisprotsess juukseid. Unikaalne, Mowani värvides olev Keraveg-18 taimne keratiinkompleks sisaldab endas 18 taimset aminohapet, mis samaaegselt juuste värvimisega niisutavad, taastavad ja tugevdavad juuksestruktuuri. Vegansõbralikud koostisosad kaitsevad juukseid ja peanahka vananemise ning keskkonna kahjulike mõjude eest.


Mowan Megix10, see on:

 • 10 minutit värvi mõjuaega tänu Mowani Megix Spectrum värvitehnoloogiale, mille madal ammoniaagitase koos unikaalsete, spetsiaalselt Megix10 tarvis väljatöötatud mikropigmentidega tagab värvipigmentide kiire toime juukses
 • 10x ohutum, sest värvi madalal ammoniaagitase ja kiire värvipigmentide imendumine juuksesse lühendab värvi mõjuaega juuksel ja seega kahjustab see ka vähem juukse struktuuri
 • 10x tervemad juuksed tänu taastavale Keraveg 18 taimsele keratiinkompleksile, mis on segu taimsetest aminohapetest. Soja- ja nisuproteiinid sarnanevad inimjuukses olevale keratiin-proteiinile ja on vegansõbralikuks alternatiiviks loomset päritolu keratiinile. Arginiin tugevdab juukse välimist soomuskihti, seriinil on vananemisvastane mõju ning treoniin aitab taastada kollageeni, siidiproteiinid niisutavad ja kaitsevad juukseid keskkonnakahjustuste eest. Keraveg-18 kompleks aitab juukseid värvimise protsessi käigus taastada, niisutada ja anda neile läiget
 • 10x rohkem pehmemust ja sära tänu värvi taastavatele ja niisutatavatele omadustele
 • 10/10 juuksevärvi erksus tänu Mowan Megix Spectrum tehnoloogia imetillukestele värvi mikropigmentidele, mis püsivad erksad ja kirkad nädalaid
 • 10/10 halli värvi katvus
 • 10x 8 värvitooni
 • 10x ajasäästlikum värviteenus

Mis eristab Mowan Megix10 värve traditsioonilistest juuksevärvidest?

Megix-10 Spectrum tehnoloogia võimaldab juuksevärvil mõjuda vaid 10 minutit. Värvi mikropigment-molekulid vajavad lühemat töötlemisaega, et aktivaatoriga sulanduda, muutes juustes olevaid naturaalseid pigmente ja lisada juustesse kirkad, püsivad värvitoonid.
 
Aeg - vaid 10 minutiga katab Mowan Megix10 värv juuste väljakasvu, 5 minutiga saavad juuksed toonitud, 20 minutiga saavad juuksed blondeeritud. Mowaniga  lüheneb värvimise teenuseaeg ühele tunnile varasema 2 tunni asemel. Kiirem teenus, vähem aega salongis viibimiseks, rohkem aega iseendale!
Juuste ja peanaha kaitse. Mowan Megix10 juuksevärvidel on dermatoloogiliselt testitud koostis, mis on vastavuses kõrgeimate Euroopa Liidu standarditega. Kuna juuksevärv on vähem aega peas on ka oht allergia tekkimisele 70% väiksem. Looduslikud koostisosad ja Keraveg-18 proteiinikompleks taastavad juukseid juba värvimise ajal, vähendades värvimisest tulenevaid kahjustusi. Keraveg-18 on segu taimsetest proteiinidest - soja ja nisu proteiinid, arginiin, seriin ning treoniin, mis on üks asendamatu taimne aminohape (inimorganism seda ise ei tooda).

 
Megix 10
 • Eksklusiivne Spectrum tehnoloogia võimaldab kasutada madalal hulgal ammoniaaki ning värvipigmente erinevalt traditsioonilisest juuksevärvist.
 • Uus tehnoloogia koondab värvipigmendid, mis võimaldab neil oksüdeeruda võimalikult kiiresti.
 • Madalam pigmentatsiooni tase ning vähendatud töötlemise aeg aitab vältida üleliigset kokkupuudet keemilistele ainetega ning vähendada peanaha ning naha ülitundlikust.
 • Madal ammoniaagi tase vähendab juustele põhjustatavat stressi, mistõttu juuksevärv tuhmub aeglasemalt ning püsib säravana kauem.
 • Võimaldab naturaalseid juukseid helendada 2 tooni võrra ning Highlight tootesarja abil kuni 3 1/2 tooni muuta.
 • Ka pärast 10 minutit värvi mõjuaega vastab juuksevärv valitud toonile ja viimistlusele.
 • Täielik katvus nii heledate kui ka tumedate juuste värvimisel ja halli juuksetooni katmisel
 
Seda artiklit illustreerivad pildid on tehtud salon+ salongides ja fotodel kujutatud klientide juuksed on värvitud Mowan Megix-10 värvidega.
x
Kinkekaardid
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksevärvid, -toonijad
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASSUGU ISHIKAWA
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
SALONPLUS PRO
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi