Salon+

Kas suudad juuksetrendidega sammu pidada?

15. aprill 2021
Nagu kiirmoega on ka juuksetrendid peaaegu igal aastal muutumas. Paar aastat tagasi populaarsust kogunud paksud nägu raamivad triibud on eilne päev ning moes on hoopis loomulikumad ja sujuvamad juuksed.

TREND: Naturaalsed toonid 
Naturaalsetena näivate juuste juures on olulisel kohal tasakaa. Juustes on ühtlaselt nii sooje kui ka jahedaid toone, mis neutraliseerivad teinetest, et luua neutraalne juuksetoon.  Neutraalsed juuksetoonid on trendikad, kuna neid on nii lihtne kanda ja nende eest on lihtne hoolitseda. Naasmine oma loomuliku juuksetooni juurde on ka 2021 aastal väga populaarne.
 
TREND: Nägu raamivad triibud
Nagu ütlesin on paksud nägu raamivad triibud eilne päev ja sel aastal on trendikas palju naturaalsemad ja sujuvamad triibud, mis tõmbavad pilgu näole.  
 
TREND: Salgutatud juuksed
 
Kuigi Balayage ei ole kuhugi kadunud on 2021 aastal trendikas väljapaistvamad triibud. Et juuksed näeksid välja loomulikud vali alati toon, mis on sinu juustest kaks tooni heledam.
 


TREND: Naturaalsena näiv ombre
Kaunilt sujuv üleminek on 2021 ombre üheks märksõnaks. Õrnad, naturaalsena näivad heledamad juuksed annavad juustele sügavust ilma, et juuksed näiks värvitud.
 
TREND: Ülimalt sujuv balayage
Selle juuksetrendi märkamiseks peab küll väga hea silm olema. Tumedamad juured ja ülimalt sujuv vaid paar tooni heledam ots. Kui see on hästi tehtud näib see ülimalt naturaalne ja suvine välja.
 
TREND: Maasikablondid juuksed
Tunned end veidi kahvatuna? See trend annab soojust nii sinu jumele kui ka elavdab su välimust. Maasikablondid varjundid sobituvad heledama nahatooniga ideaalselt.TREND: Shadow Roots
Vahet ei ole kas rokite oma naturaalset juuksetooni või valite põhjavärviks mõne sügavama tooni annab see juuksestiil teile täiskasvanulikuma väljanägemise. Trend sobib kõikide juuksetoonidega ja näeb ülimalt classy välja.

TREND: Tuhkjas brünett
2021 tõusev trend on ka mushroom tuhkjas pruun juuksevärv. Moes on külmad, kartulikarva juuksed ilma soojade varjunditeta. Selle juuksestiili maintainimiseks on ideaalne Fanola No Orange šampoon, mis hoiab pruuni soojad toonid eemal ning annab juustele mõnusalt külmema tooni.

TREND: Tukk
Tukk on vägagi moes ning raskena näiv 70ndate stiilis tukk ning curtain bangs on oma tee moodi tagasi leidnud. Tukk on  praegu trendikatest soengutest kindlasti kõige rohkem aega nõudev. Trendikas tukk on külgedelt pikem, mis võimaldab tuka kasvades selle lihtsalt silmade eest tõugata.Kui soovid mõnda trendikatest soengutest ka ise katsetada, kuid ei tea, mis võiks sulle sobida, siis tule meile salongi konsultatsioonile. Meie eksperthinnanguga stilistid ja juuksurid oskavad kindlasti sulle õige soovituse anda. Kui juba tead, millise soenguga soovid katsetada broneeri aeg salongikülastusele juba täna. 
 
x
Kinke- ja kliendikaardid
Tarvikud
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Tarvikud
FARMAVITA
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksevärvid, -toonijad
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
Tarvikud
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Tarvikud
Näo- ja kehahooldus
TIGI CATWALK
Viimistlus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi