Salon+

Kaitse oma juukseid palavatel suvepäevadel

7. juuli 2021

Kasutad päikesekaitsega kreemi oma kehal? Super! Aga kas kaitsed päikese eest ka oma juukseid?

Kaunilt päikeselised suveilmad kipuvad meie juukseid paraku kuivaks ja rabedaks muutma. Siinkohal tulevad appi UV filtritega juuksehooldustooted, mis aitavad ka kõige kuumemal suvepäeval hoida juuste niiskuse taset ja hoida ära edaspidiseid kahjustusi. Juuksevärvi kiirem tuhmumine, juuste tugevuse ja niisutatuse vähenemine on vaid vähesed päikese poolt tekitatavad probleemid.
 

Blondide juuste kandjatele soovitame suveperioodil eriti hoolikalt oma juuksehooldustooted üle vaadata, kuna eelnevalt blondeeritud juuksed on altimad päikesekahjustustele, kui tumedamad juuksed. 

 • Blondidele juustele on ideaalseks UV-kaitseks JOICO Blonde Life Brightening Veil Spray. See juuksesprei kaitseb juukseid päikese kahjulike mõjude eest . Sobib nii naturaalsetele blondidele kui ka blondeeritud juustele. 
   
 • Kahjustusi aitab ennetada ka JOICO Defy Damage Protective Shield Leave-In. See UV- ning kuumakahjustusi ennetav juustesse jäetav palsam on aitab igapäevaselt ennetada kahjustusi kõikidel juuksetüüpidel. Parima tulemuse annab juustesse jäetav palsam, kui kasutada seda ühes UV-kaitsega Defy Damage šampooni ja palsamiga. 
   
 • UUED! suvetooted ORIBE tooteportfellis jätavad su juuksed ideaalselt külmaks. ORIBE Bright Blonde Essential Sun Lightening Mist on pähejäetav palsam blondidele juustele, mis tänu looduslikele ekstraktidele pakub juustele UV-kaitset ning aitab juukseid järk-järgult heledamaks muuta.
 
 • Kannad seitlit alati ühes kohas ja peanahk kipub ära põlema? Meil on sulle lahendus! Peanaha kaitseks sobib ideaalselt ORIBE Serene Scalp Soothing Leave-On Treatment. Intensiivhooldus tagab peanaha UV-kaitse ja niisutatuse ning vähendab ärritusi. Sobib ideaalselt ka põlenud peanaha raviks, kuna sisaldab rahustavat kummeliekstrakti.
   
 • Kõikidele juuksetüüpidele ja värvidele sobib kasutamiseks ka imeline ALTERNA Caviar Replenishing Moisture CC Cream. See 10 ühes viimistluskreem niisutab ning tugevdab juukseid ja kaitseb neid murdumise eest, annab kauni läike, muudab juuksed pehmeks ning siledaks, annab juustele UV- ning kuumakaits ja annab liikuva, kuid viimistletud lõpptulemuse.
     
 • FARMAVITA HD Life Style Smooth and Protect Spray muudab juuksed sirgendamise järgselt ülimalt siledaks ning tõrjub staatilist elektrit. Tulemuseks on kahu ja elektri vabad juuksed, mis on kaunilt sirged ja siledad. 

  Meie tootevalikus on veel palju muid UV-kaitsega tooteid, mille vahel valida. Tootevalikuga saad tutvuda SIIN.
x
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
Juuksehooldus
Tarvikud
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi