Salon+

Kaaviar - luksuslik ja hinnaline komponent ilutööstuses

29. september 2017
Mõeldes kaaviarile teavad kõik, et tegemist on dekadentliku maiuspalaga, mis kroonib rikaste ja ilusate toidulaudu luksuslikel pidudel. Samas avaldab kaaviar väga positiivset mõju ka naha, küünte ja juuste tervisele. 

Kaaviarit kasutatakse ka ilutööstuses, kuna see sisaldab rikkalikult vitamiine, mineraale, amino- ja rasvhappeid ning antioksüdante. Toitaineterikas kaaviar niisutab ja tugevdab juukseid, nahka ja küüsi. Lisaks taastab ta juuste elastsuse, elujõu ning sära.
 
  • Kaaviar nahahoolduses

Kaaviar on looduslik toimeaine ja sellepärast sobivad seda sisaldavad tooted kõikidele nahatüüpidele. Nahka taastavate omaduste tõttu sobib kaaviar eriti hästi just küpsele, vananevale ja elutule nahale, mis vajab erilist tähelepanu. Kaaviar on võimas “elu-alge” ja annab imelisi tulemusi naha taaselustamisel . See varustab nahka kõikide vajalike toitainetega. Kaaviar stimuleerib, uuendab ja taastab rakkude struktuuri ning säilitab samaaegselt naha optimaalse niiskustaseme.

Kaaviari ekstraktis sisalduvad proteiinid koosnevad aminohapetest, mis on vajalikud kudede ehituses ja kasvuks, et tagada ühtlane ning särav nahatoon ja -tekstuur. Antioksüdandid tugevdavad naha kaitsevõimet UVA ja UVB kiirte vastu. Nahka toitvad Omega-3- ja Omega-6 rasvhapped parandavad ja aitavad ära hoida nahakudede põletikke.
 
  • Kaaviar juuksehoolduses

Juuksehoolduses on kaaviar populaarne koostisosa, kuna selles sisalduvad antioksüdandid kaitsevad juukseid UV- kiirguse ja vabade radikaalide eest. Aminohapped niisutavad ja hooldavad juukseid ning muudavad need pehmeks, säravaks ja elastseks.

Omega-3 rasvhapetel on vananemisvastane toime, mis on oluline, kui soovid kasvatada kauneid ja pikki juukseid. Samuti aitavad Omega-3 rasvahapped säilitada juuste pehmuse, elastuse ja tugevuse, kui juuksed hakkavad kaotama pigmenti ehk muutuma halliks.

Kasutades kaaviari sisaldavaid tooteid, paraneb nii juuste-, naha- kui küünte seisukord. Vaatamata kiiretele tulemusetele tuleb siiski meeles pidada, et lühiajalisel kasutamisel kaob saavutatud efekt niipea, kui toodet enam ei  kasutata. Valitud toodet tuleks kindlasti kasutada pikema aja vältel, et saavutatud muutused oleksid püsivad.
 
​salon+ tootevalikust sisaldab kaaviari tõeliselt luksuslik Hollywoodi juuksehooldustoodete sari Alterna. Alterna Caviar Anti-Aging tooted sisaldavad mitmeid, juukseid kaitsvaid ja taastavaid toimeainete komplekse.
 
  • Age-Control Complex® on rikkalik segu Omega rasvhapetest ja antioksüdantidest, mis taastavad juuste tugevuse, elastsuse ja läike. See kompleks muudab juuksed tervemaks, annab nooruslikuma välimuse ning aitab ära hoida enneaegset vananemist põhjustavate protsesside (füüsiliste, keskkonna, keemiliste) toimet.
  • Luksuslik kaaviari ekstrakt on rikkalik Omega-3 rasvhapete, valkude, mineraalide ja vitamiinide allikas.
  • Omega-3 rasvhapped aitavad säilitada juuste niisutatust, pehmust, läiget ja siledust. Valgud ja mineraalid (kaalium, magneesium ja kaltsium) niisutavad ja tugevdavad juukseid. A ja C vitamiinid vähendavad enneaegset vananemist põhjustavate vabade radikaalide toimet.
  • Ensüümiteraapia® on patenteeritud eksklusiivne segu ensüümidest ja mineraalainetest, mis võimaldab toitainetel imenduda sügavale juustesse, et neid sügavuti taastada.
  • Seasilk® on segu väärtuslikest meretaimedest, mis tagavad juuste erakordse niisutatuse.
  • Color hold® on patenteeritud tehnoloogia, mis kaitseb juuksevärvi tuhmumise ja kulumise eest ning kaitseb juukseid UVA, UVB ja tehisvalgusest tuleva kiirguse eest.
 
Alterna Caviar Anti-Aging tooted on saadaval nii salon+ e-poes kui ka salongides.
x
Kinke- ja kliendikaardid
Juuksevärvid, -toonijad
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Kinke- ja kliendikaardid
Juuksevärvid, -toonijad
Juuksevärvid, -toonijad
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MACADAMIA PROFESSIONAL
MASHA and THE BEAR
Tarvikud
Näo- ja kehahooldus
Näo- ja kehahooldus
Näo- ja kehahooldus
TANGLE ANGEL
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Kinke- ja kliendikaardid
Salongid
Kliendikaart
Blogi