Salon+

Juuksehoroskoop 2020

24. jaanuar 2020
Head alanud valge metallroti aastat! Sel aastal kasvata oma "rotisaba" pikaks või aja sootuks maha. Tähed on rääkinud ning, et sina saaksid särada oma parimas valguses, toome sinuni juuksehoroskoobi alanud 2020 aastaks.


JÄÄR
 
 2020 tuleb jäära jaoks tegus aasta. Kuna oled pidevas liikumises   ning üleliigset aega soengusättimisele ei näi leidvat, aitavad lihtsad   soengud sind hädast välja. Kuna otsid lihtsaid lahendusi keerukatele soengutele oled, oma enesekindla välimusega, alati moest ees või üks trendiloojatest. Aastal 2020 roki sellega, mis sulle on looduse poolt antud. Loomulikud lokid, kerge laine või pulksirged juuksed – loomulikkus on sinu ilu võti.
 
Soengusoovitus: Sile hobusesaba ning sasised lokid aitavad sul vähese vaevaga olla alati väljapeetud ning esinduslik. Kasuta laine- või soolaspreid, et lisada juustesse tekstuuri. Aasta teises pooles mängi soengutega, lõika juuksed pixie lõikesse või täiendada oma soengut julge tukaga. Sinu tulist hinge peegeldab hästi ka punane juuksevärv.

SÕNN
Oled ilu ja looduse etalon. Sõnn on planeet Veenuse poolt juhitud tähemärk, mistõttu pole iluvaldkond sulle võõras. Sul on kaasasündinud stiilitunnetus, mitte vaid selle osas, mis sulle sobib vaid ka, mis võiks  teiste välimust paremini rõhutada.

Soengusoovitus: Sel aastal kanna oma juukseid all ja ole vaba. Kergelt sasised õhulised lained sobivad sel aastal sinu energiaga. Hindad kergesti käsitletavaid soenguid, mistõttu sobivad sulle hästi keskmised ning pikad juuksed minimaalsete järkudega. Kõige paremini sobivad sulle kastani- ja kartulipruunid ning muud looduslähedased naturaalsed juuksetoonid.

KAKSIKUD
Sinu isiksustega sobib igati mitmekülgne välimus, mis sobib võrdselt nii sinu lõbusa kui ka tõsis küljega. Oled avatud meelega ning sulle meeldib katsetada kõigega, mis on uus. Vahel, aga tasub jääda vanadele harjumustele kindlaks ja mitte rahapatakaid šampoonipudelitesse uputada. Usalda oma juuksed profesionaali kätte ning küsi juuste alast nõu meie ilukonsultantidelt. Sinu iseloom peegeldub sinu stiilis. Sõltuvalt tujust sobivad sulle igasugused soengud, alates madalatest krunnidest lõpetades pooleldi kinni pandud soengutega. Armastad ka tehnoloogiat, mistõttu kannad soenguid, mis näevad selfiedel head välja – kerged lained või värske, fotogeeniline juuksevärv on vältimatud.

Soengusoovitus: Sinu kiire elutempo juurde sobivad hästi ombre ning balayage, mis vajavad värskendust vähema aja tagant kui tavaline värvimine ja triibutamine. Igapäevaseks soenguks sobib hästi kõrge hobusesaba kergete, loomulikena näivate lokkidega. Selle lihtsa soenguga veedad vähem aega juukseid sättides ning rohkem karjääriredelil ronimiseks.

 
VÄHK
2020 on hea võimalus proovida uusi juuksetrende, kuid see ei tähenda, et peaksid loobuma oma armastusest retrosoengute vastu. Pilguheit “vanadesse headesse aegadesse” võib tuua mälestusi soengutest, mida siiani armastad ja, mis võiksid sinu garderoobivalikuga väga hästi sobituda.

Soengusoovitus: On uue juukselõikuse aeg, kuid ära muretse retro on moes ja saad oma nostalgialembuse mõne 1920ndatest inspireeritud soenguga täiendatud. 90-ndate soengud nagu ruudukujuline bob, afropatsid või isegi romantiline Victoria ajastu punutis näevad sinul vapustavad välja. Juuksetoonina soovitame naturaalsemaid juuksetoone nagu naturaalne blond või helepruun. 

LÕVI

Volüüm ning kohevus on selle aasta kaks sind iseloomustavat märksõna. Kannad oma “lõvilakka” suure uhkusega. Samuti pöörad palju tähelepanu, et sinu välimus näeks veatu välja iga päev. Aastal 2020 lase lahti vanades harjumustest ning proovi midagi uut. Võta aega iseendale ning kaalu investeerimist uude juuksehooldustoodete sarja.

Soengusoovitus: Soovitud tähelepanu köidad sel aastal kindlasti mahulise, maksimum volüümiga, mida aitavad luua erinevad voolüümi lisavad tooted. Olgu sinu valikuks suur ja kaunis afro või 80ndatest inspireeritud aegumatud volüümikaid lokid, sinu välimus saab tänu soengumuutusele uue hingamise ning sära. Kullatoonis värvid on sulle justkui loodud. Kuldpruun, kullaläikega soe blond või isegi karamellised triibud toovad sinu elegantsust väga hästi esile. Hele, efektne värv või laitmatu kohev krunn on sinu kroonitava hiilguse tõenäolised kaubamärgid.
 NEITSI
Oled alati olnud perfektsionist ning sel aastal hakkab see suuresti välja paistma ka sinu juustel. Hea on alustada juuste intensiivhooldusega, mis aitab taastada juuste loomuliku sära ja tugevuse. Planeet Merkuuri poolt juhitud tähemärgina oled kannatliku loomusega, mistõttu on viimane aeg selgeks õppida, kuidas ise kodus oma juukseid kauniks föönitada. Harjutamine teeb meistriks.

Soengusoovitus: Juukseaksessuaaridega mängimine lisab sinu igapäeva soengule särtsu juurde. Suurte juukseklambrite ja patsikummide abil saad lihtsalt oma soengu ümber mängida. Kuna sead 2020 aastal eriti kõrged eesmärgid oma juuste välimusele, sobivad sulle soengud nagu kõrge hobusesaba või sirgendaja abil keeratud lokid. Kui sa pole varem proovinud balayage stiilis värvitehnikaid, siis nüüd on aeg seda teha. Balayage täiustab sinu loomulikku juuksetooni ning on tunduvalt pehmema ja loomulikuma tulemusega, kui tavaline triibutamine.


KAALUD

Kaalude tähtkujus sündinuna leiad rahu tasakaalus ja harmoonias. Leia tasakaal ka oma juustes kandes juukselahku keskel, juukseid pooleldi üleval või sümmeetrilistes kalasabades. Esteetika ei ole sinu jaoks võõras ning näib, et suudad ka kõige keerulisema soengu lihtsana näivaks muuta. Kõik soengud, mida proovid kukuvad alati välja maitsekad, mistõttu ära karda aeg-ajalt oma mugavustsoonist välja astuda ja proovida mõnda uut trendi. Kaalutletud otsuseid saad langetada mujal eluvaldkondades.

Soengusoovitus:  Ära võta ette aga drastilisi muutusi. Mõned nägu raamuvad järgud juustesse on rohkem kui küll. Kuna sümmeetriline välimus on sinu tugevaks küljeks, soovitame sul proovida Hollandi punutist. Selle lihtsa kuid elegantse soengu abil lisad oma välimusele nüanssi, mida keegi oodata ei oska. Flirtivad ja naiselikud juuksevärvid nagu maasikablond ja särav must aitavad esile tuua sinu romantilise poole.

SKORPION
Oled alati julge ja sihikindel ja nii ka oma juuksestiiliga. 2020 oled enneolematult salapärane, mistõttu kui proovid uut soengut, pole see miski, mis on juba popp. Silmad on sinu hinge peegel ning kaldud valima soenguid, mis neid eriti hästi esile toovad.

Soengusoovitus: Soengute puhul meeldib sulle alati jälgida puhast joont. See, aga muutub septembrist, mil on aeg proovida, midagi uut: lühike hõre või keskelt lahku tukk on mõlemat nii seksikas kui ka tänapäevaselt piisavalt rock n roll, et sinu imagoga kokku sobida. Julge kärtspunane või enesekindlad tumedad lained rõhuvad sinu mässumeelsust ideaalselt. Kui soovid tuua esile aga oma salapärasust värvi juuksed tumedamaks või tee hoopis kannapööre ja vali plaatinablond. Blondi tooni aitavad värskena hoida spetsiaalsed blondidele juustele mõeldud hooldustooted. 
 AMBUR

Sinu vaba hing, optimism ja seiklushimu aitavad sul 2020 aastal katsetada ka kõige jaburamaid trende. Väljakutse sulle: proovi igal nädalal uut, pilkupüüdvat soengut ning ära karda katsetada ka erinevaid aksessuaare. Planeet Jupiteri juhitud tähemärgina on sul optimistlik maailmapilt ning kipud üleliigsest rõõmu tundma. Siiski, mida rohkem seda uhkem, eks?

Soengusoovitus: Suured lokid ning hipilik updo ei puudu ka sel aastal sinu repertuaarist. Sinu soenguvalikul mängib suurt rolli ka sinu sportlik loomus. Hobusesaba, peapael või yoga krunn on head valikud aktiivseks õhtupoolikuks või pühapäevaks. Aktiivse elustiiliga tasub investeerida kvaliteetsesse juukselakki, mis aitab ka kõige intensiivsemal treeningul juuksed paigal hoida.  Aasta teises pooles soovid aga ellu drastilist muutust. Parim valik on sensuaalne ent äkiline tume, sinaka varjundiga bob.
KALJUKITS
Planeedi Saturn juhitud tähemärgina oled loomult töökas ja soovid alati välja näha shikk ja väljapeetud. Kuna oled äärmiselt vastutustundlik ja distsiplineeritud ei soovita me sul salongihooldust planeerida tööpäevale. Olukord tekitab sinus üleliigset pinget, mistõttu on sellest lihtsam hoiduda.
Soovid alati professionaalset tulemust, ent sel aastal tuleb rohkem esile ka sinu mängulisem pool. Lisa igapäeva soengusse särtsu mõne aksessuaariga või kanna, vahelduse lisamiseks, seitlit teises kohas.

Soengusoovitus: Lühike, tagant raseeritud bob ning kuklale asetatud krunn näevad alati super klassikalised välja. Hoia välimus konservatiivsena rikkaliku, ühtlase juuksetooniga. Loomulik punapea, šokolaadipruun või kartulikarva blond – tasane, kindel toon on kõik, mida vajad oma juuksetooni värskendamiseks.
 

VEEVALAJA

Veevalajana on sinu jaoks oluline oma mässumeelsust ja iseseisvust säilitada. Oled eripärase stiiliga ning seda on näha ka sinu soengu valikutes. Oled ettenägelik ja tihtipeale üks trendiloojatest. Kuna vihkad rutiini ja ükskülgsust soovitame sul investeerida oma patsipunumise oskustesse. Lihtne punutis võib muuta sinu soengu drastiliselt.

Soengusoovitus: Oled viimastel aastatel läbi teinud erinevaid juuksemuudatusi, mistõttu oled ehk veidi ettevaatlikuks muutunud. Jää regulaarsete lõikuste juurde ja väldi viimase hetke otsuseid. Ole muretu ent originaalne. On aeg leida endale see üks ja õige. Sinu ideaalne juuksetoon on särav, julge ning peegeldama sinu loomingulisust - hõbedatooniline blond või hoopis kärts oranž.  
 


KALAD
Proovi sel aastal olla oma juustega mängulisem. Veemärgile omased lained aitavad su loovusel voolata. Pihani ulatuvad merineitsilained võivad hetkel küll veel ainult kauge unistus olla, kuid õige juuksehooldusega ei pruugi see päev nii kaugele jäädagi. On aeg taas pikad, terved juuksed kasvatada ja loobuda oma juuste lühikeseks lõikamise harjumusest. Juukseid aitavad tevena hoida intensiivsed juuksemaskid, mida parima tulemuse saavutamiseks kasuta vähemalt kord nädalas.

Soengusoovitus: Sulle meeldib moega kaasas käia, ent ei tasu unustada, et kõige kaunimad näevad sinu juuksed välja loomulike lainete või lokkidega. Kahused juuksed aga ei näe kaunid välja, mistõttu kaalu kahu eemaldavate hooldustoodete kasutamist. Sinu kunstilist loomust toovad hästi esile unistavad pärlmutter toonid.

 
x
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
Juuksehooldus
Tarvikud
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi