Salon+

JOICO Moisture Recovery ja HydraSplash - 24h kestev niisutus, mereadru ning SmartRelease tehnoloogia, aga milles peitub erinevus?

1. aprill 2020

JOICO perekonda on liitunud täiesti uus HydraSplash tootesari. Kuna hooldussari on mõeldud kuivade juuste taastamiseks, tekib meil küsimus, mille poolest ta erineb Moisture Recovery tootesarjast?

  Uuenenud koostisega JOICO Moisture Recovery tootesari on loodud niisutama ka kõige kuivemaid ja paksemaid juukseid. Ta on karmide kätega naine, keda ei heiduta ka kõige kuivemad ja kahjustatumad kahupead. Ta on intensiivne, kuid tõhus muutes juuksed pehmeks, siledaks ja säravaks. Ta toidab igat juuksekarva seesmiselt ning lukustab toitained juuksekiududesse vähendades katkemist ning muutes juukseotsi tervemaks. Sügavatest merepõhjadest kogutud mereadru rikastab juukseid vitamiinide ja mineraalidega, jojobaõli hellitab juukseid looduslike rasvhapetega ning SmartRelease tehnoloogia tagab 24h niisutatuse juustes. Tulemuseks on siidiselt pehmed, elujõust pakatavad, imeliselt läikivad kiharad, mida oled ihaldanud.

 

 
Uus JOICO HydraSplash juuksehooldustoodete sari on Joico Moisture Recovery väike kuid särtsakas õde. Ta on loodud toitma ja hellitama kuivi, kahjustatud, õhema karvaga ning keskmise paksusega juukseid. Tema koostis annab juustele õrnema puudutuse, mis ei lase juustel raskeks ja peadligi vajuvaks muutuda. Ta ei ole sinuga vaid tunniks- kaheks vaid pakub sinu juustele niisutust 24h vältel. Hydra Splash toodete ustavaks abimeheks on Paradiisi Saartelt pärit kookosvesi, mis on looduslik niisutaja ja sisaldab rikkalikult A-, C-, ja E-vitamiini. Nagu suur õdegi sisaldab ta sügavetest pärit mereadru, mis on aga vitamiinipomm sinu juustele, garanteerides, et juuksed on tervemad ja toidetud. Juuksed muutuvad kergeks, lopsakaks ning on silmnähtavalt tervema väljanägemisega. 

Kui soovid toodete kasutamise kohta lisainfot saada vaata järgi Salon24.eu Facebooki Live!

Kampaania raames toob DPD tooted pakiautomaati vaid 1€ eest, kojuvedu on aga vaid 2,90€. 
Lisaks on tooted kõik -25% soodsamad.


Telli juba täna ja püsi terve! Loodame, et peagi saame oma tervisest pakatavaid kiharaid, päikese sillerdavas kevades kõigile näidata.

x
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
Juuksehooldus
Tarvikud
Salongid
Soodustused
Teenused
Blogi